Opinie o hotelu Agrabella

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Wylot z Katowic Bed and Breakfast
  • Wylot z Wrocławia Bed&Breakfast

Paulina

• Zalety blisko do centrum czyste i przestronne pokoje sympatyczna obsługa
    • Wady Średnie jedzenie

Hotel Agrabella jest położony dość blisko centrum (ok.5 min). Fajne jest to, że nie jest położony zbyt blisko więc nie słychać w nocy odgłosu imprezującego miasta wiec można się wyspać ;) Do pierwszej plazy jest ok.5 min jednak jej nie polecam gdyż nie zachwyca widokiem i jest dość ciasno. Natomiast polecam przejść się ok.10 min (w strone portu), plaża ta posiada jasne kamyczki dzięki temu woda jest turkusowa. Jedzenie w hotelu jest monotonne. Śniadania pyszne natomiast wieczorem (obiadokolekcje) polecam zjeść na mieście :P Pokoje bardzo czyste i przestronne. Obsługa bardzo sympatyczna. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ktoś chce jechać do Grecji aby wypocząć na plaży i zachwycać się niesamowitymi widokami a nie przywiązując dużej wagi do hotelu to POLECAM :)

Julia

Jadąc tam nie spodziewałam się żadnych luksusów i słusznie. Natomiast hotel jest czysty, a pokój miałam dość przestronny. Jedzenie dobre, ale mogłoby być trochę więcej do wyboru. Okolica super, blisko centrum, dla tych co lubią aktywne życie nocne. Jestem zadowolona z pobytu, hotel jest odpowiedni do ceny.

Wiktor

Hotel jest świetnym wyborem dla par lub grupy znajomych, wszędzie jest blisko. Jest zadbany i czysty, jedzenie smaczne. Jest to jeden z najlepszych hoteli w jakich byłem pod względem współczynnika jakości do ceny. Polecam jak najbardziej :)

Robert

Hotel zarówno blisko plaży jak i miasta. Blisko znajduje się dużo sklepów, barów, itp. Plaża ładna, piaszczysto-żwirowa. Jedzenie ok, całkiem duży wybór potraw. Obsługa bez zarzutu. Pokój duży, wygodny. Sprzątany był codziennie.

grzegorz

• Zalety Dobra lokalizacja
    • Wady Małe pokoje

Pokoj czysty ,sprzątany co dziennie łazieńka mała z prysznicem ( deszczownica)brak dodatkowej słuchawki do mycia ,jedzenie dobre .My mieliśmy obcje ze śniadaniem a nie było aneksu kuchennego,którego brak w opisie hotelu.Dobre wycieczki organizowane przez biuro.Polecam.

Katarzyna Kamińska
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety blisko plaży i centrum
    • Wady w podstawowych pokojach wszystko dodatkowo płatne: klimatyzacja, wifi,sejf

Hotel miejski, czysty. Posiada 3 rodzaje pokoi, w standardowych dodatkowo płatna klimatyzacja, sejf, wifi, natomiast w superiorach wszystko wliczone w cenę ( polecam te pokoje, bo są dużo atrakcyjniejsze). Duży wybór restauracji i barów w okolicy.

Pobyt: Październik 2017

• Zalety położenie, cena
    • Wady klimatyzacja, sejf, wifi płatne w pokojach

Just

• Zalety Basen pokoje czystosc
    • Wady Brak klimatyzacji wifi i zbyt glosno!

Hotel ogolnie moze byc ale przeszkadza halas od strony ruchliwej ulicy i wysokie ceny za uslugi typu: wifi, klimatyzacja czy gry w lobby.troche ponuro....brak animacji

Przemek

• Zalety Położenie
    • Wady Jedzenie

Okropne posiłki, tylko sałatka grecka nadawała się do jedzenia, za wszystko typu klimatyzacja, lodówka, bilard trzeba płacić

• Zalety Blisko do plaży, sklepów, barów, dyskotek, autobusu
    • Wady brak!

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do plaży, autobusu, sklepów, barów, dyskotek. Miejsce idealne dla osób, które chcą pozwiedzać, pobawić się na imprezach, bardzo dużo dyskotek, barów. Polecamy New York Club, natomiast w The Palm Beach można posiedzieć i odpocząć przy drinku i fajnej muzyce. Polecamy opcję all inclusive ponieważ jedzenie na mieście jest dosyć drogie za obiad dla 1 osoby około 11 euro. Polecamy raki i ouzo, ale uważajcie, bo wchodzi mocno w głowę ;) Grecy są przemili, wchodzimy do sklepu na straganach chcąc kupić alkohol a pani ustawia na stole 3 kieliszki z trzema rodzajami alkoholu i robi nam degustację :) jedzenie w hotelu dobre, nie wiem skąd negatywne opinie, bo naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie, ja jestem wymagającą osobą, a jedzenie mi smakowało. Bardzo dobre lody pistacjowe są na kolację - polecamy. Jesteśmy mile zaskoczeni zarówno hotelem jak i obsługą. Mieliśmy pokój na 4 piętrze, daliśmy trochę więcej za lepszy pokój, ale naprawdę warto dać kilka zł. więcej i mieć ładny duży pokój z klimatyzacją i balkonem. W barze bardzo miły i fajny barman Vaggelis (Alex), jest grekiem, ale bardzo dobrze mówi po angielsku i niemiecku. Uważajcie na kierowców, nie zwracają uwagi na pieszych, wchodzisz na pasy a oni trąbią, każdy jeździ jak chce. Polecamy wynająć skuter (22 eur.) lub samochód (około 50 eur.) za dobę + paliwo i przejechać się po wyspie i okolicach, bo są niesamowite widoki. W odległości 3 km. Star Beach, pieszo chodziliśmy 30 min. a naprawdę fajne miejsce z kilkoma basenami dla dzieci i dorosłych, dużo barów, dj gra od godz. 16, piana party, plaże piaszczyste, można skoczyć na bungee za 10 eur(z nagraniem). Fajne plaże w Bali, Star Beach, Rethimnon. Dużo osób chwaliło sobie wyjazd do Santorini (około 120 eur. za osobę) tylko trochę droga wycieczka. Polecamy pojeździć skuterem po górach, bo są niesamowite widoki.