Opinie o hotelu Albatros
Tunezja / Hammamet

Albatros

Konrad
    Pobyt: Lipiec 2010

W skrócie - DNO. Polecam wrogom i nielubianym sąsiadom.

Dominika
    Pobyt: Czerwiec 2010

Pokoje przestronne ze standardowym wyposażeniem, sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo smaczne i zróżnicowane, obsługa w restauracji miła. Drinki dostępne w ALL dość rozczarowujące, tylko 4 do wyboru bez smakowych rewelacji. Bardzo niemiła obsługa w recepcji, nigdy nie można się o nic doprosić - ani o wymianę waluty, ani tym bardziej o rozwiązanie jakiegoś problemu. Minus za zbyt małą ilość leżaków przy basenie, konieczne jest wstawanie o 7 rano, żeby zarezerwować miejsce! Animacje w ciągu dnia ciekawe, za to wieczorami w hotelu wieje nudą i zupełnie nie ma co robić. Koło hotelu też nie jest zbyt wiele do zobaczenia... Polecam osobom lubiącym mało aktywy wypoczynek przy hotelu :)

Piotrek
    Pobyt: Lipiec 2010

Byliśmy w tym hotelu w sierpniu 2010 i jesteśmy strasznie niezadowoleni.Hotel nie dość że bardzo stary(Rezydent mówił 30 lat) to bardzo brudny i zaniedbany np. grzyb w łazience, odpadający tynk i cieknąca klimatyzacja.W jednym słowie Gorąco...nie polecam.

Tomasz Makowski

Hotel świetnie wyposażony , blisko do morza , obsługa bardzo miła , animacje ciekawe, pomysłowe.

Gingershe
    Pobyt: Sierpień 2010

Pobyt: Lipiec 2010

Nie rozumie osób ktore jada na wakacje za 1300-1400 złotych i myślą ze hotel jest z 2010 roku i ma 5 gwiazdek. Hotel Albatros fakt jest dość starym hotelem bo ma z 20lat, ale nie widać po nim tego. Pokoje są skromne z tv i klimatyzacja indywidualna i co najważniejsze codziennie sprzątane, co do jedzenia to mogę śmiało powiedzieć ze bardzo dobre urozmaicone i doprawione. Co do szklanek to normalne jest ze plastiki (jednorazówki sa na plazy nigdy szkla nie ma na plazy, wiadomo dlaczego). To prawda ze mało leżaków jest przy basenie, ale uważam ze basen to mam w każdym mieście, a jeśli chodzi o plaże to nie brakowało leżaków, plaza bardzo duża piaszczysta i morze rewelacja.

Lukasz
    Pobyt: Lipiec 2010

Jedzenie bardzo dobre,duży wybór różnych potrw bardzo nam smakowaly. Pokoje duże z klimatyzacją bardzo czyste sprzątane co dziennie.Plaża bardzo ładna piaszczysta lecz bar na plaży to kpina.Basen przy hotelu ok, ale barek to porażka,przekąski słabe i bardzo mało że nie wystarczało dla wszystkich.Leżaków przy basenie bardzo mało wszyscy rezerwowali o 7 rano a i tak ich nie zajmowali bo leżeli na plaży.Bar w hotelu to kpina zaledwie 3 drinki bardzo słabe,piwo również jedynie co to fanta bardzo dobra.Barmani to gbury nalewali z niechęcią.No i to że brakowało szklanek w hotelu to pomyłka ,żeby nalewac drinki w plastikach przy all.to jest totalne dno.Animacje ok .Recepcjoniści nie mili.Ogólnie nie polecamy tego hotelu.Zasługuje na 2*.

Gaga
    Pobyt: Czerwiec 2010

Rewelacyjna obsługa w jadalni.

MM
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel stary 25lat jedzenie okropne dziennie to samo jak się wchodziło na stołówkę to nie szło wytrzymać smród okropny,obsługa dobra gorzej było z tymi niby kierownikami którzy mieli problem jak chciałeś wsiąść np.2 cole jedna szklanka jedna osoba.Barek przy basenie tragedia napoje i piwo podawane w plastikowych kubeczkach które były byłe myte i podawane następnym klientom .ALL inclusive to kpina w tym hotelu.Piwo cola sprite woda.I dwa koktajle których nawet nam odradzano pić przez "barmanów"najpierw je wąchał potem lał.WArto dołożyć troszkę grosza i wybrać nowszy hotel.Co do czystości w pokojach to nie można narzekać dziennie sprzątane in wymieniane ręczniki.Plaża też ładna gorzej z leżakami .Okolica super .

rozczarowany
    Pobyt: Lipiec 2009

Nie wiem z czego tak się cieszą osoby wydające pozytywne opinie o tym hotelu. Nigdy w życiu nigdzie nie byliście? Brak alkoholu poza piwem (którego pić się nie dało) i winem. 1 bar (od 18:00) barek przy basenie gdzie dawali zimną kawę. o herbacie można zapomnieć - dopiero po 18:00 w barku hotelowym. To ma być All Inclusive? Problemy z zamówieniem 2 napoi (dawali po jednym). Obsługa tragiczna, nawet nie było komu napiwku dać. Dookoła basenów ślisko - można się było zabić. Ten hotel to jedna wielka TRAGEDIA, zasługuje na 1* - nie więcej. Nawet wrogowi nie polecam.