Opinie o hotelu Alexander Beach

• Wylot z Poznania Bed&Breakfast

aga999900
    Pobyt: Sierpień 2009

Oksana vv

Hotel leży przy piaszczystej plaży, o którą w Grecji wbrew pozorom nie jest wcale tak łatwo. Początkowo miałem pokój w budynku głównym ale przeniosłem się do bungalowa, które są położone w ogrodzie. Jako kobieta bardziej lubię bliskość kwiatów. Na zewnątrz są dwa baseny. Wewnątrz jeden. Dzieciaki mają swoją osobną część. Woda w maju ciepła. Polecam centrum spa. W mini klubie mogą przebywać dzieci od lat 4. Moje ma 3 latka i niestety nie miało szans skorzystać z tamtejszych atrakcji.

Storm
    Pobyt: Sierpień 2008

hotel bajka,bardzo duzo starannie utrzymanej zieleni, jedzenia bardzo duzo i bardzo roznego. smacznie aczkolwiek mogloby byc cieplejsze. absolutnie miejsce nie na impreze. jesli na cichy wypoczynek to 100% polecam.bardzo ladne i czyste baseny.darmowe wifi w zasiegu.dosc drogie wina w restauracji.Morze absolutnie bliski rzut beretem.obsluga mila,sympatyczna, komunikatywna.recepcja,wyzszy personel pelna profeska.tanio nie jest ale zdecydowanie polecam.

AIR
    Pobyt: Lipiec 2008

Polecam :) Hotel na dosyć dużym obszarze, zielono, cykady grają jak zwariowane, zupełnie nie odczuwa sie ruchu w Malii/Stalidzie (ruch to sznur autek z wypożyczalni i tłum hałasujących skuterków jeżdżących po jednej długiej uliczce równoległej do wybrzeża, po prawej i lewej tawerny, restauracje, 'supermarkety', sklepiki z greckimi pamiątkami Made in China, lub czasami Made in EU;-) i tłum włóczących się głównie wieczorami turystów; tak jak w hotelu, większość to Niemcy i Rosjanie, zdarzają się Anglicy, Czesi, no i Polacy ;-) Dla nas zaletą było to, że ośrodek jest dosyć duży, czyli każdy w jakimś zakątku znajdzie coś dla siebie (restauracje na tarasach, świetne widoczki, pełne codziennego gwaru baseny lub cichy basen na uboczu, to samo plaże: duża, piaszczysta, nie przepełniona, nigdy nie było problemu z wolnymi leżakami, lub druga mniejsza, bardziej "dzika" obok dla samotników ;-), ogrodzony teren dla dzieci z basenikiem ze zjeżdżalniami, huśtawkami, mini clubikiem (po angielsku i niemiecku), boisko do tenisa-jednym słowem co kto lubi). Na hotelowej plaży, a więc na miejscu, sporty wodne, całkiem ciekawe. Co trzeba dobrze przemyśleć-jaki wybrać pokój, bo kompleks podzielony jest na kilka części i pokoje bardzo różnią się standardem, czyli wielkością i widokiem z okna. Pokoje na parterze to często prawie piwniczki... ale z kolei pokoje na parterze z widokiem na morze i niektóre z widokiem na ogród mają piękne trawiaste ogródeczki, być może rezydent orientuje się jaki typ pokoju oznacza najmniejsze ryzyko 'wpadki' bo można trafić i na super i na bardzo nieciekawe lokalizacje.. Co krok wypożyczalnia samochodów-warto bo wycieczki po wyspie są urocze. W hotelu bezpłatny parking, jeśli jest już pełny, niedaleko parking publiczny, nieodpłatny. Podsumowując, nie wiem jaka wyjdzie średnia ocena z punktacji, ale ogólnie ok 4.6-4.7.

MAłgorzata
    Pobyt: Maj 2008

najwieksza zaleta tego obiektu jest połozenie przy pieknej piaszczystej plazy z łagodnym wejsciem do morza! na plazy lezki w cenie; hotel troche " nadęty" - nie zawsze o to chodzi nam na wakacjach (długie spodnie do kolacji); warto dopłacic do pokoi z widokiem na morze - połozene tuz przy plaży , a te na parterze maja super tarasy z duzymi trawnikami ! na ktorych dodatkowo oprócz krzesełek i stolika- 2 lazaki przynależące do pokoju; obiekt rozległy, zabudowa bungalowy; jedzenie dosc bogate jak na greckie warunki- po tygodniu troszke sie nudzi ale tak chyba jest wszędzie...

Kamil

Witam. To jest po prostu doskonałe miejsce do wypoczynku. Kameralny ośrodek z niezbyt wygórowaną zabudową. Malownicza architektura, dużo zieleni i bliskość morza. Wszystko to tworzy kapitalną wręcz, pozytywną atmosferę. Ośrodek nie jest mały, a jednak nie czuje się tutaj jego wielkości. Wszędzie jest czysto, hotel jest generalnie bardzo zadbany. Obsługa bez żadnych zastrzeżeń. Miła, uprzejma, uczynna i w sumie nie specjalnie widoczna. Jeśli chodzi o rekreację, to chyba nie można narzekać. Jest czysty i przyjemny basen. Morze na wyciągnięcie ręki, przyjazna i czysta plaża. Pokoje schludne, czyste, ładnie lecz względnie skromnie urządzone. Łazienki poprawne, czyste. Wyżywienie - nie mam żadnych negatywnych uwag, może zbyt dużo warzyw, a przydałoby się coś bardziej "polskiego" :) Generalnie opinia bardzo dobra. Polecam wszystkim, którzy za rozsądną cenę oczekują pozytywnych doznań. Pozdrawiam wszystkich urlopowiczów. Kamil

jerzy wuttke

Grażyna Wuttke
    Pobyt: Maj 2005

Hotel ma przepiękny ogród , z palmami.Wprost z ogrodu wchodzi się na piaszczystą plażę, co jest rzadkością na Krecie.
    Oddzielne są baseny dla dorosłych i dla dzieci. W pobliżu hotelu są sklepy, wypożyczalnie samochodów, bary, wesołe miasteczka. Wieczorami można chodzić w nieskończoność. Pokoje są przestronne , z balkonami i marmurową łazienką, usytuowane w bungalowach.
    Mogłabym tam jeździć co roku.