Opinie o hotelu Abou Nawas Hammamet
Tunezja / Hammamet

Abou Nawas Hammamet

justyna
    Pobyt: Styczeń 2010

brud to mało powiedziane ale najwięszą tragedią jest plac zabaw i niby basen. Połamane bujawki do basenu krytego nie da wejść, ręczniki leżaki brudne nieoprane TEN HOTEL WYNAGA GENERALNEGO REMONTU ( tynk odpada ze ścian )

Zetka
    Pobyt: Lipiec 2009

Zdecydowanie nie polecam tego hotelu!!!Bylismyw2008.Tragedia!hotel niczym PRL!Jedzenie katastrofa.Ilość kto pierwszy ten lepszy!Wczasowicze z All'em traktowani jako druga kategoria!Tunezyjczycy z zewnątrzPlaża,basenWszędzie tubylcy!na plaży nie ma all'a!Animacja-ogólnie Ciechocinek!Najgorsze-pokój z grzybem na drewnianej klimatyzacji,koleżanki mróweczki, tygodniowy kurz!2razy w ciągu14 dni wymienione ręczniki!Pointerwencji w informacji ciągle cisza i brudek.Ojmożna by pisać-jesli ktoś sie zastanwia moge podesłać zdjęcia dzieki którym dostalismy zwrot części pieniedzy za usługe niezgodną z umową!piszcie na aleksandra.zet@o2.plBywaliśmy tu i tam, w tej sytuacji wykupiliśmy wycieczkę z dnia na dzień, juz wiem dlaczego jeszcze były miejsca.

maryl1
    Pobyt: Styczeń 2009

Hotel wymaga remontu.

xxx
    Pobyt: Grudzień 2008

Hotel nie był najnowszy, ale miał duże pokoje (bez suszarki!). Sprzątany był codziennie (wraz z wymianą ręczników). Kolacje dobre (pyszne ciasta!), śniadania skromniejsze, ale też w porządku. Obsługa dobra, nie była nachalna. Nie było większych atrakcji w hotelu (animacje, dyskoteki), ponieważ był styczeń i hotel był zajęty w 10%. Do plaży 200 m, spacerkiem przez ogród hotelowy. W hotelu był także basen kryty, temperatura wody - 32 stopnie.
    Wycieczkę załatwiałem przez portal Wakacje, chciałbym podziękować pani Agnieszcze Szewczuk z profesjonalną (i sympatyczną) pomoc.

Waldemar M

Mila
    Pobyt: Sierpień 2008

Hotel nie jest taki zły jak o nim piszą :) Może bardziej dla nie oczekujących luksusów, dla tych którzy spędzają tylko noc w hotelu. Jedzenie smaczne, animacje mogłyby być bardziej ciekawe. Cena adekwatna do poziomu hotelu. Nam się podobało :)

Beduinb
    Pobyt: Wrzesień 2008

Hotel Spoko Jedzenie jak dla mnie bardzo ok. Każdy znajdzie coś dla siebie, dużo mięsa, warzyw,ryb,deserów przede wszystkim dużo coca coli :) wszędzie jej nalewają. Jak dla kelnera dasz 1 kebab ( dinar :) ) to zapamięta Ciebie i jak zobaczy że przyszedłeś na śniadanie, obiad, kolacje to odrazu przyniesie Tobie to co pierwszy raz zamówiłeś u niego:) do stolika jeszcze przed przed przyjściem twoim - jest bardzo miłe ale czasami chciało by się czegoś innego napić. Dużo sałatek i deserów ( smaczne ciasta ). Ja osobiście wszystko jadłem i problemów większych nie miałem, piszę większych:)

LB500

Sztela Czesława
    Pobyt: Sierpień 2008

Jedzenie byle jakie,jabłka to nie jest owoc regionalny tunezji .a gdzie malony i arbuzy,w kazdym mięsie dużo kości.w fasolce po bretońsku był i makaron spagetti.KIeliszki brudne .W przypadku brzydkiej pogody zadnych rozrywek.

waldi