Opinie o hotelu Abou Sofiane
Tunezja / Sousse

Abou Sofiane: basen

• Wylot z Rzeszowa All Inclusive

• Zalety Hotel zlokalizowany jest blisko portu el Kantaoui, który warto zwiedzić. Plażą spacerek zajmuje ok. 25 minut. Hotel blisko swojej plaży. Parasole, leżaki i materace bezpłatne. Bar all inclusive na plaży.
    • Wady Wszechobecny smród i brud. Orka na ugorze. Itaka podaje że pokoje są zadbane..... KPINA!!!! W Pokojach, szczególnie północne skrzydło panuje smród stęchlizny i pleśni. Tam wrzucają nas Polaczków i Ruskich. Widać jak nas traktują Na korytarzach to samo - odrzucający odór! !!!!! Posiłki jak to w All\\\'u ciągle to samo i mieszanie śniadań z obiadami itd...

Ze wględu na tą noclegownię - Nie jedź !!!! Ze względu na piękną Tunezję znajdź coś innego :)

Renata

• Wady Wszechobecny brud robactwo!Pokój bez klimatyzacji z widokiem na morze czytaj boisko i dyskoteki do 3 w nocy . Po interwencji w trzecią dobę pobytu udało się zamienić pokój na nieco lepszy .

Itaka musi zrezygnować z tanich hoteli (noclegowni) ! Polski turysta ma większe pieniądze i wymagania niż Rosjanie .

• Zalety Wrocilem w piatek 3.08 i mowiac szczerze trudno podać mi jakiekolwiek zalety....
    • Wady Hotel brudny. Korytarze brudne wszedzie stoja popielniczki ktore nie sa opróżnianie regularnie przez panuje nieprzyjemny zapach. Pokoje brudne. Mrówki i karaluchy. Lazienka to juz totalna porażka. Kamień i rdza wszedzie. Śmierdząca kotara w brudnej wannie. Jedzenie ciagle to samo. Na śniadanie nie uswiadczycie szynki ani sera żółtego. Slodkie bulki zbierane ze stołów i wrzucane z powrotem do pojemników na oczach gosci. Obiad dzien w dzien to samo. Kolacja - resztki z obiadu. Wiecznie brakuje napojów. Expresy do kawy wiecznie nie dzialaja. Leżaki na plaży i basenie - ludzie rezerwuja od 5 rano recznikami. Moze jest ich polowa w stosunku do liczby gości a materacy na lezaki jeszcze mniej. W okolicy nic nie ma z wyjatkiem portu i marketów. Najbizsze targowiska ok 25 min trzeba jechac taxi. Rezydentka z biura coral travel ma gosci w ... zamiast stanowczo rozmawiać z obsluga hotelu ona ich prosi zeby cos zrobili dla gosci. Np wytruli mrówki i karaluchy. Zajal sie tym ktos dopiero wieczorem 3 dnia. Zdecydowanie odradzam. Za te pieniadze jak ktos lubi duzo słońca radze wybrac Egipt lub Turcje

Wakacje w Tunezji - nigdy wiecej tam nie pojade. Wrazenie jest takie jakby byla tam wojna.

• Zalety Piękna plaza
    • Wady Kradnie obsługa z pokoi,słabe jedzenie,brud i syf,kolejki po wszystkooi

Sprzątaczki kradną wszystko co popadnie podczas sprzątania,jedzenie okropne,ciągle brak wszystkiego,z obiadu robią kolację poprostu mieszają ze sobą warzywa z obiadu i śniadania,

Sławek

• Zalety przestronny
    • Wady winda

Polecam dla chętnych do aktywnego odpoczynku. Polecam dla chętnych do aktywnego odpoczynku. Polecam dla chętnych do aktywnego odpoczynku. Polecam dla chętnych do aktywnego odpoczynku. Polecam dla chętnych do aktywnego odpoczynku.

Aneta
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Bardzo dobra obsługa hotelowa, wszyscy mili i kompetentni. Dużym plusem jest dbanie o higienę otoczenia. Basen codziennie wieczorem czyszczony, płytki codziennie pryskane i odkażane. Przy opcji all inclusive świetna możliwość spożywania posiłków tam, gdzie się ma akurat ochotę (wszędzie pyszne jedzenie, tj. w restauracji głównej i w barze na plaży).
    • Wady To nie wina hotelu, ale proszę uważać w morzu na meduzy!!! Pływa ich naprawdę sporo. Są bardzo małe, bezbarwne. Przez pierwsze 3 dni żadna mnie i męża nie doświadczyła, ale w czwartym dniu mąż został przez nią poparzony - napłynęła na niego na ramię, ześlizgnęła się po piersi. Efekt - odczucie podobne do porażenia prądem, ale dłużej trwające i nieustępujące przez 2 godziny. Przez 5 kolejnych drgawki. UWAGA: w razie takiej sytuacji należy potrzeć miejsce poparzenia pisakiem i natychmiast obficie polać wyciśniętym sokiem z pomidorów. W hotelu nikt z obsługi nie poinformował o takim niebezpieczeństwie, a po mężu zostały poparzone liczne dzieci innych turystów, którzy w panice nie wiedzieli, co się stało i jak pomóc.

Hotel i miejsce godne polecenia, ale uwaga na meduzy. Pływa ich naprawdę sporo. Są bardzo małe, bezbarwne. Przez pierwsze 3 dni żadna mnie i męża nie doświadczyła, ale w czwartym dniu mąż został przez nią poparzony - napłynęła na niego na ramię, ześlizgnęła się po piersi. Efekt - odczucie podobne do porażenia prądem, ale dłużej trwające i nieustępujące przez 2 godziny. Przez 5 kolejnych drgawki. UWAGA: w razie takiej sytuacji należy potrzeć miejsce poparzenia piaskiem i natychmiast obficie polać wyciśniętym sokiem z pomidorów. W hotelu nikt z obsługi nie poinformował o takim niebezpieczeństwie (jak pewnie w całej Tunezji), a po mężu zostały poparzone liczne dzieci innych turystów, którzy w panice nie wiedzieli, co się stało i jak pomóc. Pomidory pomagają.

Mikołaj
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Wszystko!!!!!!
    • Wady Trochę za mały basen hotelowy, za to baseny w drugim hotelu do dyspozycji gości, wystarczy przejść 50m ;)

Nie spodziewałem się, że tak dobre hotele w Tunezji istnieją, jedzenie - pyszne, duży wybór, na bierząco dokładane, codziennie inne potrawy! Obsługa idealna, sprawiała, że człowiek czuł się jak w najlepszym europejskim hotelu! Pokoje dosyć małe ale czyste i zadbane( to pokoje, w nich tylko się śpi). Plaża czysta, zawsze wolne miejsca czego niestety nie można powiedzieć o basenie, który zawsze był zatłoczony. Natomiast jak ktoś chciał spędzać czas na basenie to do dyspozycji gości hotelowych były baseny (również zjeżdżalnie) w hotelu obok, wraz z barem hotelowym ;) Alkohol bardzo dobry, karta drinków ( mojito, sex on the beach itd.), dobre zimne piwko z beczki ;) Hotel prawie doskonały!

Dariusz Birbach
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety przestronny czysto miła obsługa dobre jedzenie
    • Wady w pokojach trochę archaicznie

Zdecydowanie polecam jedzenie super każdy znajdzie coś dla siebie plaża super czysta zawsze są wolne leżaki i parasole bar przy plaży rewelacja, wszystko było świetne może poza animatorami którzy zajmowali się raczej sobą i drinki cieniutkie ale chyba to standard nie tylko tam. Ciekawe wycieczki organizowane przez Itakę ,zwiedzanie i edukacja pilot wycieczki ciekawie opowiadał o życiu w Tunezji na pewno tam wrócę.

Pobyt: Czerwiec 2014

Ogólnie super naprawdę dobra zabawa,80% Rosjan 15% Anglików i 5% Polaków .Jedzenie dobre,na plaży serwują grilla,sałatki owoce jest w czym wybierać.Na basenie naleśniki oraz lody dla każdego coś się znajdzie :) Pokoje małe aleda się przeżyc sprzątane codziennie.Polecam

Aleksandra
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel świetny, obsługa bardzo miła i pomocna. Jadalnia, bar, basen - świetne. Plaż bardzo ładna,prywatna, położona zaraz przy hotelu. Jeżeli zgłodniejesz nie musisz się suszyć i biec do hotelu, ponieważ obok basenu serwowane są beach snacks, frytki, sałatki, burgery, grill, napoje. Jedyne co mam mu do zarzucenia to to, że w pokoju jest tylko jedno gniazdko, obok telewizora drugie w łazience.