Opinie o hotelu Angela Beach
Grecja / Korfu

Angela Beach

• Tylko 300 m do piaszczysto-kamienistej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie dla osób lubiących spokojny wypoczynek: w północnej części wyspy, w małej wiosce Agnos.
  • Sport i rozrywka: boisko do koszykówki i siatkówki, raz w tygodniu wieczór grecki i muzyka na żywo.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive
  • Wylot z Poznania All inclusive

• Zalety Nowoczesny hotel, duże, ładne pokoje z tarasem. hotel położony w pięknej spokojnej okolicy, bezpośrednio przy plaży, leżaki na plaży bezpłatne, miła obsługa hotelu, czysto. POLECAM

Tygodniowy pobyt na początku października okazał się wspaniały pomimo zmiennej pogody. Fajny hotel, pokoje czyste, przestrzenne, ładne. Jedzenie ok, wspaniała obsługa hotelu. Okolica cicha spokojna. Bezpłatny autobus hotelowy dowożący gości hotelowych do pobliskiego miasteczka. Dobra niedroga wypożyczalnia samochodów obok hotelu. Polecam hotel i wyspę Korfu.

• Zalety Kameralny, z trzema basenami i trzema placami zabaw, tuż przy plaży hotelowej oraz bardzo blisko innek plaży piaszczystej.
    • Wady Brak restauracji sklepów wokół (poza jednym z podstawowymi artykułami), więc jeśli ktoś liczy na rozrywki to się rozczaruje, ale dla rodzin z dziećmi super.

Byliśmy zakwaterowani w części czterogwiazdkowej, bardzo czysto, posiłki smaczne, choć nieco monotematyczne. Place zabaw wymagałyby modernizacji (dziura w trampolinie etc). W czasie naszego pobytu (od 18.09) nie było już animacji dla dzieci, bo już po sezonie, ale nie był to dla nas problem. Woda w basenach nie jest też podogrzewana, więc jej temperatura była niska, ale zarówno dzieci, jak i dorośli kąpali się, więc co kto lubi:) Bardzo przyjemna restauracja na 3 piętrze z widokiem na góry i morze. Plus za autokar, który dowozi do pobliskiego miasteczka (10 minut jazdy). Polecam wszystkim, którzy nie mają zbyt wygórowanych oczekiwań :)

Irena

Tegoroczne wakacje wspominam tak "miło", że lepiej aby portal wakacje.pl nie pytał o moje samopoczucie w hotelu, który zobaczyłam z perspektywy 3 tys km i internetu. Na dzień dzisiejszy czekam na zwrot poniesionych kosztów

Grzegorz

• Zalety polożenie z dala od cywylizacji, wszystko co jest potrzebne na urlopie zapewnia hotel na miejscu.

Doskonała obsługa, wszyscu mili i uśmiechnięci. Smaczne i różnorodne jedzenie. Bliskość plaż do jednej 10 metrów, do drugiej 150 metrów.Na terenie hotelu trzy baseny utrzymane w czystości. Bezpłatny bus hotelowy do oddalonej o 3 km miejscowości Roda. Możliwość wypożyczenia samochodu w oddalonej 20 metrów wypożyczalni. Generalnie każdy zadowoli swoje potrzeby.

Wioletta

Wszystko było na tak: lokalizacja, hotel, posiłki, organizacja.

• Zalety Urozmaicone jedzenie, 3 baseny, czyste pokoje, plaża przy hotelu, miła obsługa, dużo leżaków, bezpłatny bus do Roda
    • Wady WiFi tylko w barach i pokojach blisko nich położonych, monotonne śniadania, hotel położony 1,5 km od najbliższej miejscowości

Hotel bardzo dobry dla rodzin z dziećmi, posiada 3 baseny place zabaw, plaża znajduje się przy samym hotelu wejście łagodne dno piaszczyste dopiero po ok.30m jest głębiej. Niestety fani snorkelingu muszą wybrać inne plaże ( polecam te na zachodnim wybrzeżu lub wycieczkę do Blue Lagoon). Obsługa hotelu bardzo miła i uczynna stoliki w stołówce i barach sprzątane i wycierane były na bieżąco także nic nie zalegało na stołach. Jedzenie zróżnicowane także każdy znajdzie coś dla siebie, ale daję duży minus za monotonne śniadania i kiepską kawę.Teren hotelu jest duży i są na nim 3 baseny i plaża wszędzie są leżaki także idąc na śniadanie można spokojnie zając leżak przy basenie bez konieczności bitwy o niego. Pokoje w nowej części w której byliśmy bardzo czyste wyposażone w klimatyzację ( bez konieczności dopłaty), lodówkę, suszarkę, sprzątane codziennie z wymianą ręczników co drugi dzień. WiFi dostępne tylko w barach i pokojach blisko nich położonych. Do Rody kursuje bezpłatny bus i tam proponuję wypożyczyć samochód i kupić wycieczkę (zdecydowanie taniej, wycieczka do Blue Lagoon z BBQ za 28 Euro, samochód klasy A 30 Euro, klasy B 35 Euro z pełnym ubezpieczeniem). Ogólnie polecam hotel jako dobrą bazę wypadową do zwiedzania wyspy i dla osób ceniących spokój,

Edyta

Hotel położony na uboczu, co jest na pewno zaletą dla ceniących sobie spokój i rodzin z dziećmi. Pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne i urozmaicone. Obsługa zawsze uśmiechnięta, przyjazna i pomocna. Jedynie do czego można byłoby się przyczepić to krwiożercze bestie krążące w pokoju, które za nic sobie miały repelent w sprayu "off". Dziecko z powodu ukąszeń dostało wysokiej gorączki. Koniecznie zabierzcie ze sobą "RAIDA", działającego po włożeniu do gniazdka, a także calcium (którego brakuje w aptekach, mają tylko tabletki powlekane). Polecam wykupienie wycieczki fakultatywnej Dookoła wyspy! Pozostają wspaniałe wrażenia, zdjęcia i wspomnienia ;)

sylwia

• Zalety basen i morze, obsługa naprawdę uwijają się, na nic się nie czeka.Fajny pas zabaw przy brodziku troszkę zadrzewiony.Plus za wieczory: włoski, grecki
    • Wady plaża strasznie kamienista, tzw.zadupie, dobrze,że bezpłatny bus do Roda kursuje.Słabe alkohole;vodla,ouzo,schnapps i kumqwat liker; pokój superior chyba tylko w nazwie zwykły pokój dwuosobowy ekonomiczny.Dla dzieci brodzik tylko jeden rzy nowszej części hotelu przy pokojach rodzinnych.

Nie wybierać tego hotelu, ja żałuje,że wybrałam.Szkoda pieniędzy dla 2osób dorosłych i dziecko 4latka ok.5700zł. Plus wycieczka widoki korfu z firmą sałatkapogrecku.

• Zalety 3 Baseny czyściutkie, bardzo miła obsługa,pyszne jedzenie
    • Wady starsze budynki- problem z kanalizą

Bardzo polecam ośrodek dla lubiących spokój, wszędzie czyściutko, obsługa wiecznie uśmiechnięta się uwija. Miasteczko 3 km od ośrodka ale co godzina jeżdzi autobus hotelowy. Taki raj na ziemi:)

justyna

• Zalety bardzo dobre jedzenie, ładne pokoje, obsługa super, czysto, baseny zadbane, leżaki na plaży bezpłatne,
    • Wady - daleko do miasteczka

Polecam hotel szczególnie z dziećmi. Posiłki bardzo dobre. W pokojach bardzo czysto. Na miejscu 3 baseny i 3 place zabaw. Wszystko nowe i zadbane.