Fantastyczny

• 10 Restauracje/bary w okolicy

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Tomasz i Monika

• Zalety Położenie, Czystość, Obsługa, Sejf, Basen, +18 ( brak dzieci )

Genialnie położony, praktycznie na plaży. Bliżej już naprawdę się nie da. Wspaniały widok z pokoju ( pokój z widokiem na morze ) Świetny basen z uroczym miejscem do siedzenia umożliwiającym miły wieczór w towarzystwie. Wspaniałe obie części restauracji ( wewnątrz hotelu oraz na zewnątrz - otwarta ) obie oferujące naprawdę miłą atmosferę i wyjątkowo piękny widok na morze i plażę. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie ! Serio ! Czystość i dbałość o najmniejsze detale jest godna 5* bez najmniejszego uchybienia. Jeszcze jedną wyjątkową zaletą jest fakt że hotel jest tylko +18 pełen komfort, prywatność/ topless i cisza. Jednym słowem Polecamy Wszystkim ! Natomiast jeśli chodzi o wady ... hymmm,,, chyba tylko fakt że all inclusive ( nawet premium ) oznacza tylko jednorazowe wejście do restauracji więc nie ma mowy o tym że po wyjściu wrócisz za pół godz. żeby zjeść lody na które wcześniej nie mieliście ochoty ???? hihi

Daniel

• Zalety Nowy hotel,swietne pokoje z balkonami z widokiem na morze

Byliśmy w Lipcu 2019,hotel rewelacja swietne pokoje,codzienna zmiana reczników i pościeli,pachnaco i czysto,kuchnia bardzo dobra,każdy znajdzie coś dla siebie,duzy basen,wieczory urozmaicone ,jedyny minus to waska plaża z darmowymi lezakami

• Zalety Nowoczesny butikowy wystrój, czystość na bardzo wysokim poziomie, obsługa bardzo wysoki poziom.
    • Wady Jako osoba nie paląca dramat brak miejsca gdzie się nie pali, w przypadku pełnego obłożenia trochę mało miejsca nad basenem i na plaży.

Hotel nad samą plaża z urokliwym widokiem na małą wysepkę z kapliczką. Najładniejsze miejsce Mali. Sama miejscowość jest niestety mocno rozrywkowa nastawiona na gości z Anglii. Hotel nowoczesny, jedzenie bardzo dobre na wysokim poziomie, zawsze można znaleźć posiłek dla siebie. Ręczniki wymieniane regularnie , pokoje sprzątane codziennie. Urządzone minimalistycznie i wyposażone we wszystkie możliwe udogodnienia. Klimatyzacja indywidualnie sterowana w pokoju.

Jola

• Zalety piękny, nowoczesny, nowy, minimalistyczny wystrój, miła obsługa,
    • Wady nie ma

Najpiękniejszy hotel z najpiękniejszym widokiem. Nowiutki, idealny wystrój, pokoje czyste, łazienka piękna. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Położenie hotelu przy samej plaży. Widok z balkonu na urokliwą kapliczkę po prostu cudo!! Ogromny wybór dań, napoi itd. Idealne miejsce na wypoczynek, relaks przy basenie, opalanie na plaży. Po prostu pięknie! Polecam z całego serca to miejsce!!!

Izabela

• Zalety położenie,plaża,hotel dla dorosłych
    • Wady brak animacji oraz sportów

Piękny,wybudowany w 2018 roku hotel. Idealne położenie- bezpośrednio przy plaży, blisko centrum z licznymi barami oraz klubami,ok. 30 km od lotniska. Obiekt przeznaczony jest dla osób dorosłych- polecany dla par lub grupy znajomych,którym zależy na wieczornych rozrywkach. Hotel stanowi dobrą bazę wypadową (można zwiedzić pałac minojski w Mali). Goście zakwaterowani są w pokojach typu superior z własnym lub współdzielonym balkonem.

Tadeusz

• Zalety Nowoczesny hotel, bez dzieci, obok plaży, basen, przepyszne i urozmaicone jedzenie, miła i pomocna obsługa, super drinki i napoje alkoholowe. Przepiękne miejsce oraz widoki.
    • Wady Brak.

Po przybyciu do hotelu i zameldowaniu się od razu otrzymaliśmy pokój z pięknym widokiem z balkonu na morze. Miła i pomocna obsługa. W hotelu codziennie przez cały dzień jest manager, który nad wszystkim czuwa. Pokoje czyste i schludne, przepyszne jedzenie oraz napoje alkoholowe.

Adrian

• Zalety położenie jakość obsługi jedzenie wygląd
    • Wady słabo działają podgrzewacze w restauracji

Nasze wakacje w Malii zaczęliśmy od przyjazdu do hotelu o 09.00, zostaliśmy od razu zakwaterowani w pokojach i mogliśmy w pełni korzystać z pobytu w hotelu a należy zaznaczyć że pobyt należał do bardzo udanych. Hotel jest w pełni ukończony, nie ma śladów po remontach jak w opiniach z czerwca tego roku. Położenie: wspaniały widok z restauracji oraz baru, jeść obiad, kolację przy takich widokach to czysta poezja. Hotel praktycznie w centrum, do plaży 10 schodków z plaży do baru również ;) Plaża hotelowa: 10 euro 2 leżaki z parasolem u bardzo miłego, pomocnego zawsze z uśmiechem witającego gości i pilnującego porządku na plaży oraz bezpieczeństwa Sir. Steliosa :) Pozdrawiam serdecznie ! :) Pokoje: bardzo ładne, czyste, wszystko nowe bez śladów zużycia. Czekały na nas nowe papcie, szlafroki, lodówka a w niej zimna woda. Czajnik z kawą, herbatą i cukrem, klimatyzacja w pełni indywidualnie sterowana nawet po opuszczeniu pokoju nie wyłącza się chyba że sami tego chcemy. My mieliśmy pokój z widokiem na morze i przepiękną wysepkę" Afentis Christos". W nocy czasami dochodziły odgłosy bawiących się Anglików w barze nie daleko hotelu na pewno nie w każdym pokoju to było słychać ale nam to nie przeszkadzało. Jedzenie: Bardzo dobre co dziennie na obiad i kolację inne dania z różnych kuchni świata, można spróbować w ciągu pobytu praktycznie wszystkiego od greckiego gyrosa po francuskie ślimaczki ;) całe mnóstwo przystawek, owoców, deserów. Wino i piwo do obiadu i kolacji serwowały Panie z obsługi na które nie trzeba było czekać. Na śniadanie codziennie wielki dzbanek kawy otrzymywaliśmy do stolika lub espresso, late z baru na życzenie. Jeden mały minus słabo działają podgrzewacze i zdarzało się czasami że coś nie było już ciepłe. Bar: myślę że każdy znajdzie odpowiedniego drinka dla siebie a przekąski codziennie takie same pizza, ciastka na słodko kawka, herbata woda cola pepsi sprite itd. barmani mili znający się na robocie ;) od godziny 19.00 drinki były przynoszone przez kelnerów do stolików, leżaków przy basenie. Basen nie zbyt duży ale też nie przeludniony, leżaki przy basenie po śniadaniu już były po zajmowane. My spędzaliśmy więcej czasu na urokliwej plaży. po wykwaterowaniu o godzinie 12.00 mogliśmy do godziny wyjazdu czyli 20.30 korzystać z all inclusive. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i hotelu. Polecam.