Opinie o hotelu Agrabella

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Katowic Bed&Breakfast
  • Wylot z Warszawy Half Board

Robert

Hotel zarówno blisko plaży jak i miasta. Blisko znajduje się dużo sklepów, barów, itp. Plaża ładna, piaszczysto-żwirowa. Jedzenie ok, całkiem duży wybór potraw. Obsługa bez zarzutu. Pokój duży, wygodny. Sprzątany był codziennie.

grzegorz

• Zalety Dobra lokalizacja
    • Wady Małe pokoje

Pokoj czysty ,sprzątany co dziennie łazieńka mała z prysznicem ( deszczownica)brak dodatkowej słuchawki do mycia ,jedzenie dobre .My mieliśmy obcje ze śniadaniem a nie było aneksu kuchennego,którego brak w opisie hotelu.Dobre wycieczki organizowane przez biuro.Polecam.

Katarzyna Kamińska
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety blisko plaży i centrum
    • Wady w podstawowych pokojach wszystko dodatkowo płatne: klimatyzacja, wifi,sejf

Hotel miejski, czysty. Posiada 3 rodzaje pokoi, w standardowych dodatkowo płatna klimatyzacja, sejf, wifi, natomiast w superiorach wszystko wliczone w cenę ( polecam te pokoje, bo są dużo atrakcyjniejsze). Duży wybór restauracji i barów w okolicy.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety położenie, cena
    • Wady klimatyzacja, sejf, wifi płatne w pokojach

Just

• Zalety Basen pokoje czystosc
    • Wady Brak klimatyzacji wifi i zbyt glosno!

Hotel ogolnie moze byc ale przeszkadza halas od strony ruchliwej ulicy i wysokie ceny za uslugi typu: wifi, klimatyzacja czy gry w lobby.troche ponuro....brak animacji

Przemek

• Zalety Położenie
    • Wady Jedzenie

Okropne posiłki, tylko sałatka grecka nadawała się do jedzenia, za wszystko typu klimatyzacja, lodówka, bilard trzeba płacić

• Zalety Blisko do plaży, sklepów, barów, dyskotek, autobusu
    • Wady brak!

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do plaży, autobusu, sklepów, barów, dyskotek. Miejsce idealne dla osób, które chcą pozwiedzać, pobawić się na imprezach, bardzo dużo dyskotek, barów. Polecamy New York Club, natomiast w The Palm Beach można posiedzieć i odpocząć przy drinku i fajnej muzyce. Polecamy opcję all inclusive ponieważ jedzenie na mieście jest dosyć drogie za obiad dla 1 osoby około 11 euro. Polecamy raki i ouzo, ale uważajcie, bo wchodzi mocno w głowę ;) Grecy są przemili, wchodzimy do sklepu na straganach chcąc kupić alkohol a pani ustawia na stole 3 kieliszki z trzema rodzajami alkoholu i robi nam degustację :) jedzenie w hotelu dobre, nie wiem skąd negatywne opinie, bo naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ja jestem wymagającą osobą, a jedzenie mi smakowało. Bardzo dobre lody pistacjowe są na kolację - polecamy. Jesteśmy mile zaskoczeni zarówno hotelem jak i obsługą. Mieliśmy pokój na 4 piętrze, daliśmy trochę więcej za lepszy pokój, ale naprawdę warto dać kilka zł. więcej i mieć ładny duży pokój z klimatyzacją i balkonem. W barze bardzo miły i fajny barman Vaggelis (Alex), jest grekiem, ale bardzo dobrze mówi po angielsku i niemiecku. Uważajcie na kierowców, nie zwracają uwagi na pieszych, wchodzisz na pasy a oni trąbią, każdy jeździ jak chce. Polecamy wynająć skuter (22 eur.) lub samochód (około 50 eur.) za dobę + paliwo i przejechać się po wyspie i okolicach, bo są niesamowite widoki. W odległości 3 km. Star Beach, pieszo chodziliśmy 30 min. a naprawdę fajne miejsce z kilkoma basenami dla dzieci i dorosłych, dużo barów, dj gra od godz. 16, piana party, plaże piaszczyste, można skoczyć na bungee za 10 eur(z nagraniem). Fajne plaże w Bali, Star Beach, Rethimnon. Dużo osób chwaliło sobie wyjazd do Santorini (około 120 eur. za osobę) tylko trochę droga wycieczka. Polecamy pojeździć skuterem po górach, bo są niesamowite widoki.

Wiola

• Zalety Blisko do Centrum,plaży itp
    • Wady Mogliby trochę odświeżyć

Bardzo miło wspominam pobyt w hotelu Agrabella, miła obsługa, barmani nadrabiaja niedoskonałości;-) , jedzenie dość dobre. Pokój miałam na pietrze wiec trochę zgiełk z ulicy przeszkadzał podczas snu ale do przyzwyczajenia. Hotel raczej dla singli bądź młodzieży. Do centrum bardzo blisko, do plaży również blisko. Jedzenie trochę monotonne ale jak na moje kubki smakowe to ok. Bardzo fajnie i przyjemnie spędziłam pobyt w tym hotelu polecam.

Patrycja Kwiecińsla

• Zalety - dobre położenie -
    • Wady - złe godziny posiłków all inlusive - małe, brudne pokoje - brzydka plaża przy hotelu - obsługa w recepcji nie miła - wi fi płatne

Dla tych co decydują się na ten hotel, ... gdybym miala wybierać ponownie - wolalabym dołożyć troszkę wiecej $$,a mieć przyjemne wspomnienia ;/

Marlena
    Pobyt: Sierpień 2016

Wlasnie wróciliśmy z hotelu agrabella w Hersonissos .To co moge tylko napisac to naprawdę nie polecam (chyba ze jedzie ktos z mysla o tym ze bedzie tu spędzać tylko noce i nic nie bedzie tu jadł ).Jesli ktos chce tylko nocować to przezyje i moze nawet nie napisze złej opinii ale opcji z posiłkami (my mieliśmy sniadania i obiadokolacje) i all inclusive nie polecamy!strata pieniędzy a w zamian dostaniecie na sniadanie stół z płatkami (kulki czekoladowe ,wyschnięte płatki cos jak corn flakes itd) słodkie dżemy,ala nutelle,suche kromki chleba ,jakis ser żółty w plastrach a z ciepłych :jajecznica ktora jest tak przygotowana ze wyglada jak wymiociny dosłownie .. Jedyne co dało sie jesc to rogaliki francuskie .Kolacja: na talerzach pokrojone osobno cebula ,sałata ,pomidory ,papryka ,suche ogórki ,ser feta i wez sb skomponuj sałatkę grecka (ok moze byc gdyby nie to ze te warzywa były suche)dalej :jakies mieso to wszystko przesolone .sos ktory dodawany był do wszystkiego :pomidorowy na bazie koncentratu pomidorowego ,fuj.Jedyne co dało sie raz zjesc to frytki i jakies mieso (raz nieprzesolone i serio zjadłam ze smakiem ).Dwa dni przed wyjazdem po lunchu ktory byl o 13 została na kolacje (17;30)pizza a raczej 10malych kawałeczków ..od razu sie ludzie rzucili no bo co larytas nie wazne ze suche juz ,zimne i no pozostałości po lunchu .ok jedzenie do dupy.My mieliśmy 2ppsilki a co ze znajomymi ktorzy mieli all inclusive ?brak klimy no chyba ze dopłacisz to pewnie .3rodzaje lokalnych drinków ..wody w all inclusive nie dostawałeś .Glupiej wody mineralnej ..nienormalne .Para ktora z nami była dostawała 2szklanlo z drinkami i ani szklanki wiecej dopóki nie zwrócili tych 2szklanek .Raz dali nam sprobowac raki i co ?wielka afera ze mają zaplacic za te drinki ktore wzięli dla nas bo my nie mamy all inclusive .Piwa pic nie wolno (w regulaminie w ogólnodostępnych miejscach hotelu ).Zatem z jakiej racji w tych miejscach osoby z all in mogą pic drinki ?ludzie traktowani jak śmiecie .Wybr