Opinie o hotelu Alvin Comfort
Albania / Riwiera Albańska

Alvin Comfort

Paulina

• Zalety Wystrój, obsługa, bliskość plaży, darmowe leżaki i parasole, mały basen nie przystosowany dla dzieci więc rzadko dzieci w hotelu, zmienne jedzenie, czysto,
    • Wady Impreza taneczna w pobliżu tylko do 24

Hotel ma 24 pokoje przez co nie ma natłoku i pedu ludzi, basen bardzo mały ale zgodny z opisem na stronie, pokoje nowoczesne, czyste i zadbane, jedzenie zmienne większość potraw mi smakowała właściwie zazwyczaj każdy znalazł coś co mu odpowiadało, 2 razy w tygodniu owoce morza w kilku postaciach, obsługa bardzo sprawna, miła, zabawna starają się mówić po Polsku, nie żałują alkoholu :) przepiszna kawa robiona przez obsługę z ekspresu, do plaży 2 minuty drogi, zawsze były dostępne leżaki i parasole, piasek miałki więc woda mętna, podobno zdarzają się meduzy my z mężem przez 2 tygodnie nie spotkaliśmy, sporo sklepów i restauracji wokoło jakby się zachciało czegoś innego niż oferuje hotel np. Pyszna pizza minutę drogi od hotelu.

Darek

• Zalety Obsługa, jedzenie, czystość
    • Wady Basen

Kameralny hotel, dla par umiejących samodzielnie zaplanować sobie czas wolny. Blisko do plaży z darmowymi leżakami i parasolami. Blisko, obok hotelu pizzerie oraz inne restauracje. Klimatyzacja działa sprawnie i dość cicho. Część pokoi jest od strony ruchliwej ulicy, ale w pokoju przy zamkniętych oknach nie jest to aż tak uciążliwe.

Violetta

• Zalety Mały kameralny
    • Wady Malutki basenik i ogródek

W hotelu tylko spałam i jadłam. Hotel czysty, obsługa przemiła można porozumieć się w języku polskim.

• Zalety Czysto Bardzo miła obsługa Smaczne jedzenie
    • Wady chyba tylko ,,wielkość\" basenu ;-)

Wakacje uważam za udane, hotel bardzo dobry, obsługa sympatyczna stara się nawet mówić po polsku, przemiły menadżer który wszystkiego dogląda. Hotel nastawiony na Polaków. Sami Albańczycy bardzo mili dla turystów. Jest to kraj bez natłoku turystów, nie ma walki o leżaki i nacisku na napiwki za wszystko...jest też co zwiedzać....w głąb kraju jeszcze bardzo biednie...ale polecam...

Iwona

• Zalety Kameralny z miłą obsługą. Ładne, przestronne pokoje z dużym łóżkiem i kanapą w części wypoczynkowej. Duży balkon. Dobre jedzenie.
    • Wady Mały basen.

Hotel przeznaczony raczej na wakacje dla dwojga. Dla osób z małymi dziećmi bym go nie poleciła. Jest nowoczesny, czysty. Obsługa bardzo stara się zadowolić gości. Hotel jest nieduży, nie można więc wymagać takich usług jak w ogromnych hotelach. Szczególnie dotyczy to rodzin z dziećmi. Polecam go dla osób, które lubią spędzać aktywnie czas i samodzielnie sobie ten czas zagospodarują. W trakcie 8 dniowego pobytu zorganizowany był jeden wieczorek z muzyką na żywo (ALE JAKI:). W pobliżu były inne hotele i tam chodziliśmy potańczyć.

Henryka

• Zalety Dobre położenie , miła i gościnna obsługa.Czysto , wygodne pokoje , dostęp bezpłatny do internetu. Dobre jedzenie
    • Wady nie ma

Polecam ten hotel. Blisko morze. Dobre jedzenie , miła ,życzliwa obsługa

Marek

• Zalety bliskość plaży
    • Wady słabe jedzenie mały wybór,brodzik a nie basen,plaża blisko ale leżaki przypisane do hotelu ok 250m,brak baru na plaży

nie polecam...nie wiem jak terasz ale jak my byliśmy to przy hotelu stały śmietniki smrut nie do wytrzymania znajomi zmieniali pokój bo nie mogli wyjść na balkon taki smrut ,basen a raczej brodzik masakra dwójka dzieci i już był pełny

Paulina

• Zalety pokoje sprzątane codziennie, ładne wnętrze
    • Wady śmietnik 20 metrów od hotelu, naburmuszona obsługa

Jedzenie- mały wybór, często zimne. Przekąski praktycznie z resztek ze śniadania. Smród ze śmietnika oddalonego 20 metrow od hotelu niewyobrażalny, wszędzie walały się śmieci. Brak animacji i rozrywek, przytłaczająca nuda hotelowa. Hotel dla seniorów bez wymagań, my byliśmy w czwórkę i jestesmy załamani.

Grażyna

• Zalety Obsługa zawsze pomocna uśmiechnięta
    • Wady Brak terenu wokoło hotelu (taka betonowa pustynia) kuchnia kateringowa odległość od serwisu plażowego bliskość trasy szybkiego ruchu i torów kolejowych

Byłyśmy w majowej grupie (czyli 1 szej z Warszawy) .Mieszkałyśmy we trzy i w tak dużym pokoju nie było miejsca na nasze walizki . Koleżanka dostała (na pojedyncze łóżko)dostała ogromną kołdrę ale powłokę 140cm .W łazience ani jednej półki ani szafki ani wieszaka .Serwisu do parzenia kawy ,herbaty też nie było .Rezydentów było kilkoro ale ze sprzecznymi informacjami .Kraj bardzo ładny ludzie bardzo mili ale ceny są nie adekwatne do jakości usług .Pozostaje pytanie kto winduje ceny hotelarze czy nasze biura

Sabina

• Zalety Miła obsługa Duże, nowoczesne pokoje Czysto Klimatyzacja Dobre jedzenie
    • Wady Położenie daje od plaży niż w ofercie Odległość serwisu plazowego Bardzo mały basen i właściwie brak terenu należącego do hotelu

Hotel kameralny, czysty, pokoje sprzątane codziennie, codziennie wymieniane ręczniki. Bardzo miła obsługa, w restauracji można właściwie porozumiewać się po polsku. Hotel jest w 100% opanowany przez Polaków. Posiłki świeże, całkiem smaczne. W restauracji alkohole nalewane do szklanych naczyn nie tylko plastików, piwo w schlodzonych kuflach. Hotel położony jest dalej niż w ofercie do plaży jest nie 60 a conajmniej 120m i kolejne 120 do serwisu plażowego. Pokoje są nowoczesne, przestronne, wyposażone w sejf i lodówkę, bardzo sprawnie działa klimatyzacja, łóżka są bardzo duże, wygodne. Basen jest naprawdę bardzo mały i podczas naszego pobytu raczej nie służył nikomu do kąpieli. Blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy i łatwo dostać się do centrum Golem i Durres (co prawda jak to w Albanii autobusy jeżdżą według znanych tylko kierowcy rozkładów), w pobliżu hotelu znajduje się dużo sklepów i restauracji z bardzo przyzwoitymi cenami. Plaża piaszczysta, zadbana, czysta. Bez problemów brzegiem morza można dojść do Golem. Wzdłuż plaży jest promenada gdzie wieczorami rozkłada się mnóstwo miejscowych sprzedając przerozne rzeczy. Generalnie hotel ocaniamy na bardzo duży plus jedyne wady to położenie dalej od plaży, dość dużo śmieci w okolicy i bliskość torów kolejowych - zdarza się że hałasuje pociąg.