Opinie o hotelu Alex Beach
Grecja / Rodos

Alex Beach

Ala

• Zalety Smaczne jedzenie, blisko plaża, baseny, blisko do stolicy (przystanek po przeciwnej stronie ulicy)
    • Wady 98% to Niemcy, animacje pod nich. Rezerwowanie leżaków przez Niemców wcześnie rano. W okolicy nic specjalnego.

Poprzeczka odnośnie hotelu, infrastruktury, jedzenia została wysoko podniesiona. Alex Beach pod tym względem wpisał się idealnie.Do niczego nie można było się z wcześniej wymienionych rzeczy przyczepić. Idealna lokalizacja, blisko do lotniska - przejazd taxi trwał około 5-10 minut.latające nad nami samoloty były dodatkową atrakcją i wcale nie przeszkadzały. Są okresy kiedy lecą co 5 minut, są takie, że jest cisza i spokój i nie leci nic. Thelogos to mała, spokojna mieścina, ale wszystko co potrzebne jest na miejscu - mini supermarkety, w których kupi się dosłownie wszystko. Apteka w okolicy. Kawałek dalej sklepik z ręcznie wyrabianą i zdobioną ceramiką, tak więc jak ktoś nie ma ochoty ruszać się poza miejscowość obkupi się we wszystko co potrzebne.Obok przystanek autobusowy skąd punktualnie odjeżdżają autobusy do Rodos. Obsługa hotelowa, barowa na medal. Grecy bardzo sympatyczni i uprzejmi.Wszyscy mówią po angielsku. Pokoje sprzątane codziennie.Jedzenie urozmaicone, różne kuchnie świata dostępne codziennie podczas kolacji. Każdy znajdzie coś dla siebie, jest tego aż za dużo. Bogata oferta odnośnie słodkości. Menu w barach bardzo rozbudowane.Naprawdę wszystko na mega wysokim poziomie. Jedynym minusem i to sporym było to, że 95% gości hotelowych to Niemcy, zajmowali leżaki wcześnie rano, tak, że jak szło się około 7.00 na śniadanie wszystkie leżaki były pozajmowane - nie wiem, o której godzinie rannej oni wstawali, ale naprawdę dzień w dzień kiedy to się widziało było dla nas żenujące. Podobnie animacje - wszystko pod Niemców, piosenki niemieckie, których nie trawiliśmy, a jak na złość wpadały w ucho i nie chciały z głowy wypaść. Dorosłe osoby mogły brać udział w różnych aktywnościach jak np. dart, waterpolo, aqua aerobik, zajęcia fitness, ping pong etc. REASUMUJĄC - hotel świetny, trudno będzie po takim pobycie nam dogodzić, bo ten podniósł wysoko poprzeczkę. Jednak dziwi mnie jedno dlaczego jest on w ofercie polskiego TUI, a Polak czuje się wśród Niemców troszkę jak intruz. Niemcy to pany świata wg ich mniemania i dość często tak się zachowywali.

Agra
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety W zasadzie brak, oprócz miłego staruszka chodzącego na jadalni między stolikami i uśmiechającego się di gości.
    • Wady Fatalna plaża, okropne jedzenie, zimna woda nie tylko w basenach ale i w kranach podczas kąpieli, raz nawet leciała w kolorze brązowym?.

Najgorszy hotel w jakim byłam. Fatalna plaża, same kamienie, ciężko wejść do morza, przy plaży jakieś kominy. Nad hotelem latają samoloty tak nisko, że hałas i huki tym spowodowane są okropne, a dodatkowo ma się wrażenie że samolot zaraz spadnie na ludzi. Stołówka i jedzenie raczej jak w barach mlecznych starego typu, nawet frytki zwaciałe nie do jedzenia. Zimna woda nie tylko w basenach ale i w kranach, chciałam wykąpać dziecko to dali mi klucz do innego pokoju w części dla Niemców, tam była chociaż letnia. Ponad to w pewnym momencie zaczęła lecieć woda brązowa. Interwencja na recepcji nic nie dała, ale biuro podróży stanęło na wysokości zadania i przenieśli nas do innego hotelu, który był super.

Rafał
    Pobyt: Czerwiec 2012

Wrócilismy tydzień temu. Bylismy z biurem TUI. Bardzo miły, sympatyczny hotel, bez tłoku na leżakach, na plaży, w restauracji. Obsługa Grecy i Słowacy, naprawde bardzo mili ludzie. Jesli chodzi o animacje dla dzieci. to pozdrawiamy wszystkich animatorów a szczególnie Panią Monikę, którą dzieci uwielbiały:). Spędziliśmy tam fajne beztroskie dwa tygodnie

Rafał
    Pobyt: Czerwiec 2012

Witam Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Hotel wart polecenia. wszystko w najlepszym porządku, było miło i przyjemnie. Bardzo dobre animacje dla dzieci i dorosłych. Pozdrawiamy animatorów a w szczególności Panią Monikę, która była rewelacyjna. Byliśmy z biurem TUI - wszystko ok. więcej info raza70@poczta.onet.pl.