Opinie o hotelu Almyra Village

Almyra Village: obiekt, basen

• Przestronne, klimatyzowane pokoje odnowione na sezon 2017.
  • Tuż przy hotelu wydzielona część publicznej plaży - jednej z najpiękniejszych na Krecie, wyróżnionej Błękitną Flagą.
  • Udogodnienia dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw, miniklub, pokój gier (odpłatnie).
  • Rozrywka: animacje, przedstawienia wieczorem w amfiteatrze w języku francuskim.

Patrycja

• Zalety Obsługa ! Jedzenie, baseny, restauracja na dole sztos jedzenie, alkohol: piwo i wina, lody, animacje - fitness, ładne i zadbane otoczenie,duża restauracja, leżaki przy morzu za darmo, tenis, siłownia.
    • Wady trzecia restauracja a la carte w hotelu na górze, położenie, drinki, ciasta

Ogólnie hotel oceniam bardzo bardzo dobrze ! Polecę go każdemu, obsługa na prawdę na najwyższym poziomie, restauracje pięknie a w tle grecka muzyka. Kolacje bardzo nastrojowe stoły w białych długich obrusach i wszędzie świece, kelnerzy bardzo bardzo miło barmani także. Panie sprzątające również super, pokoje fajne trochę małe ale ogólnie dobrze oceniamy. Basen super codziennie pan czyścił rano, duży plus za kort tenisowy, boiska i siłownie. Bardzo bardzo na plus kolacja w dolnej restauracji gdzie jest inny kucharz który gotuje przy gościach kolacja rewelacja mega mega dobre jedzenie 5 świetnych dań kelner bardzo miły. Jedzenie również bardzo dobre co prawda było prawie to samo ale jedzenia było tyle ze codziennie można zjeść coś innego, jeśli coś się skończyło zaraz zostało doniesione. Minus ciasta jak dla mnie niejadalne ale każdy ma swoją opnie, lody i owoce bardzo dobre. Podobało mi sie to ze było bardzo dużo greckich tradycyjnych potraw można było posmakować ich kuchni, poza za wspaniana kolacja w dolnej restauracji niestety nie było owoców morza co uważam za minus. Położenie również masakra co prawda plaza piękna i góry wspaniałe ale żadnej rozrywki poza hotelem nic nie ma nic się nie dzieje wieczory są nudę nie ma animacji np. Jakieś kabarety tance :( wiedzieliśmy o tym dlatego tez położenia nie uwzględniam w swojej ogólnej ocenie . Cała wycieczkę oceniam na plus bardzo nam się podobało hotel godny polecenia. REWELACJA !

wes

• Zalety śliczny hotel z miłą obsługą
    • Wady na uboczu

ładnie położony hotel, miła obsługa, smaczne posiłki = mega udane wakacje

Danuta

• Zalety - piękne położenie, - przemiła i pomocna obsługa, - przepyszne jedzenie, ogromny wybór, - super basen, - hotel blisko do plaży, - zadbany teren,
    • Wady brak :-)

Gorąco polecam ten hotel. Jest pięknie położony między górami a morzem. Obiekt mieści się na dużym terenie zadbanego ogrodu, a pokoje ulokowane są w niewielkich jednopiętrowych pawilonach lub bungalowach. Układ hotelu jest dobrze przemyślany i dokładnie oznakowany, więc nie można się zgubić :) Pokoje są przestronne, urządzone skromnie, ale jest w nich wszystko co potrzeba. Sprzątane codziennie. Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna. Hotel oferuje świetne jedzenie, ktorego wybór na każdym posiłku jest ogromny. Nie ma problemu żeby znaleźć coś dla siebie. Zaletą jest duży basen i bliskość plaży na której znajduja się bezpłatne leżaki i parasole dla gości hotelowych. Pobyt w Almyra Village zaliczamy do jednych z lepszych i bardzo chetnie tam wrócimy.

Evil

• Zalety Rozłożenie hotelu

Polecam szczególnie w tej cenie. Urlop bardzo udany.

• Zalety - świetna obsługa - blisko do plaży - położenie w spokojnym miejscu
    • Wady - zimna woda w basenie dla dzieci

Wspaniałe miejsce przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą wypocząć, ale znajdzie się też coś dla aktywniejszych. Hotel usytuowany jest między morzem, a górami. Bardzo miła obsługa w restauracji, w barach i na recepcji (niektóre osoby nawet uczą się mówić po polsku).

RADEK

• Zalety BLISKO DO BASENU I DO MORZA
    • Wady 2 GODZINY DOJAZDU Z LOTNISKA

Wileki plus to standardy dla Niemieckich i Szwedzkich gości. Dla imprezowiczów słabo. Życie umiera po 23:00. Jedyna rozrywka to aquarobic 1 dzienie przez 10minut. Siłownia OK. Do spokojnego wypoczynku polecam.

Elżbieta

Ogólnie super, blisko plaży. we wrześniu nie było problemu z lężakami ani przy basenie ani na plaży.

Franz

• Zalety bardzo miła obsługa, blisko morza, dużo leżaków, piękny widok na góry
    • Wady Zimne jedzienie, brak rozrywek, piwo, napoje i drinki w papierowym kubku 0.2

Trochę już hoteli zwiedziłem także mam prównanie. Mam ogólnie mieszane uczucia. Hotel fajnie położony, z dużym potencjałem, ale mocno niewykorzystanym. Jedzenie przede wszystkim w większości zimne.. Miał byc wieczór grecki a nie było przez cały tydzien. Za to był meksykański, a potem przez kilka dni jedliśmy to samo w różnych formach. Był też wieczór azjatycki, ale była tylko sake na powitanie i to wszystko. :) Wybór dość spory ale kurczę wszystko zimne. Bardzo mało greckich potraw. W zasadzie to tylko sałatka grecka i tzacyki :) Sama stołówka czysta i przjemna. Zawsze sie znalazł wolny stolik. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Basen fajny, woda czysta, ratownik jest i w sumie to lepiej by było gdyby siedział na plazy a nie tu. Leżaki zawsze się znajdą nawet dla tych co lubią pospać. Poza tym cisza i spokój. Czasmi mogli by puścić jakąś muzyczkę ale nie ma czym . Myzyka za to leci przy basenowym barze i to tak głośno że nie można porozmawiac. Chyba dlatego by było ją słychac na basenie. Efekt jest taki że na basenie prawie jej nie słychać a przy barze łeb urywa. Wszystko tu podaja w papierowych kubkach. Piwo 0.2l z czego połowa piany. To jest poniżej krytyki. Wręcz żenujące. Abyś wypił jak najmnej, Drinki takie jakie są w słabym ALL IN. Bywałem w hotelach 4 gwiazdokwych gdzie podawano z polotem z plastikowym twardym kubku wyglądającym jak szkło (wiadomo basen). Tak niewiele a od razu przyjemniej. Jak się ma porównanie to odrazu człowiek jest wyczulony na takie rzeczy. Za to jak kupujesz coś poza All to od razu szklaneczka, parasolka itd. Na basenie czasami jest jakiś aqua gym ale to tylko wtedy jak szefostwo hotelu jest na miejscu inaczej animatorek nie widać. Barmani fajni, mili. Plaża taka sobie, ratownika brak, woda od razu głęboka. Dużo wolnych leżaków. Bar przy plaży to samo co przy basenie. Przekąski obrzydliwy fast food. Słabo. Lepiej nie ryzykować. Pokoje jak pokoje. Niektórzy zadwoleni, inni nie. My doplaciliśmy do pokoju przy plazy z widokiem na morze. Warto choć widok trochę naciągany ale dopłata była niewielka. Pokój chyba był niedodnowiony a ponoć niektóre sa. Wieczorami w hotelu nic się nie dzieje. W ofercie miał być wieczór grecki, a nic takiego nie miało miesjca. Można tylko posiedzieć, drinka wypić i iść spać. W barze prz plazy to samo. Za to w hotelu obok ludzie fajnie bawili się w barze przy plaży. U nas cisza. Raz udało nam się coś rozkręcić ale barman nie był za bardzo zadowlony bo są goscie z niemiec. Tak nam powiedział, Ogólnie jak ktoś jedzie pierwszy raz lub bywał w gorszych hotelach to będzie mu się podobać.

• Zalety Smaczne posiłki.
    • Wady Traktują gości w sposób oburzający. Pierwszego dnia nie przydzielają pokoju, tylko wywożą do innego hotelu położonego daleko od plaży, który jest brudny i zniszczony - dysponuję dokumentacją zdjęciową. Obsługa nie ma żadnych oporów, żeby wysłać turystów z małym dzieckiem do innego miejsca, gdzie warunki sanitarne są oburzające.Trzeba zabiegać o przydzielenie jakiegokolwiek pokoju. Wszystko to powoduje dużo nerwów, wprowadza złą atmosferę i niszczy całe wakacje. Górę nie jest tani a pokoje ostatecznie nie są rozdzielane wedle wykupionej opcji. ?Superior sea view? są przeznaczone dla Szwedów, Polscy dostają tylko kilka tych samych pokoi o niższym standardzie . Nie sposób wyegzekwować od nich to, za co się zapłaciło. Rezydentka nie jest pomocna i zależy jej jedynie na dobrych relacjach z menedżerem i sprzedaży jak największej ilości wycieczek. W sytuacjach kryzysowych ?rzuca słuchawką? i odmawia pomocy. Dodatkowo, czego byłam świadkiem p.Lilianna obrażała uczestników wycieczek. Nieprzyjemny klimat a hotel nie wart nerwów.

J.w. Dodatkowo w tym miejscu wiatr potrafi wiać tak mocno, ze nie sposób wyjść z pokoju. Wakacje zdecydowanie poniżej zapłaconej kwoty i związanych z nią oczekiwań.

Basia

• Zalety położenie blisko plaży, jedzenie, polskie animacje z nauką pływania

W tym hotelu spędziłam w lipcu z rodziną 12 dni. Pobyt uważam za bardzo udany. Hotel bardzo ładnie położony. Z jednej strony morze a z drugiej góry. Bardzo ładny region Krety ( zielone wzgórza porośnięte gajami oliwnymi i tymiankiem jeszcze nie zadeptane przez turystów). Okolica spokojna raczej nie dla osób lubiących promenady z bazarkami, ale w pobliżu hotelu jest kilka marketów i wypożyczalni samochodów. Blisko przystanek autobusowy - tylko kilka kilometrów do Ierapetry. Sam hotel bardzo ładny położony w ogrodzie przy szerokiej, żwirkowej plaży. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone. Czasami tylko przeszkadzała obecność mrówek i zapach z rur kanalizacyjnych. Bardzo dobre jedzenie. Mnie po 12 dniach wcale się nie znudziło. Duży wybór dań mięsnych i rybnych. Pyszne warzywa i owoce. Bardzo miła obsługa. Wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. W hotelu przeważają turyści ze Szwecji, Polski i Czech. Bardzo dużym atutem jest obecność polskich animatorów w Klubie Delfinki oraz profesjonalna nauka pływania dla dzieci. Pani Natalia i Alicja naprawdę się angażują i mają świetny kontakt z dziećmi. Pomocą dla polskich turystów jest również obecna w hotelu Pani Renata , która podczas naszej obecności była odpowiedzialna za gastronomię, a teraz podobno pracuje w hotelowym SPA. W ciągu dnia nie brakuje organizowanych zajęć natomiast wieczorem ich nie ma. Dwa razy w ciągu pobytu zorganizowano muzykę na żywo z pokazem tańca greckiego. Ogólnie uważam że hotel w pełni zasługuje na swoje 4 gwiazdki. Poleciłabym go osobom z dziećmi.