Gypsophila Holiday Village

Gypsophila Holiday Village: basen, teren hotelu

• Plaża bezpośrednio przy hotelu, długa, piaszczysto-żwirowa, leżaki i parasole bezpłatnie
  • 1 ze 100 najlepszych wiosek wakacyjnych na świecie
  • Przyjemny kompleks basenów z 6 zjeżdżalniami wodnymi przechodzący bezpośrednio w plażę
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety - bardzo czysto - dobra obsługa - wyśmienite jedzenie - piękne ogrody - bardzo blisko plaża
    • Wady - brak

Bardzo czysto. Obsługa miła i nienachalna. Z barmanami można dogadać się po polsku. Bardzo dużo Polaków, co trzecia osoba to polak. Wieczorami dyskoteki i również polska muzyka. W piątki 50 m od hotelu jest stragan na którym jest wszystko, polecam ponieważ ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych. Gorąco polecam ten hotel z pewnością jeszcze tu wrócimy nie raz. Był to nasz najlepszy pobyt za granicą.

• Zalety Piękny i świetnie utrzymany ogród, ładne i ciekawie zaaranżowane baseny, bardzo dobra obsługa i bardzo czysto zarówno na stołówce jak i na całym terenie hotelu - liczna obsługa i widać brak oszczędzania na ilości pracowników co często zdarza się w innych hotelach, bardzo dobra i wystarczająco urozmaicona kuchnia, świetne desery i ciasta
    • Wady Jedyna wada to plaża - kamienista, że stromym dnem i mętną wodą chociaż z bardzo dużą liczbą leżaków.

Świetny hotel na spokojne rodzinne wakacje. Bardzo dobra relacja jakości do ceny. Polecam wszystkim dla których plaża i morze nie są najważniejsze.

• Zalety baseny, ogród
    • Wady żeby się do czegoś doczepić - to za ciepła woda w basenach...;)

Fajne miejsce. Polecamy . Byliśmy tam w sierpniu - trochę za gorąco, ale z drugiej strony można było się tego spodziewać... Sam hotel, obsługa i jedzenie - Mocno polecam!

• Zalety Atmosfera, serwis, jedzenie

Hotel idealny dla rodzi z dziećmi. Wspaniala atmosfera - to byl juz Nasz drugi pobyt w tym samym miejscu. Szczerze polecamy

• Zalety Rozproszenie zakwaterowania w mniejszych budynkach Baseny dla dzieci w każdym wieku i dorosłych, wybrane baseny zacienione Różnorodne jedzenie Blisko plaży Dobra obsługa Czystość Animacje
    • Wady Nie wszędzie działa wi-fi Kamienista plaża

Świetny hotel dla rodzin z dziećmi. Różnorodne jedzenie, stacje z grillem, mnogość barów. Rozproszone budynki z zakwaterowaniem w postaci małych apartamentowców. Bardzo dobra infrastruktura basenowa.

Hotel przerósł nasze oczekiwania. Gorąco polecam.

• Zalety mnóstwo atrakcji dla dzieci, fajny przyjazny hotel, bezpośrednio przy plaży
    • Wady kamienista plaża

super spędzony czas, mnóstwo atrakcji dla dzieci, jedzenie bardzo dobre, dla każdego coś do wyboru

• Zalety Wielkośc pokoi Czystośc Baseny i brodzki Atrakcje dla dzieci Jedzenie Ogród
    • Wady Odległośc od lotniska Kamienista plaża

Podróżowaliśmy w zestawie: 2 dorosłych, 2 nastolatki (12 i14) i niemowlę (9 miesięcy). Każdy znalazł cos dla siebie. Pokój rodzinny to dwa osobne, ogromne pokoje 3 osobowe połączone drzwiami. Pokoje rozmieszczone w budynkach 12 pokojowych rozmieszczonych na pięknym terenie, z bardzo zadbaną zielenią. Kilka basenów, w tym jeden z bardzo łagodnym zejściem, takim, że niemowlę może sobie tam raczkować w wodzie. Brodziki, plac zabaw, zjeżdzalnie, animacje. Restauracja duża, bardzo czysta, nowy biały obrus po każdym gościu (dla mnie to ważne;)), jak tylko cos upadnie ze stołu co chwila ktos biega i sprząta. Wybór jedzenia tak ogromny, że nawet będąc dwa tygodnie można codzienni jeść coś innego. Dla dzieci np 30 rodzajów płatków na śnadanie, 20 rodzajów dzemów. Bardzo dobrej jakosci owoce i mięsa grillowane i pieczone. Plaza niezbyt ladna bo kamienista, ale to taki fragment wybrzeża. Na plazy drewniane chodniczki, żeby wszedzie wygodnie dojsc, lezaki bezpłatne, zadaszone. Przy plazy pomost, z którego można wchodzic do wody. Wchodząc z brzegu lepiej mieć buty. Pomiędzy plażą i basenami piękny ogród, gdzie stoją również leżaki. W naszym przypadku idealnie sprawdził się na drzemki niemowlaka i na jego raczkowanie. Dla nieco większych dzieci mini klub, gdzie codziennie duzo się dzieje (nie tylko rysowanie i gry w jednym pomieszczeniu). Dodatkowe atrakcje dla wszystkich takie np. jak color fest na plaży. Na temat wieczorych zabaw nie wypowiemy się bo wczesnie chodziliśmy spać. Dla niemowląt łóżeczko na życzenie. Brak czajnikow w pokoju. Możliwość wypożyczenie termosu z recepcji za kaucją. W sklepie hotelowym można kupić produkty pierwszej potrzeby jak pieluchy, w tym wodne (dla mnie to bylo wazne bo nie wiedzialam ile ich wieźć ze sobą) szczoteczki do zebów itp Również przeróżne dmuchance dla dzieci, buty do wody (bardzo ładne;))itp. Oczywiście ceny sa odpowiednio wyższe, ale jesli nie chce się wieżć jest możliwość kupienia na miejscu.

• Zalety Dość kameralny, fajny dla dzieci, dobre jedzenie i obsługa
    • Wady Niestety na uboczu, jakieś 2km do dużego Bazaru - jedynej atrakcji

Generalnie z Hotelu jesteśmy zadowoleni. Nie jestem zadowolony z postawy Rezydenta. Niestety spóźnilismy się na spotkanie z Rezydentem, zdarza się. Pomimo dużych starań nie udało nam się nawiązać, żadnego kontaktu, brak telefonów, informacji nic. Na szczęście poradziliśmy sobie sami z wszelkimi sprawami, ale gdybyśmy mieli problem nie mielibyśmy do kogo się zwrócić - telefon pozostawiony na Informacji odebrała Pani mówiąca w j. rosyjskim, że obsługuje wyłącznie Rosjan. Dla obsługi Rezydenta stawiam dwóję.

• Zalety Piękny ogród dookoła baseny i ślizgawki
    • Wady kamienista plaża

Ogólne wrażenie pobytu bardzo pozytywne, polecam. Wszyscy byliśmy zadowoleni (mąż i dwójka dzieci 5i 11 lat). Byliśmy w połowie czerwca, było już gorąco. To co mnie zachwyciło to zieleń dookoła, bardzo różnorodne krzewy i drzewa, było pięknie i kolorowo. pokoje czyste, jeśli chodzi o wyposażenie szału nie ma, ale jest w porządku. Ważne, że łazienka była czysta i dość nowa. Hotel faktycznie nastawiony na Niemców, więc po angielsku średnio idzie się porozumieć z obsługą. Jednak obsługa wykazywała chęć pomocy, więc zawsze można było wspomóc się gestami. Jedzenia pod dostatkiem, ale co ważniejsze pod dostatkiem napoi, wystarczyło podejść do któregoś z barów. Minus to kamienista plaża, buty do wody konieczne. warto dodać, że były różne atrakcje typu aqua aerobic, strzelanie, fitness, wieczorem minidisco dla dzieci.