Opinie o hotelu Acharavi Beach

Acharavi Beach: obiekt, basen

• Dużo udogodnień dla dzieci

Wojtek
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Przy plaży, dobre jedzenie, przestronne pokoje, codziennie sprzątanie, niedaleko od centrum miejscowości, basen dla dzieci, osobny basen dla dorosłych
    • Wady Niewielki plac zabaw dla dzieci

Wyjazd był bardzo udany. Miejsce i hotel znakomite.

Wojtek

• Zalety Lokalizacja - z dala od wszystkiego a blisko do wioski i tawern.

Bardzo fajny hotel aby dobrze odpocząć. Dobre jedzenie i blisko do małych rodzinnych tawern

Magdalena

• Zalety + lokalizacja + zakwaterowanie
    • Wady - brak wyzywienia all

Bezposrednio przy plazy, zaraz obok Acharavi, w okolicy znajduje sie duzo wypozyczalni sportow wodnych oraz jazda konna. Na terenie hotelu jest plac zabaw dla dzieci. Hotel bardzo zadbany i ladny. Hotel w swoje ofercie ma wyzywienie HB

• Zalety Położony b. blisko plaży, czysty,gustowny, łatwy dojazd, dobre miejsce wypadowe na zachodnie i wschodnie wybrzeże
    • Wady Mieliśmy pokój na obrzeżach hotelu, okna na boczną uliczkę i remontujący się dom, trochę głośno

Śniadania monotonne, ale wybór duży, kolacje b. smaczne.Obsługa bez zarzutu. Drogi bar. Ogólnie polecam

Martyna
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Dobre jedzenie zarówno to w opcji HB jak i w barze obok
    • Wady Mała nieciekawa łazienka, Lepiej wypożyczyć samochód na mieście (zamiast 70 EUR zapłaciliśmy 45 EUR),

Hotel bardzo fajny, zaletą jest basen o głębokości 45 cm - super dla dzieci. Moja 3 -letnia córeczka siedziałaby w nim cały czas. W hotelu praktycznie brak Polaków, prawie sami Niemcy. Porażką była rezydentka Neckermanna, która wsadziła nas do autobusu na lotnisku i zobaczyliśmy ją znowu w dniu wylotu, zero zainteresowania. Nie wiedziała również, że hotel nie wydaje lunch box-ów, jedynie wcześnie rano można coś wypić i zjeść kawałek ciasta lub kromkę z dżemem. Ogólnie bardzo polecam, ale chyba już nie skorzystam z tego biura podróży.

Pobyt: Sierpień 2010

Piękny, zadbany ogród, wygodne pokoje, plac zabaw dla dzieci i basen, a poza tym położenie bezpośrednio przy długiej plaży powoduje, że w hotelu można w spokoju wypocząć. Posiłki bardzo smaczne, a obsługa miła. Do centrum miasteczka można dojść z ciągu 5-10 minut. Komunikacja do atrakcji wyspy dobra, ale najlepszym pomysłem jest wypożyczenie samochodu (kilka wypożyczalni w Acharavi). My jesteśmy zadowoleni i chętnie jeszcze wrócimy na Korfu, szczególnie, że wyspa jest piękna.

Ida vv

Jeśli macie uprzedzenia to nie jedźcie tutaj ponieważ w 80% hotel jest odwiedzany przez gości z Niemiec. Obsługa mówi trochę w języku niemieckim i angielskim. Pokój hmm. Jeśli nie czapiać się szczegółów to jest ok. Szczegóły to np dwie inna kapy na łóżkach. Jedna była kremowa inna biała. Wyglądało to conajmniej dziwnie. Sprzątanie oceniam dobrze. Spacerowa odległość do plaży. W hotelu jest też bardzo przyjemna i spokojna restauracja.

Alexandra vv

Prawdą jest to że Grecy mówią po Polsku. Nie są to jakieś bardzo zaawansowane rozmowy, ale dają radę. Hotel w swojej kategorii jeden z lepszych w jakim byłam. Oprócz wspomnianych umiejętności lingwistycznych, personel posiada dość wysokie kwalifikacje, jest uprzejmy. Jedzenie nie porywające. Powiedziałabym odpowiednie. Dojście do basenu jest wybrukowane kostką, a nie o kafelkowane. Dla mnie lepiej, nie martwiłam się że poślizgnę. Teren hotelowy był czysty. Inni gości byli sympatyczni, pomimo różnej mieszanki narodowości.

Siwa
    Pobyt: Sierpień 2008

Iwona

cudowny hotel, przemiła obsługa, grecy rozmawiający po polsku :)