Opinie o hotelu Anissa Beach & Village

Anissa Beach & Village: kids club

• Wylot z Katowic All Inclusive Plus
  • Wylot z Warszawy - Chopin All Inclusive Plus

MARTIN

• Zalety Ładny, zadbany hotel. Bardzo dobre jedzenie. Blisko plaża. Ciekawe atrakcje.
    • Wady Lokalizacja hotelu, poza hotelem brak atrakcji w pobliżu.

Sam hotel warty polecenia. Dobre i zróżnicowane jedzenie. Na miejscu siłownia, kort tenisowy. Miła obsługa. Dużo Niemców.

Izabela

• Zalety położenie,ratownik na plaży,blisko centrum
    • Wady brak wind w budynkach bocznych

Hotel położony w pięknym ogrodzie,blisko piaszczystej plaży. Polecam szczególnie osobom starszym oraz parom. Na obszarze hotelu kilka restauracji ( w tym włoska i grecka tawerna),wine bar. Plusem na pewno jest obecność ratownika na plaży. Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych,lecz brak ich w budynkach bocznych,w których zakwaterowani są goście. Do dyspozycji gości kilka basenów,w tym basen kryty,oraz spa.

• Zalety pyszne, różnorodne jedzenie, piękny ogród, blisko plaży, duży basen, czyste pokoje,
    • Wady brak windy w bocznych budynkach

Byliśmy na wakacjac z małym dzieckiem. Hotel sprawdził się idealnie. Duży ogród pozwalał na spacery z wózkiem, plaża bezpośrednio przy hotelu, leżaki i parasole w cenie. Duży teren sprawia, że nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Leżaki rozlokowane przy basenie, na trawnikach, pod drzewami, na plaży, na pewno kązdy znajdzie miejsce dla siebie. Grecos kwateruje w budynkach bocznych, co może nie każdemu odpowiadać, ale dla nas nie stanowiło problemu, że do basenu czy restauracji trzeba kawałek podejść. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie (wymiana ręczników i pościeli). Klima w pokoju. Pyszne i różnorodne jedzenie, codziennie wybór czegoś nowego, jedzenie lekkie i świeże, od mięs po owoce morza. Dodatkowo podczas wizyty 2 razy można skorzystać z restauracji tematycznych, co jest świetnym urozmaiceniem pobotu. Dużym plusem jest darmowy minibar w pokoju. Co prawda napoje lokalne (w tym woda), ale dzięki temu nie trzebe chodzić do baru wieczorem, co przy małym dziecku, które wcześnie chodzi spać jest bardzo wygodne. Bardzo miła obsluga, we wszystkim pomogą. Na początku dostaliśmy pokój na piętrze, co z wózkiem jest niewygodne, jak poprosiłam o zmianę to nie było żadnego problemu. Animacje dostępne cały dzień, ale nie ma nachalnego namawiania i wyciągania na siłę, jak ktoś chce to bierze udział, a jak nie to nie. Codziennie wieczorem inne występy (teatr, muzyka na żywo, pokaz tańca synchronicznego w wodzie), każdy znajdzie coś dla siebie. Z hotelu wychodzi się na deptak wzdłuż morza, można naprawdę dużo spacerować. Za kilka euro można autobusem spod hotelu pojechac do sąsiednich miejscowości (Heraklion, Hersonissos, Ag. Nicolaos) Jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy do tego hotelu.

Iwona

• Zalety Zdala od zgiełku, pięknie położony. Cudowny ogród na terenie hotelu, bardzo blisko plaża. Miła obsługa, bardzo czysto, jedzenie cudowne i bardzo różnorodne. Hotel jest położony na dużym terenie, gdzie jest mnóstwo atrakcji dla każdego.

Hotel dla każdego. Pięknie polożony, zdala od zgiełku i dyskotek. Blisko plaża, ładny i czysty basen. Kilka barów i restauracji na terenie hotelu jest duża atrakcją. Hotel godny polecenia.

Bożena

Byliśmy w hotelu Anissa z Grecosem i zostaliśmy zakwaterowani w budynku tzw bocznym ale jest to bardzo mylące poniewaz jest to budynek raczej tylny poza głównym terenem hotelu naprzeciwko recepcji. Dotarliśmy do pokoju i odrazu problem - byliśmy z dzieckiem jeżdżącym na wózku a przed wejściem do pokoju schody i brak podjazdu. Sam pokój usytuowany poniżej poziomu ziemi ale odnowiony, dwa pomieszczenia oddzielone przesuwnymi drzwiami , duza łazienka z przysznicem, sprzątany codziennie . Teren hotelu położony jest na niewielkim wzniesieniu i nie wszędzie są podjazdy dla wózków . W wielu miejscach trzeba pokonać kilka schodów co przy ciężkim wózku jest utrudnieniem. Plaża hotelowa bardzo ładna , przy wejściu do moza kamyczki . Trafiliśmy na duże wiatry i duże fale w związku z tym wejście do morza już nie było łagodne , zaraz po wejściu woda sięgała dorosłej osobie powyżej pasa. Wiatry utrzymywały sie przez cały nasz prawie dwutygodniowy pobyt ( przełom sierpnia i września) Obsługa w hotelu super - uśmiechnięta i życzliwa (większość obsługi stanowiły kobiety zarówno w restauracji i w barach ) Na terenie hotelu zawsze mozna znaleźć wolne leżaki . My rozkładaliśmy sie na trawie pod drzewami i problem stanowiły mrówki , które chodziły po leżakach i po kocu , w pokoju tez sie pojawiały (podobnie jak komary). Polecam przejażdżkę kolejka , która odjeżdża spod hotelu teraz cena to Ok 13 euro. W czasie naszego pobytu były organizowane w hotelu cztery wesela . Wiązało sie to z wyłączeniem sporego terenu porasnietego drzewami gdzie normalnie były rozstawione leżaki. Co do hałasu to trudno mi powiedziec bo mieliśmy pokój na drugim końcu hotelu. Ogólnie polecam hotel i szukającym spokoju i rodzinom z dziećmi.

Gosia

• Zalety Hotel położony w zadbanym ogrodzie
    • Wady Pokoje w budynku bocznym zasługują zaledwie na 3 gwiazdki

Stary hotel po niewielkim liftingu. Polacy za sprawą Grecosa kwaterowani w budynku bocznym tzw. Atena rooms znajdujacym się poza ogrodem, zupełnie oddzielonym od hotelu najdalej od plaży i basenu. Pokoje zasługują najwyżej na 3 gwiazdki, pomiędzy prysznicem w łazience a pokojem brak ściany zamiast niej lekko zmatowiona szyba przez ktorą leżąc na łóżku można oglądać wdzięki osoby biorącej prysznic. Na podłodze stare płytki w niektórych miejscach "sztukowane" nowszymi, stare drzwi i okna. Generalnie pokoje wyglądają jak w aparthotelu a nie w hotelu 4 gwiazdkowym. Dobre śniadania i kolacje w restauracji w budynku głównym z większym wyborem dań i obsługą kelnerską, obiady mało urozmaicone w restauracji przy basenie o wygladzie stołówki, zadaszone pomieszczenie z najtanszymi białymi plastikowymi krzesłami , przy wejściu wystawione tace i sztućce... Zaletą hotelu jest ładny i zadbany ogród, miła obsługa i piaszczysta plaża. Reasumując hotel dla niewymagających klientów.

Grzegorz

• Zalety JEDZENIE JEDZENIE JEDZENIE, SUPER OBSŁUGA, DUŻO ZIELENI, CISZA SPOKÓJ, PLAŻA(jak na Grecje)
    • Wady TROCHE SŁABE POKOJE ALE W KLIMACIE

BYLIŚMY W TAMTYM ROKU KONIEC MAJA POCZĄTEK CZERWCA, JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI CISZA SPOKÓJ. JEDZENIE WSPOMINAMY DO DZIŚ A TROCHĘ HOTELI W ZYCIU WIDZIELIŚMY...

Barbara

• Zalety hotel , jedzenie, ogród, czystość
    • Wady BRAK

Byłam w maju 2018 z koleżanka i bardzo nam się podobało , można wypocząć , piękny ogród , jest gdzie spacerować, duży wybór jedzenia , obsługa bardzo miła. POLECAM

BARBARA

• Zalety Pyszne jedzenie , piękny ogród, czysto , obsługa miła. bardzo polecam.

Polecam ten hotel, jest pięknie położony, jedzenie pyszne , duży wybór, czysto, miła obsługa , trochę za dużo Niemców ale da się wytrzymać , byłam z przyjaciółką i jesteśmy bardzo zadowolone.

Mariola

• Zalety Jedzenie, obsługa, atmosfera, otoczenie
    • Wady Małe pokoje

Byliśmy w hotelu na początku lipca 2017 r. Ogólne pierwsze wrażenie było średnie, ponieważ przyjechaliśmy w nocy, poza tym pierwszy raz byliśmy w Grecji. Pokoje niewielkie i to właściwie jedyny minus. Obsługa fantastyczna! Wszyscy bardzo mili i pomocni (kelnerka Anna, wspaniała!). Od dawna nie czuliśmy się z mężem tak miło. Plaża szeroka, duża, zawsze mnóstwo leżaków i co więcej przestrzeni. Woda krystaliczna, piękne kamyczki na samym brzegu. Wejście do morza nie sprawiało większych problemów. Leżaków przy basenie też nigdy nie brakowało, można było się opalać praktycznie wszędzie, na trawnikach, przy barze, gdzie komu wygodnie. Jedzenie to kolejny wielki plus hotelu. Bardzo urozmaicone, śniadania przepyszne, o kolacjach nie wspominając. Bardzo pyszne oliwki, oliwa z oliwek i oczywiście białe sery. Drinki też smaczne i faktycznie alkoholowe ;) Bardzo dużo cykad, właściwie na każdym kroku. Pierwszy ranek obudziło nas głośne cykanie, ale po dwóch dniach całkowicie się do tego przyzwyczailiśmy. Warto zaopatrzyć się w spray na komary, wieczorami trochę gryzą ;) Mimo, że jest to hotel polecany również dla rodzin z dziećmi, jest to też świetne miejsce dla par. Warto pojechać na wycieczkę autem i zwiedzić nieco wyspę. Polecamy szczególnie rejs na Chrissi Island, europejskie Karaiby. Cudne widoki, biały piasek i turkusowe morze. Chętnie tam wrócimy!