Opinie o hotelu Aida Sharm
Egipt / Sharm el Sheikh

Aida Sharm

Karol Wieliczko

nie wiem jak to się stało, że pomimo przeczytania na różnych stronach (www.ocen-wakacje.pl) wielu negatywnych opinii o tym hotelu postanowiłem jednak do niego pojechać na romantyczne wakacje z dziewczyną...chyba chciałem sam zweryfikować prawdziwość tego co piszą. Temu hotelowi mówię: nie, nie i jeszcze raz nie!

Daszawa
    Pobyt: Wrzesień 2012

Mnie hotel ogólnie podobał się, ładnie położony z pięknym widokiem na góry, bardzo miła obsługa, pokoje nienajgorsze, jedynie łazienki powinni wyremontować, jedzenie dobre . Jeśli się jest nastawionym na zwiedzanie i spokój to polecam ten hotel.

Daria Mika
    Pobyt: Lipiec 2010

Masakra. Nikomu nie polecam. W Egipcie bylam w 2010r. i niestety przeniesli nas do Aidy na 3 dni.... od czego zaczac hmm.. moze od pokoi, syf, brud, balam sie tam spac, toaleta brudna klimatyzacja nie dzialajaca, prysznic sama rdza. W trakcie kapieli w hotelowym basenie obsluga wrzucala do basenu chlor... obrzydliwosc... all inclusive w ogole nie funkcjonowalo. na stolowce pelno kalaruchow. Ciesze sie ze tylko 2 noce tam spedzilam

edyta
    Pobyt: Wrzesień 2011

C.D. :W ofercie była mowa o siłowni. Owszem jest, ale głównie dla mężczyzn, z kobiecych sprzętów(rowerek, bieżnia itp.) nie ma nic. Była też mowa o możliwości pozostawienia dziecka pod opieką. Na moje pytanie o ową opiekę recepcjonista odpowiedział, że jak chcę to on może się moim dzieckiem zaopiekować. Ogólnie nie polecam. Na plusie tylko 1/2 obsługi w recepcji i obsługa restauracji i barach-szczególnie szef kelnerów. Może coś się teraz zmieniło, ale było do kitu i gdyby nie wycieczki fakultatywne to chyba nigdy nie chciałabym wrócić do Sharm-u. Może jeszcze spróbuję. Pozdrawiam.

edyta
    Pobyt: Wrzesień 2011

Byliśmy w Aidzie z dzieckiem w październiku 2009. Nie wiem od czego zacząć. Może obsługa:więc w restauracji i recepcji super przesympatyczni ludzie (prócz Alego,ale o tym później). Natomiast obsługa sprzątająca w ogóle się do swojej pracy nie przykłada i oprócz robienia pięknych łabędzi itp. z ręczników nie robi chyba nic (napiwki były oczywiście). Najtrwalszą pamiątką z pobytu była chyba grzybica stóp(międzypalcowa) i łupierz pstry(pościel). Leczyłam się z tego g... okołopół roku takimi tabletkami, że myślałam,że zejdę z tego świata.Wracając do miłej obsługi w recepcji i pana Alego,który jak córka zatrzasnęła drzwi to szukał klucza zapasowego około 2-3 godzin (po 5 monitach znalazł,a była godz. 12 w południe i 40 st.C).

Teresa
    Pobyt: Grudzień 2010

Cześć byliśmy w tym hotelu styczniu i wspominamy go pozytywnie. Nie było tłoku, obsługa niebyła zmęczona więc można było dużo wymagać. Jedynie rezydenci byli beznadziejni- Egipcjanie mało znali polski.Basen nie był ogrzewany, a hotel był dosyć stary. Jedzenie było pyszne półprodukty,trzeba było sobie dobrze skomponować. Boje hotelowi starali się o napiwek układając kwiaty w łazience i robiąc kompozycje z ręczników na łóżkach. Jest piękny widok z dziedzińca hotelowego.

KOMBI
    Pobyt: Luty 2010

janek@o2.pl
    Pobyt: Maj 2011

jedyne zastrzerzenie to jedzenie. maly wybor i rozmaitosc.Jak za ta cene hotel warty polecenia

andy
    Pobyt: Październik 2010

Hotel jak na 3,5 gwiazdki to słaby.Położenie dobre, na wzgórzu z pięknym widokiem.Do plaży dowożą busy, ale mają za małe "moce przerobowe", można iść pieszo ok. 20 min.Nie polecam HB, dlatego iż śniadanie jest bardzo słabe. Pozostałe posiłki są bardzo dobre i duży wybór.Hotel usytuowany na dość rozległym terenie.Pokoje mają różny standard, najlepsze(jeśli można tak określić) na piętrze.W pobliżu znajduje się old Market(dzielnica z bazarem)

Olcypek
    Pobyt: Wrzesień 2010

Właśnie wróciliśmy z 2tyg.pobytu w tym hotelu.Przed wylotem po przeczytaniu opinii byłam przerażona co mnie tam spotka.Naszczęście było wszystko super!Obsługa miła bardzo fajni i przyjaźni co do jedzenia faktycznie b.mało urozmaicone ale niedaleko jest pizza hut i kfc więc jest ok.Baseny super.W pokoju mieliśmy czysto sprzątali codziennie.Jak na tej klasy hotel i za takie pieniądze nie ma się czego obawiać.Do rafy bliziutko.