Opinie o hotelu Afrodite Beach

Afrodite Beach

Karolina Napiórkowska

Aphrodite Beach Gouves 09 15.09 2011Pokoje poniżej standartów śmierdzące i brudne,dla Polaków i Rosjan najgorsze po drugiej stronie ulicy,dla bardzo mało wymagających.Obsługa w porządku jedzenie takż.Hotel dla starszych ludzi,goście to emerytowani niemcy rosjanie i tochę polaków.Plaża piaszczysto kamienista,bardzo brzydka niechlujna i brudna Gouves to wioska,0 atrakcjii,może oprócz duzego akwarium 2km od hotelu,(taxi 10 euro)bilety 7.Możliwosc wykupienia niezbyt ciekawych wycieczek .

RENATA

Jak dla mnie rewelacja. Byłiśmy tam z mężem w podróży poślubnej 3 lata temu. Poza jedzeniem, którego w/g nas było mało i niezbyt specjalnego, reszta - 100 % zadowolenia. Spokój, szum morza za oknem, plaża pod nosem, pięknie, bajecznie i spokojnie;-)

Michał P.
    Pobyt: Czerwiec 2008

Miła, rodzinna atmosfera. Cisz i spokój. Blisko do plaży, basen. Uprzejma obsługa. Czego chcieć więcej ;) udane wakacje - polecam!

anadal
    Pobyt: Kwiecień 2008

W hotelu byliśmy z żoną i ośmioletnią córką w ubiegłym roku w maju. Hotel polecam osobom lubiącym spokój. Ogromny plus to położenie na samej plaży. Hotel jest bardzo dobrą bazą wypadową do miasta czy też do Chani lub na oferowane wycieczki (polecam Różowe Piaski). Posiłki mogłyby być lepsze, ale w sumie i tak nie jest najgorzej. Obok znajduje się knajpka, gdzie można bardzo smacznie zjeść. Pokój bardzo dobrze wyposażony. Z balkonu widok na morze. Polecam.

Kinga
    Pobyt: Czerwiec 2008

Bardzo fajny kameralny hotel dla ludzi ceniących spokój.Bardzo miła obsługa.Bardzo dobra lokalna kuchnia.Polecam.

przemciu
    Pobyt: Wrzesień 2008

cicho i spokojnie.. jakosc do ceny adekwatna.... polecam dla spokojnych ludzi.

Henry Pertes

Wszystko mi się podobało a najbardziej to że ich autobusy na kiwnięcie stają przy holetu i można jechać gdzie się chce za śmieszne pieniądze - polecam Falasarnę (nudist beach), sklepy w pobliżu dobrze zaopatrzone, nawet Cervour jest w takim małym miasteczku (302 m)

Barbara
    Pobyt: Kwiecień 2008

Marek Eisler

Spokojne miejsce, hotel w miejscowości nie należących do kurortów z tysiącami klientów. Bardzo polecam wszystkim, którzy szukają spokojnego miejsca do odpoczynku.

marek
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel kameralny, genialny na odpoczynek w cichym miejscu. Polecam dla każdego kto szuka spokojnego miejsca. Nie polecam dla tych, którzy uwielbiają tysiące krzyczących ludzi, tłum na plaży i w mieście i podobne do tego klimaty... :)