Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

misia91

Pobyt: Lipiec 2016

SUPER PROFESJONALNE BIURO, OBSŁUGA NA MIEJSCU, OPISY ZGODNE ZE STRONĄ ! POLECAM GORĄCO :)

Elvis

Pobyt: Sierpień 2015

Pobyt w Turcji w 2015 r. oceniam dobrze. Pokój w hotelu dostaliśmy o wyższym standardzie niż w zamówieniu. Z rezydentem się nie zobaczyliśmy ( o powodzie za chwilę), ale inny uczestnik ocenił pozytywnie. Przylecieliśmy do Turcji ok. 2 w nocy, z dwójką dzieci. Wszyscy umęczeni, na pół śpiący. Na miejscu budka przedstawicielem reprezentującym ok. 10 różnych firm, który pokierował do busa transferowego. Obsługa szybka i sprawna. Do tego stopnia że z grupy ok. 10 osób która przyjechała z nami do hotelu tylko jedna się zorientowała że karteczka wielkości wizytówki którą wrzucił nam w dokumenty podróżne zawiera informację o spotkaniu z rezydentem. Trochę naszej winy że tego nie zobaczyliśmy. Ale z drugiej strony mógł wspomnieć że w ogóle coś tam wkłada. Całe szczęście przed przyjazdem wiedzieliśmy dużo o miejscu w które jedziemy i co chcemy zwiedzać. Tak więc obyło się bez konieczności kontaktu z rezydentem.

Aneta

Pobyt: Lipiec 2016

Nigdy więcej z Best Reisen. Może od początku.. Wybraliśmy się za pośrednictwem tego biura do Złotych Piasków w Bułgarii. Po wylądowaniu to my czekaliśmy na rezydenta, a nie on na nas. Poświęcił nam max. 5 minut podając nam do siebie nr tel. i informując , że całe nasze 11 osób znajduje się w 4 (!) różnych hotelach i jeżeli będziemy zainteresowani zakupieniem wycieczki fakultatywnej to do nas przyjedzie. Dlatego też czekając na pokoje i po próbie znalezienia plaży, stwierdziliśmy, że poprosimy go, żeby do nas przyjechał i powiedział kilka słów o miejscu. Rezydent pomimo potwierdzenia, a później dwukrotnego przełożenia spotkania nie pojawił się ani pierwszego, ani drugiego dnia. Nie było też z nim żadnego kontaktu telefonicznego, do czasu wysłania przez nas wiadomości, że czujemy się przez niego wystawieni. Rezydent oddzwonił, żeby zwymyślać nas od standardowych 'polaczków', którym nic nie pasuje i się obraził. Także w celu sprzedaży jednej wycieczki wysłał kolegę z innego biura. W hotelu nie pojawił się ani razu, a rezydenci z takich biur jak Sun&Fun i Neckerman bywali tam prawie codziennie. Gdyby nie to, że udaliśmy się na imprezę do Złotych Piasków to pewnie byśmy go nie spotkali. Nasz 'niezastąpiony' rezydent stał przy wejściu do jednego z nocnych klubów, w którym bawiła się kolonia z Polski z dzieciakami poniżej 15 roku życia,która paliła fajki i ładowała w siebie drinki korzystając z opcji free bar do 1 w nocy! W dzień wylotu opuszczaliśmy hotel około 5 rano bez śniadania. Okazało się, że dotyczyło to osób, które podróżowały z Best Reisen, ponieważ Neckerman załatwił dla swoich podopiecznych boxy z kanapkami. Poza tym wakacje w Bułgarii spędzone fantastyczne, ale to tylko dzięki świetnej plaży, super pogodzie i znajomości języka angielskiego, bo tylko dzięki temu byliśmy w stanie zorganizować sobie czas.

HELENA

Pobyt: Lipiec 2016

Wszystko w jak najlepszym pożądku rezydentka rewelacyjna.

DANUTA

Pobyt: Wrzesień 2015

Kazdy,kto chce spędzić miły i bezproblemowy urlop,powinien omijac to biuro szerokim łukiem.Oszuści,nastawieni na zysk,oferty niezgodne z opisem,rezydenci wrogo nastawieni do klientów.Często wyjezdzam z roznymi biurami ale wyjazd z best reisen to był koszmar,pisze to ku przestrodze innych!!!

Darek

Pobyt: Lipiec 2014

Oszuści, 6 godzin spóźniony odlot czyli pierwszy dzień liczonego wypoczynku na Warszawskim lotnisku, po wylądowaniu na lotnisku w Tunezji okazało się, że zmieniono nam hotel i mimo naszych protestów zawieziono nas gdzieś indziej. Pierwsze dwie noce w hotelu "zastępczym" w pokojach -1 czyli śmierdziało stęchlizną i dopiero po drace i awanturach rezydentowi udało się zmienić nam pokoje na 2 piętrze. Po powrocie reklamujemy ale Pani Prezes Best Reisen zachowuje się jakby nic się nie stało nawet pisze w odpowiedziach na reklamację za każdym razem inne dalsze kłamstwa. Niestety nie odpuszczamy bo byliśmy w 4 rodziny i kupę kasy nas to kosztowało. Czyli sąd.

turysta

Pobyt: Lipiec 2015

Każde biuro tylko nie Best Reisen!!!!!! Ja niestety nie przeczytałam opinii przed podpisaniem umowy z tym biurem i bardzo źle zrobiłam.....mądry Polak po szkodzie:( Teraz wiem i będę KAŻDEMU powtarzać "jak najdalej od best reisen"

Julian

Pobyt: Lipiec 2015

Przestrzegam NAPRAWDĘ przed tym biurem. Wyjechałem z żoną na tydzień do Egiptu-hotel 4* Sultan Beach. To że hotel to jeden dramat i najwyżej można go ocenić w Egipskich standardach na 2* to jedno. Całą farsę "wypoczynku" utrwaliłem na kamerze (domagając się na miejscu zmiany hotelu,bez skutku) a następnie w Kaju wysłałem płytę z filmami do Best Reisen. W odpowiedzi poinformowano mnie że ich zdaniem na nagraniu nie widać by to był hotel Sultan Beach ( mimo że nagranie rozpoczyna się od widoku frontu hotelu), a ja jestem ich zdaniem oszustem i naciągaczem. Korespondencja z Best Risen była utrzymana w tonie aroganckim i wyśmiewczym, sprowadzała się do wrażenia:mamy ciebie w d..pie,jesteś frajerem gdyż nam zaufałeś.Podsumowując,jeżeli chcesz mieś przykre wakacje skorzystaj z Best Risen

Zniesmaczeni

Pobyt: Wrzesień 2015

Wymarzona podróż poślubna zmieniła się w niepotrzebne stresy i "szarpanie" z biurem. Na miejscu okazało się, że hotel różni się od przedstawionej nam przez biuro oferty (zasługiwał na 3 a nie 5* !!!) sztuczna plaża, z której nie można korzystać, ograniczenia w korzystaniu z restauracji i baru, hotel nie był w pełni otwarty (nieczynne bary i restauracje " widmo"...miały byc a fizycznie ich nie było... Po naszym kontakcie i próbie rozwiązania problemu Pan z biura najpierw udzielił lekceważącej odpowiedzi a potem porostu nas zignorował ! Brak jakiegokolwiek kontaktu lub zaiteresowania naszą sytuacją!! !!!!!!!! Żenada! Zmarnowane naprawdę duże pieniądze i zmarnowane wakacje, które miały być wyjątkowe! Zdecydowanie odradzamy wyjazd z tym biurem!!!!

Michał Krawczyk

Pobyt: Czerwiec 2015

Byłem z przyjaciółmi z tego biura na wyspie Rodos wybraliśmy hotel z basenem ze zjeżdżalnią dla dzieci oraz animacjami. Ale niestety hotel , w którym mieliśmy być zakwaterowani nie był przygotowany żeby nas przyjąć , więc przeniesiono nas do innego hotelu gdzie wg. opinii organizatora cena tego hotelu w sezonie była o kilka set złotych droższa . Niestety w hotelu nagminnie brakowało jedzenia , za którym trzeba było stać w kolejce po kilkanaście minut , o animacjach mogliśmy tylko pomarzyć a all inclusive w tym hotelu w ogóle nie istniało . Prosiliśmy rezydentkę aby hotel w ramach rekompensaty za niedogodności czwórce naszych dzieci udostępnił water park , który był tam płatny na czas pobytu nieodpłatnie ale niestety nic nie zostało załatwione . Inne szanujące się biura rekompensowały zmianę hoteli ale nie Best Reisen , który twierdzi , że to nie ich wina . Stanowczo odradzam te biuro gdzie nie dba się o odczucia swoich klientów a tylko o swoje dochody , które mam nadzieję zmaleją