Opinie o hotelu Acar

Acar: basen

• 150 m od żwirowo - piaszczystej, publicznej plaży, gdzie ma wydzielone miejsce, przejście tunelem pod ulicą

Elzbieta

• Zalety Hotel blisko plazy obsuga hotelowa mila,ale po napiwku milsza.Blisko centrum i portu.Po wlozeniu do paszportu 10 euro mozna liczyc na pokoj w nowej czesci.
    • Wady Jedzenie znosne mozna przezyc na obiad zawsze kurczak .Nie ma co liczyc jak wedlug biura Itaka na 4 gwiazdki to jest hotel 3 gwiazdkowy.

Spodziewalam sie hotelu lepszej jakosci bo mialo byc 4 gwiazdki nie 3 .Wynagrodzila mi to okolica bardzo ladne widoki i ciekawe wycieczki ale polecam wykupic w innym biurze niz hotelowym sa tansze.Posilki mozna przezyc na jakies smakolyki nie ma co liczyc .

Tadeusz

• Zalety miła i pomocna obsługa
    • Wady hotel składa się z dwóch części starszej troszkę nowszej

Po przyjezżdzi okazało się że jet to hotel 3 a nie jak było w ołoszeniu 4 gwiazdkowy,nie wiem czemu organizator podaje mylną informacje ,starsza część hotelu nie mieści sie nawet wstandarcie 3 gwiazdek. Jedzenie smaczne z tym że nie ma zbyt dużego wyboru ,zwłaszcza na śniadania i obiady . Pokoje sprzątane systematycznie . Moja ocena dobra jak na hotel 3 gwiazdkowy ,ale skoro organizator deklarował Acar jako hotel 4 gwiazdkowy i dalej tak go opisuje to jestem zawiedziony , Dobrze że pogoda i okolica wspaniała

Patrycja

• Zalety Jak na niezbyt duży hotel wybór jedzenia był naprawdę spory, a przede wszystkim jedzenie było smaczne. W opisie była informacja na temat lekkich animacji, a animacje wieczorne odbywały się 6 dni w tygodniu (oprócz niedzieli) więc był to dla nas wielki plus Raz na tydzień w hotelu odbywa się wieczór turecki, gdzie na bieżąco przygotowują kebaba i można go spróbować. Pokoje czyste, sprzątane na bieżąco, panie sprzątające bardzo miłe.
    • Wady Hotel znajduje się przy ulicy, więc często bywa głośno do późnych godzin (słychać też animacje z hotelu obok). Plaża która jest najbliżej hotelu to plaża piaszczysta, ale należy uważać, bo w wodzie znajdują się kamienie (polecam zabrać buty do wody).

Hotel znajduje się w Alanyi w dzielnicy Oba, bez problemu można dojechać do samego centrum autobusem nr 1 lub 101. Hotel składa się z dwóch części wyremontowana i niewyremontowana, dlatego warto od razu na recepcji poprosić o pokój w nowszej części (Ci którzy trafili pokój w starszej części musieli go zamieniać co wiązało się z niepotrzebnymi nerwami i stresem). Wokół hotelu wiele sklepów, barów, restauracji także na pewno nie można się nudzić. Hotel to świetna baza wypadowa do zwiedzania (wszędzie łatwo można się dostać autobusem, taksówką lub pieszo:)) Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, zdecydowanie w hotelu znaleźliśmy więcej plusów niż minusów i dlatego szczerze go polecamy

ewa

polozenie w centrum,bliska odlegosc do plazy,baseny hotelowe,czystosc w pokojach,bardzo mila i pomocna obsluga hotelowa,smaczne i urozmaicone posilki,zawsze swieze owoce

Natalia i Tomasz

• Zalety Zalety : wszystko :)
    • Wady zero wad.

W tym hotelu, z tymi ludźmi, z tą atmosfera, z tymi animatoramii, z tą lokalizacja - wszystko to zalety - zdecydowanie !! Super kelnerzy, barmanii - ogolnie super atmosfera :) Blisko do plaży :) Wspaniałe wakacje 2018 ! :) Będziemy chcieli tam wrócić, w to samo miejsce ! Pozdrawiamy serdecznie !

Elżbieta
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Niezły bar i dobra obsługa.Basen kryty z cieplutką wodą.
    • Wady Fatalne jedzenie

Byłam w tym hotelu przed remontem,gdy miał 3 gwiazdki.Było doskonałe wyżywieni i obsługa.Poznałam Niemców,którzy 5 razy z rzędu korzystali z tego hotelu.W 2016 ,po remoncie wybraliśmy ten hotel.Do gotowania zatrudniono chyba szewców,stolarzy i murarzy.Tylko cukiernik znał się na swojej robocie.Niektórzy goście chodzili pojeść do bistra naprzeciw hotelu,bo tak było źle.Obok hotelu bazar ,na którym sprzedawano piękne owoce.My dostawaliśmy czereśnie dziczki i inne warzywa i owoce,chyba pozyskiwane od sprzedawców bezpłatnie tuż przed zamknięciem straganów.Sery,które w Turcji są wyśmienite,nie nadawały się do jedzenia,kwaśne,tak ,jak jogurty.Wiem co mówię,gdyż w Turcji byłam 15 razy.Nie polecam tego hotelu.Gdyby bya opcja tylko ze śniadaniem,to tak,ze względu na infrastrukturę i położenie.

Pobyt: Sierpień 2015

Podczas naszego wylotu samolot spóźnił się 3 godziny i w hotelu byliśmy o 2 w nocy. Nikt nie przeprosił za zaistniałą sytuację w hotelu nie było żadnych posiłków ani napoji. Nikt nie zadbał aby pozostawiono nam coś do jedzenia. Pani rezydentka na lotnisku w Altanya na zapytanie jednego z gości co z faktem tak długiego spóźnienia odpowiedziała, iż nie ma na to wpływu a wogóle to nie jej sprawa. Wielki minus dla organizatora firmy Itaka, iż nie potrafiła zadbać o wygodę swoich klientów. Pozdrawiam, PW

Rafał
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Blisko plaży, w centrum dzielnicy Oba, dwa baseny w tym jeden kryty, siłownia, łaźnia turecka, sklep spożywczy, ładne pokoje z klimatyzacją, suszarka na wyposażeniu łazienki, codziennie świeże ręczniki, owoce do wszystkich posiłków, przekąski pomiędzy posiłkami.
    • Wady Nie wszyscy z obsługi mówią po angielsku. Przy nocnym zameldowaniu można trafić na wstawionego boya hotelowego. All Inc tylko do 23.00

Pomimo kliku wad pobyt zaliczam do udanych. Dla przyszłych klientów mała podpowiedź odnośnie plaży - darmowe leżaki dla klientów hotelu na plaży nr 12 (niedaleko od plaży nr 7). Hotel cały czas się rozwija i podnosi standardy. Przy zamkniętych drzwiach balkonowych cisza w pokoju. Klima chłodzi do tego stopnia, że trzeba wyłączać ją na noc.

Karol
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety miła obsług
    • Wady bardzo duży hałas z ulicy przez całą noc, bardzo nie wygodne materace, mało wydajna klimatyzacja, brud i estetyka typowa dla regionu,

Nie polecam dla ludzi chcących odpocząć. Rezydenci z ITAKI bardzo słabi- mało kompetentni.

Elżbieta
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Bliskośc do plaży, balkony, klimatyzacja, All do godz.24
    • Wady Leżaki na plaży płatne, pokoje przy ulicy - trochę gwarno

Skorzystałam z oferty Last Minute w bardzo atrakcyjnej cenie, wyżywienie ok, pokoje też, wypoczęłam - warto było pojechac