Opinie o hotelu Anissa Beach & Village

Anissa Beach & Village: teren hotelu, wakacjepl

• Hotel położony jest nad łagodnie opadającą do morza, piaszczysto-żwirową plażą.
  • Nieopodal zlokalizowane są lokalne tawerny, bary i restauracje.
  • W hotelowym ogrodzie jest basen ze słodką wodą, jacuzzi i ogrzewany kryty basen (czynny przed i po sezonie).
  • Dla dzieci przygotowano specjalny basen, plac zabaw oraz miniklub i program animacyjny.

JOANNA

• Zalety -dużo zieleni,hotel położony w pięknym ogrodzie, -wolne miejsca przy basenie, nie ma potrzeby rezerwacji ręcznikami -bardzo blisko plaża, czysta , ratownik, łagodne zejście do wody
    • Wady -w okolicy cisza i spokój jeśli ktoś szuka atrakcji

Szczerze polecam ten hotel, byliśmy z mężem i dzieckiem 15 lat lipiec 2019 , duży basen, mnóstwo wolnych leżaków, nie trzeba rezerwować ,w basenie zawsze dużo miejsca, hotel położony w pięknym ogrodzie z dużą ilością zieleni, palmy, kwiaty, przy samej plaży z łagodnym wejściem do wody, krystalicznie czystej, ratownik, rowery wodne, jedzenie bardzo dwie restauracje a`la carte (grecka i włoska), jedyny minus to długie spodnie do kolacji dla mężczyzn (warto zabrać)

Piotrek

• Zalety czysto, schludnie, zadbany ogród, bardzo dobre wyżywienie

Byliśmy z dzieckiem od 12 do 19 czerwca i żałujemy że tak krótko. Dotarliśmy na miejsce późno, około 2 w nocy. Na stole czekał przygotowany dla nas poczęstunek, a w lodówce deser. Bardzo ładny i zadbany ogród. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Wyśmienite jedzenie. Ładna, duża plaża. Bardzo miła obsługa. Nie chcę się rozpisywać - byliśmy zachwyceni, świetne miejsce na wypoczynek. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w tym hotelu :)

Ewka

• Zalety Blisko plazy Czysto Ludzie rozmieszczani nacjami
    • Wady Obsluga odpowiadajaca ciagle po niemiecku ja po ang oni po niemiecku Dyskrinacja Niemcy lepiej traktowani

Niemcy lepiej obslugiwani jak inne nacje Jedzenie malo greckie

hotel zasługuje na dużą pochwałę wszystko na dobrym lub bardzo dobrym poziomie

Łukasz

• Zalety Hotel wysokiej klasy obsługujący głównie Niemców a to mówi samo za siebie.

Zdecydowanie powyżej oczekiwań. Byłem z Żoną i córką (1,5 roku) od 05.05.19 do 12.05.19. Nie ma minusuów. Hotel jest super: piękny ogród, jedzenie na najwyższym poziomie i jeśli ktoś mówi, że mało albo niedobre to ma problemy z psychiką. :-) Obsługa miła, rodzinna - nie krzywią się, zawsze uśmiechnięci i zagadają bezinteresownie. Poczujesz się jak u rodziny. Plaża ładna. Trzeba tylko uważać trochę na gałęzie w piasku bo można pokaleczyć nogi ale hotel za to nic nie może bo są pozakopywane. Czysto, zero śmieci czy poniszczonych elementów. Woda krystalicznie czysta, piękne morze. Atrakcje typu kolejka wycieczkowa, open bary i gratisy dodatkowo poprawiają wizerunek całości. Byłem 3 razy w Grecji (Chalkidiki, Kefalonia) i ten wyjazd oceniam najwyżej ze względu na jakość/cena. Ja płaciłem 1800 zł/os i w tej cenie to ja się dziwie, że ktoś na tym zarabia jeszcze przy takiej jakości wszystkiego. Jak ktoś nie lubi Niemców to może się rozczarować bo jest ich 90% w hotelu. Mi nie przeszkadzają i nawet się dogadywałem z nimi. Nie ma co się rozdrabniać. 10/10

• Zalety Duża powierzchnia rekreacyjna i baza wypoczynkowa, Bardzo dużo dobrego jedzenia
    • Wady Brak zjeżdżalni do basenu dla dzieci

Bardzo miła obsługa, duży obszar rekreacyjny - jest gdzie pospacerować wieczorem po kolacji i gdzie się pobawić z dzieciakami, basen dla dorosłych z częścią płytką dla dzieci starszych oraz mały basenik dla maluchów. Wakacje 2 dorosłych i 2 dzieci (8 lat i 4 lata) było super polecam. Pogada 20 - 25 -> głównie basen, ale morze też zaliczone.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Piękny ogród, wyśmienite jedzenie, czystość na całym obiekcie, lokalizacja
    • Wady Nie warto o nich pisać, tylko drobiazgi

Cudownie spędzony tydzień z nastawieniem na odpoczynek. Hotel ma urokliwy ogród, bardzo zadbany. Jedzenie wyśmienite, oczywiście można było się zawsze do czegoś doczepić ale wiadomo, że nie wszystkim się dogodzi. Ważne, że był bardzo duży wybór na obiad czy kolacje i na pewno każdy znajdzie dla siebie coś pysznego. Plaża prywatna z dużą ilością leżaków z fajnym piaseczkiem, jak na Kretę. Dobrze wydane pieniądze a hotel naprawdę godny polecenia.

MARTIN

• Zalety Ładny, zadbany hotel. Bardzo dobre jedzenie. Blisko plaża. Ciekawe atrakcje.
    • Wady Lokalizacja hotelu, poza hotelem brak atrakcji w pobliżu.

Sam hotel warty polecenia. Dobre i zróżnicowane jedzenie. Na miejscu siłownia, kort tenisowy. Miła obsługa. Dużo Niemców.

Izabela

• Zalety położenie,ratownik na plaży,blisko centrum
    • Wady brak wind w budynkach bocznych

Hotel położony w pięknym ogrodzie,blisko piaszczystej plaży. Polecam szczególnie osobom starszym oraz parom. Na obszarze hotelu kilka restauracji ( w tym włoska i grecka tawerna),wine bar. Plusem na pewno jest obecność ratownika na plaży. Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych,lecz brak ich w budynkach bocznych,w których zakwaterowani są goście. Do dyspozycji gości kilka basenów,w tym basen kryty,oraz spa.

• Zalety pyszne, różnorodne jedzenie, piękny ogród, blisko plaży, duży basen, czyste pokoje,
    • Wady brak windy w bocznych budynkach

Byliśmy na wakacjac z małym dzieckiem. Hotel sprawdził się idealnie. Duży ogród pozwalał na spacery z wózkiem, plaża bezpośrednio przy hotelu, leżaki i parasole w cenie. Duży teren sprawia, że nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Leżaki rozlokowane przy basenie, na trawnikach, pod drzewami, na plaży, na pewno kązdy znajdzie miejsce dla siebie. Grecos kwateruje w budynkach bocznych, co może nie każdemu odpowiadać, ale dla nas nie stanowiło problemu, że do basenu czy restauracji trzeba kawałek podejść. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie (wymiana ręczników i pościeli). Klima w pokoju. Pyszne i różnorodne jedzenie, codziennie wybór czegoś nowego, jedzenie lekkie i świeże, od mięs po owoce morza. Dodatkowo podczas wizyty 2 razy można skorzystać z restauracji tematycznych, co jest świetnym urozmaiceniem pobotu. Dużym plusem jest darmowy minibar w pokoju. Co prawda napoje lokalne (w tym woda), ale dzięki temu nie trzebe chodzić do baru wieczorem, co przy małym dziecku, które wcześnie chodzi spać jest bardzo wygodne. Bardzo miła obsluga, we wszystkim pomogą. Na początku dostaliśmy pokój na piętrze, co z wózkiem jest niewygodne, jak poprosiłam o zmianę to nie było żadnego problemu. Animacje dostępne cały dzień, ale nie ma nachalnego namawiania i wyciągania na siłę, jak ktoś chce to bierze udział, a jak nie to nie. Codziennie wieczorem inne występy (teatr, muzyka na żywo, pokaz tańca synchronicznego w wodzie), każdy znajdzie coś dla siebie. Z hotelu wychodzi się na deptak wzdłuż morza, można naprawdę dużo spacerować. Za kilka euro można autobusem spod hotelu pojechac do sąsiednich miejscowości (Heraklion, Hersonissos, Ag. Nicolaos) Jesteśmy z pobytu bardzo zadowoleni i chętnie wrócimy do tego hotelu.