Opinie o hotelu Alex Studios
Grecja / Zakynthos

Alex Studios

• Dużo możliwości uprawiania sportu
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Dużo udogodnień dla dzieci

Klaudia

• Zalety Hotel położony w świetnym miejscu, w pokojach czysto.

Polecam dla osób, które potrzebują noclegów bez all inclusive. Z hotelu wszędzie blisko.

Klaudia

• Zalety Hotele położony w świetnym miejscu bardzo blisko do plaży i głównej ulicy, na której znajdują się bary, restauracje, kluby, sklepy i wiele innych. Sam hotel czysty, właściciel bezproblemowy.

Bardzo polecamy wypoczynek w tym hotelu, cała miejscowość Laganas nastawiona jest na turystów, wspaniałe miejsce.

wlf84k

• Zalety Czysto, zadbany, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników,
    • Wady Głośno, hotel nie jest przy głównej ulicy laganas, ale za to ma własny bar w którym do 00:30 puszczane jest głośne techno. Potem słychać już tylko odgłosy ulicy.

Jeśli komuś nie przeszkadza hałas do 00:30 i drobne hałasy przez całą noc to hotel jest dobrą bazą wypadową na zwiedzanie zakynthos. Bardzo blisko plaża, tawerny i sklepy. Pokoje w standardzie średnim ale codziennie sprzątane. Basen nie za duży, ale też czysty. Darmowe leżaki na basenie i płatne 7? za dzień wszędzie na plaży. Polecamy wypożyczyć samochód na 3-4 dni (najlepiej typu jeep bo większość ciekawych miejsc poza miastem da się dotrzeć tylko terenówką ) i wybrać się do porto vromi na wycieczkę do zatoki wraku i po jaskiniach (koniecznie zabrać maski do nurkowania), do dafni na półwyspie vasilikos (znów dobre miejsce na oglądanie podwodnego życia) oraz wjechać na szczyt vrahionas (najwyższy na wyspie). Jedzenie najlepsze w tawernach. Nie jedliśmy w hotelu ale od innych ludzi wiemy ze hotelowe jedzenie ( niezależnie w którym hotelu) nie umywa się do tego w tawernach.

sabina
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety blisko ładna plaza ładne pokoje bardzo czysto super basen i pyszne jedzonko w barze
    • Wady bez wad jedynie młodzież węgierska i angielska demolują wszystko i są bardzo nie kulturalni uważali ze wszystko im wolno

byliśmy w hotelu 14 dni było dosyp spokojnie dostaliśmy pokój od strony ulicy fajny było bo był cały dzień cień na balkonie były kwiaty i nikt nam się nie kręcił [nr 201] codziennie była zmieniana pościel umyte podłogi można było coś niedrogo zie sc w barze przy basenie mało polaków dużo młodych anglików i wegrow zdominowali basen fajne wycieczki na pewno jeszcze tutaj przyjedziemy to piękna zielona wyspa wszystkim polecam sabina lat 60

mariusz
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety położenie, czystość, aneks kuchenny w pokoju kpl. kuchenka, lodówka, garnki, patelnie, sztućce, talerze, czajnik. polecam opcję bez wyżywienia.
    • Wady jeśli ktos lubi ciszę to nie dla niego laganas bo to tzw. las vegas zakynthos. my bylismy z pięcioletnim synkiem i było super.

polecam!!! bylo mega super. jak ktoś lubi ciszę i spokój to może narzekać na głośnych anglików. ale to są wakacje więcej luzu. I LOVE ZANTE

Pobyt: Czerwiec 2015

Idealne miejsce wypadowe na zwiedzanie wyspy na własną rękę. Bardzo blisko plaży, choć lepiej udać się kawałek dalej, gdzie plaża jest szersza i ładniejsza. Blisko sklepy z bardzo dobrymi cenami. Blisko rozrywkowej części miasta ale odgłosy nie dochodzą do hotelu. Problemem mogą być jedynie głośni brytyjscy sąsiedzi ;) Warto wynająć samochód i zwiedzić samemu wyspę, która jest absolutnie przepiękna.

magda
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety blisko plaży i morza, blisko głównej ulicy, czysto, basen zadbany, miły właściciel, dobre jedzenie, tanie drinki, częsta wymiana pościeli i ręczników, pokoje sprzątane codziennie

Pobyt w hotelu oceniam jak najbardziej pozytywnie. Położony jest on dosłownie kilkadziesiąt metrów od morza, a także od głównej ulicy, gdzie znajdują się bary i dyskoteki. Właściciel i personel hotelu bardzo mili. Polecam.

Paulina
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Blisko plazy, blisko miasteczka, ale jednak nie przy glownej ulicy, cale szczescie. ;)

Super miejsce, blisko plazy i miasteczka.. Z dala od glownej ulicy, ktora zdecydowanie nalezy do glosnych i mocno imprezowych. Fajny apartament. Bez problemow mozna byli cos ugotowac.

Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Basen
    • Wady Polozenie przy ulicy,halas prawie przez cala dobe

Wyspa piekna,ale Laganas raczej nie polecam.Nie tylko za wzgledu na halasliwych turystow.Miejscowi sa wcale nie lepsi,ciagle jezdza swoimi rozklekotanymi(moze w ich ocenie podrasowanymi) motorami,skuterami i autami.Jak masz pokoj 5 metrow od drogi i o godzinie 2 w nocy zrobi pare rundek w jedna i druga to juz masz po spaniu.Mnostwo komarow,pewnie z okolicznych bujnych zarosli.Pokoje skromne ale codziennie sprzatane.Spluczka w wc halasjue jak startujacy samolot,popsuty telewizor jak bolid formuly.Tak wiec na cichy i spokojny pobyt nie ma co liczyc.Jedyny plus kompleksu to sporej wielkosci basen i duza ilosc lezakow.Gdybym kiedys wrocil na Zakynthos tego miejsca na pewno nie odwiedze drugi raz.

Izabela
    Pobyt: Wrzesień 2014

Super Hotel i przepiękna wyspa. Super Hotel i przepiękna wyspa. Super Hotel i przepiękna wyspa. Super Hotel i przepiękna wyspa.