Średnia ocena
Opinie o hotelu Aphrodite
Grecja / Zakynthos

Aphrodite

Marzena Szuksztul

• Zalety Piękna recepcja, poza tym nic co mogłoby zachwycić.
    • Wady Pokoje brudne, łazienki bardzo brudne.

Długo by pisać. Mam radę dla wczasowiczów , OMIJAJCIE TEN HOTEL ! Nie jestem osobą która narzeka, czepia się drobiazgów ale.....Afrodyta przeszłą nawet moje " oczekiwania". Do plaży lekko 2 km ( w opisie 700m co po kilku dniach już było uciążliwe) brudno ( na wejsciu nachwyciła tylko recepcja) posiłki to jakaś masakra ( co dzień to samo , Czajnik z osadem .....Boże nigdy nic tak obrzydliwego nie widziałam , toster _ dobrze ,że stary odmówił posłuszeństwa . Do tego obsługa hotelowa jakby sama była na wczasach . NIE NIE JESZCZE RAZ NIE. Wyspa piękna i gorąco polecam ale nie w tym hotelu.

Adam
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety miła obsługa, zadbane pokoje, ładny i czysty basen, śniadania w formie bufetu
    • Wady odległość od plaży (ok. 1,5-2km)

Zaraz po dotarciu do hotelu pierwsze wrażenie było bardzo dobre, bo dotarliśmy wcześnie rano (około 7) i myśleliśmy, że będzie trzeba czekać na pokój, ale kluczyk dostaliśmy od razu. Później nastąpiło niewielkie rozczarowanie gdyż natrysk w wannie nie działał, ale po śniadaniu poszliśmy do recepcji zgłosić problem i w ciągu kilkunastu minut wymieniono natrysk na sprawny. Ostatniego dnia pobytu także nie było problemu z oddaniem kluczyka później niż o 10 jak w większości hoteli. Hotel bez wątpienia nie jest luksusowy, ale jako miejsce do którego wraca się, żeby się umyć i dobrze wyspać sprawdzał się super, a niczego więcej nie oczekiwaliśmy.