Średnia ocena

Ano Kampos

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Grazyna

• Zalety Hotel ladnie polozony to jest jedyny plus
    • Wady Jedzenie tragiczne, kelnerka ma pretesje, ze zyje. Za klimatyzacje trzeba placic. Nie polecam.

Nie polecam, nie mila obsluga, jedzenie tragiczne.

Natalia

• Zalety Ładny widok
    • Wady Daleko wszędzie , niedobre jedzenie , kelnerka jak za karę

Hotel średniej jakości . Jedzenie jak dla psa . Chociaż w tych czasach to i pies dostaje lepiej .

Lena

• Zalety Niezłe widoki, ciche miejsce, basen.
    • Wady Obsługa, brudne pokoje, słabe posiłki, brak klimatyzacji, daleko wszędzie, niewygodne łóżka, zapchany odpływ w wannie, małe urozmaicenie w barze.

Sam pobyt na wyspie był bardzo interesujący ze względu na piękną okolicę. Do zatoki Anthonego Quinna i Ladiko jest około 15 minut pieszo. Jeśli chodzi o najbliższy sklep to trzeba iść ponad 20 minut, do przystanku jest 5 minut, połączenia nie są najgorsze i autobusy jeżdżą dosyć często. Miejsce dla osób aktywnych i niewymagających. Hotel z zewnątrz wygląda przyzwoicie natomiast w środku potrzebuje remontu, łazienka mała w dodatku z zepsutym odpływem, co powodowało mały basen w łazience podczas kąpieli. Obsługa bardzo na niskim poziomie nie znająca angielskiego z wyjątkiem grubszego miłego pana. Posiłki ubogie, ciągle to samo, codziennie surówka z pomidorów i chleb, przystawki to jakieś nieporozumienie, raz były smażone parówki z cebulą. Kelnerka niekompetentna nie zna się na kelnerowaniu i ciągle wystraszona. Gdyby nie puby i restauracje to byśmy chodzili głodni. Jedyną zaletą hotelu jest basen, ale po 19 obsługa nie pozwalała się już kąpać. Hotelu nie polecamy chyba, że ktoś jest mało wymagający. Całe 7 dni spędziliśmy aktywnie na wyspie bo jest naprawdę cudowna, natomiast hotel pozostawia dużo do życzenia.

Marzena

porażka totalna pod każdym względem. Nie jedźcie tam , szkoda kasy.

Krystian

• Zalety widoki oraz możliwość wyboru trzech plaż tj: Faliraki Ladiko i zatoka Anthony - spacerkiem około 15 min
    • Wady słaba klimatyzacja w pokojach, ciasny prysznic

Jak już niektórzy wcześniej pisali Hotel dla osób lubiących spacerować do plaż około 1,5 km, w hotelu czysto śniadania monotonne ale świeże i spokojnie można sobie pojeść, kolacje dobre i proste, nie chodziliśmy głodni. Myślę, że hotelik można polecić dla osób aktywnych, którzy nie jadą na wakacje po to żeby korzystać tylko z infrastruktury hotelowej.

roman glinski

• Wady Brak czujnika do gotowania wody łazienka niesprzatana wcale śniadania cały czas te same obiadokolacje beznadziejne / oni nie umieją gotowac/

Na pewno nie polecam nikomu wszystko nastawione na zysk rodzinki właścicieli kompromitacja minęły czasy żeby zadowolić wczasowiczów tandeta

Marek

• Zalety Odosobnione, spokojne, kameralne miejsce
    • Wady Monotonne posiłki

Obsługa bardzo dobra, pomocna i uczynna.Cena klimatyzacji w lipcu i sierpniu nie wliczona w cene pobytu.

• Zalety Brak
    • Wady Hotel nadaje się do remontu. Śniadania bufet bardzo skromny, kolacja to 3-daniowe menu bez wyboru. Zero atrakcji.

Hotel nadaje się do remontu. Popękane ściany i odłażąca farba. Drzwi do pokoju ze śladami włamania. Klucz wymieniono mi na normalny po 5 dniach. Łazienka koszmarna. Popękane kafle, wanna z widocznym osadem. Zawiasy w oknie zabite gwoździami, popękana szyba. Ręczniki sztywne i szare ze starości. Śniadania bufet skromny i codziennie ten sam. Można zrobić kanapki, jajko, pomidor i płatki z jogurtem. Kolacja to rosyjska ruletka. 3-daniowe menu to duży eufemizm, dostajesz talerz jedzenia, malutka przystawka i jeszcze mniejszy deser i koniec. Kilka razy goście wstali od stołu i wyszli. Hitem pobytu jest 1 szklanka wody do kolacji - 200 ml. Jak chcesz pić musisz sobie dokupić ! Hotel stoi pośrodku niczego, z widokiem na dwie ruchliwe drogi - jedna z nich to dwupasmówka przez całą wyspę. Szum jest nawet w nocy. Do plaży w każdą stronę około 30 minut w upale - żadna frajda. Lepiej dopłacić i wybrać inne miejsce na wypoczynek. Zdecydowanie nie polecam.

Marzena

nie polecam.Posiłki tragedia - nie smaczne , małe porcje.Chamska młoda greczynka z obsługi hotelowej.

Wioletta

• Zalety Hotel pięknie położony na wzniesieniu, zdala od zgiełku. Dobra baza wypadowa na Lindos oraz Rodos.
    • Wady Pokoje słabe,stare.

Hotel ma fajny basen i w zasadzie nic poza tym. Wybierając ten obiekt sugerowałam się opiniami i bardzo się zdziwiłam na miejscu. Pokoje stare, obsługa fatalna. Najsłabsze było jedzenie: śniadania składały się jajek , sera żółtego i jakiejś szynki, do smarowania margaryna, z warzyw tylko pomidor i pomarszczone nie do zjedzenia oliwki. Kolacje koszmar! Potrawy bez smaku, niejadalne, nie wiadomo co się jadło. Rodzina grecka , która prowadzi ten hotel, to chyba za karę? Byliśmy 10-cio osobą grupą i gdyby nie towarzystwo i to marne byłyby wakacje. Na plus zasługują dwie zatoki: Ladiko i tawerna przy plaży z pysznym jedzeniem oraz Anthonyego Quinna. Warto wybrać się autobusem do Rodos kosz biletu 2, 40 euro i Lindos 4,40 euro. Piękne plaże, błękitna i ciepła woda i słoneczna pogoda pozwoliły nam się zrelaksować. Jechaliśmy z TUI. Biuro bez zarzutów, ale uważam , że takie biuro nie powinno sprzedawać takiego hotelu, bo się kompromitują.