Opinie o hotelu Ali Baba

Ali Baba

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• 10 Odległość od plaży

Arleta Kruk

Nie rozumiem negatywnych opinii o tym hotelu, wszystko spełniło nasze oczekiwania, przemiła obsługa, czyste pokoje, wypielęgnowany ogród, szeroki wybór jedzenia, cała obsługa dbała o to aby nam niczego nie brakowało. Na pewno tam wrócimy za rok.

Bogusia

Wyżywienie All Inclusive w tym hotelu to totalna porażka. Monotonia, ilość jedzenia wyliczona. Jeżeli przyjdziesz nieco później niż wyznaczona godzina rozpoczęcia posiłku to nie masz szans na spróbowanie owoców (które nota bene bywały niedojrzałe) oraz wielu innych dań. Pozostana dla ciebie resztki i słowa - finish im sory....

Tragedia!!! Czekaliśmy 3 godziny na pokój... bo niby mieli pokój "posprzątać"... a dostaliśmy taki syf, ze sama zaczęłam sprzątać bo wszystko sie kleiło!!!! jedzenie monotonne i niesmaczne!! w kolko kurczak i ryz.Obsługa jadła lepsze jedzenie od gości hotelowych (przynosili z kuchni mięsa jak już nikogo nie było na stołówce)!!! Wszyscy Polacy, którzy byli w tym czasie w hotelu byli załamani warunkami!!!! Obsługa hotelu niemiła a na koniec jeszcze nas okradli!!! wyjęli wszystkie pieniądze z portfela który został w pokoju w szufladzie!!!!!!!! Złodzieje!!! i nie radze wzywać policji w takich przypadkach bo policja to znajomi właściciela i tylko nas wyśmiali!!! Jedyny plus to ładna okolica i ładny widok z pokoju :)

Zgadzam się z opiniami poniżej. Dziwią mnie pozytywne opinie dotyczące hotelu, które zamieszczone są na różnych anglojęzycznych stronach internetowych. Obsługa wcale nie jest miła - (za wyjątkiem 2 osób). Oprócz zdecydowanie kapitalnego położenia hotelu, niestety nic dobrego nie mogę napisać. Pokoje zastaliśmy brudne, jedzenie- monotonne-co najciekawsze, ilość jedzenia ograniczona - pomimo, iż miałam opcję all incl. , pracownicy hotelu czekają, aż goście zjedzą posiłek i opuszczą stołówkę, poczym sami - dla siebie wynosili dużo lepsze jedzenie. Na minus mogłabym wymieniać i wymieniać, ale jestem prawie pewna, że biuro WEZYR nie będzie już raczej korzystało z usług oferowanych przez Ali Babę. Na plus mogę dodać jeszcze to, że pomimo, iż basen malutki, to codziennie czyszczony.

Pokoje nie były zbyt czyste, a po prostu BRUDNE. Jedzenie tragiczne, nie podobne dp all inclusive. Ustalone godziny posiłków nie miały żadnego związku z rzeczywistością. Jeśli spóźniłeś się 10 min. byłeś głodny do kolejenego marnego posiłku. Wycieczki fakultatywne oferowane przez rezydenta droższe o ok. 50% w porównaniu do lokalnego biura podróży. Jedyny plus to lokalizajca samego hotelu i odrębna klimatyzacja w każdym pokoju.

Pobyt: Lipiec 2009

Pokoje nie były zbyt czyste, a po prostu BRUDNE. Jedzenie tragiczne, nie podobne do all inclusive. Ustalone godziny posiłków nie miały żadnego związku z rzeczywistością. Jeśli spóźniłeś się 10 min. byłeś głodny do kolejenego marnego posiłku. Wycieczki fakultatywne oferowane przez rezydenta droższe o ok. 50% w porównaniu do lokalnego biura podróży. Jedyny plus to lokalizajca samego hotelu i odrębna klimatyzacja w każdym pokoju.

jomix
    Pobyt: Lipiec 2009

Nie polecam, brak ciepłej wody, smród z kanalizacji w łazience, jedzenie monotonne-kurczak codziennie podawany na zmianę z ryżem lub makaronem, ilość posiłków niezgodna z ofertą ( nie można tego z pewnością traktować jako AL), jedzenia mało, przy popołudniowej herbatce odbywały się wyścigi po ciasteczka, wystarczało tylko dla najszybszych.

Baśka
    Pobyt: Lipiec 2009

Cóż, hotel spokojny. z miłą obsługą- bardzo słabo znającą j, angielski. Hotel faktycznie był odnowiony, ale chyba zabrakło tam porządnych fachowców, bo nadal nie jest skończony i wychodzą różne usterki typu odpadające panele w łazience itd. Dla mnie ważne było słonce i morze więc miałam tego pod dostatkiem i blisko. Wiał przyjemny wiatr i dlatego dało się wytrzymac w upale, akurat w tym rejonie. Zdecydowanie nie polecam kuchni hotelowej! Niby AL... ale podawano trzy posiłki dziennie,często czegoś zabrakło, mało urozmaicone tzn cały czas było to samo. Na dodatek wszyscy przeszli jakieś sensacje żołądkowe, ale za te pieniądze...