Opinie o hotelu Gypsophila Holiday Village

Gypsophila Holiday Village: basen, teren hotelu

• Plaża bezpośrednio przy hotelu, długa, piaszczysto-żwirowa, leżaki i parasole bezpłatnie
  • 1 ze 100 najlepszych wiosek wakacyjnych na świecie

Lila

• Zalety Ciekawe i duże baseny, piękna zieleń dookoła hotelowych budynkow,urozmaicone jedzenie dostępne właściwie przez cały dzień. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. W czasie naszego pobytu zdecydowana większość gości to Polacy.
    • Wady Brzydka kamienista (kamienie,nie żaden żwirek)plaża, w morzu bardzo szybko robi się głęboko. Moim zdaniem o ile sam hotel sprzyja pobytom rodzinnym o tyle plaża kompletnie nie nadaje się do mniejszych dzieci. Pokoje widać, ze dawno nieremontowane,zwłaszcza łazienka. Klimatyzacja po włączeniu bardzo wolno działa. W sezonie zmora leżakowa- przed 7 rano większość leżaków pozajmowana. Dojazd do hotelu zajmuje nieco ponad 2h-w trakcie jest przerwa ok 15 min.

Byliśmy w hotelu z dwójka dzieci-2 i 6 lat. Dzieciom bardzo się podobały baseny i zjeżdżalnie choć szkoda,ze w brodzikach dla najmłodszych nie ma dodatkowych małych zjeżdżalni czy fontann. Generalnie mimo dość słabych pokoi i kiepskiej plazy hotel przyzwoity choć czytając wcześniej opinie spodziewałam się znacznie lepszego komfortu. To nasz pierwszy pobyt w Turcji wiec trudno porównywać w tej płaszczyźnie. Ale porównując np z Grecją to Greckie 4* wypadają znacznie lepiej niz 5* w Gypsophila.

Paweł S

• Zalety Animacje, posiłki, czystość, położenie
    • Wady Brak wolnych leżaków przy basenach

Świetnie spędzony czas w bardzo dobrze zorganizowanym hotelu. Wypoczynek na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo świetnych atrakcji dla gości przy których nie sposób się nudzić. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Pokoje codziennie sprzątane choć w naszym przypadku był to najgorszy element tego obiektu. Przydałby się remont. Pracownicy bardzo pomocni i uśmiechnięci. Pozdrowienia dla barmanów którzy kombinowali jak tylko mogli by po wykonaniu przez nich drinka powiedzieć wow. Wrac z rodziną wracamy za rok. Miejsce godne polecenia.

Bartosz

• Zalety Sadzonki i utrzymanie zieleni Pokoje Infrastruktowa basenowa Atrakcje dla dzieci
    • Wady Odleglosci od miasta/marketow Tylko jedna restauracja Ala carte do wyboru w cenie (rybna)

Bardzo dobra propozycja dla rodzin z dziecmi oczekujących bogatej infrastruktury oraz zajec na miejscu ? basenow jest kilka ale sa względnie duze, zjeżdżalni jest może mniej ale na pewno zadowola, co do wyżywienia ? każdy znajdzie cos dla siebie. Plaza ? mimo ze piaszczysto-kamienista z kamienistym dnem i wybrzeżem ? zacheca. Bogate programy animacyjne oraz zajec na miejscu sprawiaja ze z czystym sumieniem polecam ten hotel jako jedna z najlepszych propozycji w swoim regionie.

Mateusz

• Zalety MIŁA OBSŁUGA SUPER ANIMACJE SUPER IMPREZY DZIECI I DOROŚLI MAJĄ CO ROBIĆ OD RANA DO WIECZORA
    • Wady DELIKATNE ZAMIESZANIE Z MELDOWANIEM

BYŁEM 11 DNI. 1 DZIEŃ WYCIECZKA NA PAMUKKALE, ORAZ JEDEN DZIEŃ NA REJS STATKIEM. RESZTĘ DNI W OBIEKCIE. DZIEŃ W DZIEŃ. BASEN,MORZE - MORZE, BASEN ITD. ANIMACJE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. ZAJĘCIA PRZEZ CAŁY DZIEŃ. CO WIECZÓR POKAZY W AMFITEATRZE. JEDZENIE MEGA I WIELE RODZAJÓW. POLECAM. JESZCZE TAM WRÓCĘ :D

Robert

• Zalety Pięknie położony wśród zieleni, prz samej plaży.
    • Wady Nie zauważyłem.

Polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi. Miła obsługa świetne jedzenie. Byliśmy z 8 letnim synem, który był zachwycony basenami i zjeżdżalniami. Pokoje czyste, bardzo fajne animacje. Polecam

Jerzy

• Zalety Położenie, obsługa, wyżywienie, czystość.
    • Wady Trochę mało leżaków przy basenach, lekkie kłopoty w porozumieniu się po polsku ( ale się uczą ).

Jestem w 100% zadowolony z pobytu w hotelu. Obsługa bardzo miła, wszędzie czysto, posiłki rewelacyjne ( spróbowałem chyba tylko 1/10 tego wszystkiego co serwowała kuchnia ). Wpisy o monotonnym wyżywieniu to jakieś brednie. Jeżeli ktoś jest smakoszem alkoholi też powinien być zadowolony. Urokliwe miejsce z dużą ilością zadbanej zieleni. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, klimatyzacja działała bez zarzutów. Z minusów to trochę mało leżaków przy basenach ( mi to nie przeszkadzało bo chodziłem na morze ) i czasami kłopoty z wi-fi na terenie obiektu ( do przeżycia ). Lekkie problemy w dogadaniu się po polsku, ale łamanym niemieckim i rosyjskim dałem radę. Z ciekawostek to to, że opłacając pobyt w hotelu jeżeli nie będziemy chcieli wydać nawet jednego euro ( oczywiście poza prezentami i pamiątkami ) to go nie wydamy i niczego nam nie zabraknie.Polecam ten hotel i za rok napewno do niego wrócę.

• Zalety Hotel położony blisko morza. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. cały obiekt czysty zadbany piękne kwiaty. Obsługa rewelacja. Jedzenie pyszne i smaczne oraz bardzo dużo. Mnóstwo animacji dla dzieci oraz dla dorosłych.
    • Wady brak :)

Z całym sercem polecam ten hotel. Było cudownie. Wszystko na wysokim poziomie. Z mojej strony do niczego nie mogę się doczepić. Polecam dla rodzin z dziećmi oraz dla niepełnosprawnych. Sama chodzę o kulach i wszystko dostosowane było bez problemu. Obiekt przytulny i doskonale rozmieszczony (baseny zjeżdzalnie bary), Dużo kwiatów i roślinności. Jedzenie doskonałę każdy wybierze coś dla siebie , obsługa rewelacja. Z pewnością kiedyś wrócimy w to miejsce, ateraz wszystkim znajomym polecamy , bo naprawdę warto.

Waldemar

• Zalety Duża powierzchnia kompleksu hotelowego, Kameralnie położone bungalowy. Przy samej plaży. Bardzo duża rozmaitość zieleni i kwiatów. Jedzenie rewelacja.
    • Wady Generalnie brak.

Do hotelu z lotniska w Antalay jedzie się ok. 90 minut ale jest to jazda przez miasteczka także podróż nie stanowi problemu. Mała recepcja w pełni sprawna obsługa fakt najlepiej porozumiewają się po rosyjsku i angielsku. Bungalowy po 12 pokoi czyste duże pokoje , łazienki mały balkon z widokiem na fantastyczną zieleń. Myśmy mieszkali w bungalowie 5000 od strony drogi ale ruch był prawie niesłyszalny. Teren hotelu bardzo rozległy zielony z masą kwiatów na urokliwych alejkach, burza kwiatów delikatny ich zapach. Do stołówki ok 5 min spacerkiem przy basenach. Dosyć duża ilość dzieci jednak przy tej wielkości terenu nie przeszkadza. Stołówka duża w pełni zabezpiecza spokojne spożywanie posiłków Jak ktoś pisze jedzenie monotonne to co on je codziennie w domu. My przez siedem dni próbowaliśmy wiele rzeczy, a ulubione nawet parę razy. Główny posiłek kolacja to już feeria smaków i potraw łącznie z kuchnią i specjałami tureckimi obsługa bardzo staranna i pomocna. Dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta - podróżnika. Jak dla nas REWELACJA. Przekąski przy barach, ciasta spokojnie zapewniały dostatek jedzenia nie chodzenia na obiad. Drinki super dobrze lane zimne jak kto sobie życzył. Bary zapewniają dostęp do wszelakiej maści trunków, np po kolacji wspaniale iść usiąść na taras baru Roof lub piętro niżej do baru Panorama. Animacje jak ktoś chce poskakać jest ich wystarczająca ilość, wieczorne występy przygotowane profesjonalnie przyjemnie się ogląda. Baseny bardzo fajne dostosowane głębokością dla każdego spragnionego kąpieli. Plaża długa z baldachimami fakt kamienista ale BUTY do KĄPIELI załatwiają sprawę. Do morza można wejść tak ok 4 metry i zaczyna się spadek do głębokości 1,5 m. jak ktoś woli od razu na głęboką wodę są schody z pomostu. Jeśli chodzi o atrakcje w okolicy myśmy z nich nie korzystali nie mieliśmy potrzeby. Na zakupy na bazar jest ok 1200 metrów w prawo po wyjściu z hotelu lub taxi za 1 euro od głowy. Nami opiekowała się rezydentka Pani Joanna pozdrawiamy, wycieczka do Pamukkale kosztowała u rezydenta 49 euro od osoby tyle samo co w biurach obok hotelu lub na stronach internetowych. Gdy podczas powrotu okazało się że nie dojedziemy przed 21 do hotelu biuro CORALTRAVEL zafundowało kolację w bardzo fajnej restauracji czyli widać dbałość o klienta. Drobna rzecz ale było by fajnie dyby w recepcji stał automat do kawy bo np: wyjazd na wycieczkę lu już powrót do domu w nocy chciało by się napić czegoś ciepłego. Podsumowując możemy śmiało powiedzieć że hotel spełnił nasze oczekiwania, wart jest polecenia do wypoczynku dla dorosłych jak i dla dzieci.

Mateusz

• Zalety Dużo zieleni! Ogrody i błogi spokój! Idealny dla rodzin z dziećmi

Hotel otacza przyjemna i rodzinna aura. Mnóstwo roślin i zieleni dookoła, potęgują spokój jaki tam panuje. Mimo, że w hotelu jest mnóstwo dzieci (to typowy hotel dla rodzin) to i tak jest tam spokojnie. Mnóstwo atrakcji, ławek, altanek i zjeżdżalni dla dzieci! Plaża przyjemna, ogólnie hotel jest po prostu wyjątkowy, rodzinny i na pewno warto udać się tam na rodzinne wakacje. Polecam

Gość

• Zalety - bardzo czysto - dobra obsługa - wyśmienite jedzenie - piękne ogrody - bardzo blisko plaża
    • Wady - brak

Bardzo czysto. Obsługa miła i nienachalna. Z barmanami można dogadać się po polsku. Bardzo dużo Polaków, co trzecia osoba to polak. Wieczorami dyskoteki i również polska muzyka. W piątki 50 m od hotelu jest stragan na którym jest wszystko, polecam ponieważ ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych. Gorąco polecam ten hotel z pewnością jeszcze tu wrócimy nie raz. Był to nasz najlepszy pobyt za granicą.