Opinie o hotelu Aqua Dora Resort
Grecja / Rodos

Aqua Dora Resort: teren hotelu, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: oddzielny basen, miniklub (4-12 lat), plac zabaw.
  • Atrakcje dla amatorów kąpieli: kompleks basenów z tarasem słonecznym i 4 zjeżdżalnie wodne.
  • Piaszczysto-żwirkowa plaża bezpośrednio przy hotelu.

Aneta

• Zalety Czysto zadbany hotel
    • Wady Słabe wifi i tylko francuski język

Nie było animacji w języku angielskim ,hotel przeznaczony pod francuzów .Dlatego za jedzenie 7 bo tez pod nich . A tak po zatym wszystko super

Radek
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety milo i przyjemnie
    • Wady bylo ok, nie ma co narzekac

W tym roku ponownie udaliśmy się na wakcje z biurem podróży netHoliday, tym razem na grecką wyspę Rodos. Z hotelu roztaczał się piekny widok na morze czarujące swoimi odcieniami błętkinego i szmaragdowego. Wieczorem stanowiło ono odbicie dla zachodzącego słońca, które niczy żarząca się kula szło spać za horyzontem.. Szum fal i palm kołysał nas nocą do snu, a o poranku budziła nas wesoła muzyka z nad hotelowego basenu. Grupa animatorów zapełniała rozrywkę od aerobiku na sucho i mokro aż po profesjonalne show taneczno-muzyczne. Plaża piaszczysta, idealna do opalania, a w bardziej wietrzne dni pobliska wypożyczalnia dawała raj dla kite-surferów :) Hotel czysty i odnowiony, obsługa bardzo miła, a jedzenie smaczne i świeże

Magdalena
    Pobyt: Październik 2016

Hotel położony ok. 20 km od miasta Rodos. Dojazd autobusem (przystanek pod hotelem) za 3? ( u kierowcy bilet 3,20?) trwa około 45 km. My mieliśmy pokój ekonomiczny: łóżko, toaletka z lustrem, szafki nocne, szafa, mała lodówka, klimatyzator. Czego chcieć więcej? Chyba nikt nie jedzie na wakacje po to żeby spędzać czas w pokoju. Jedzenie urozmaicone, ale codziennie to samo (ewentualnie zmieniał się trochę sposób przyrządzenia, np. jednego dnia kurczak pieczony, drugiego gotowany). Na pewno nikt z restauracji nie wyjdzie głodny. Sporo greckich produktów, duży wybór serów, oliwek. Animatorzy w hotelu na 5, ale niestety Francuzi (bariera językowa ogromna), oczywiście mówili też po angielsku, jednak animatorzy z Francji=dużo turystów z Francji (dbanie o swoich ;))- język francuski dominował. Aczkolwiek trzeba przyznać, że team animatorów starał się angażować do zabawy wszystkich (chodzili między leżakami i zapraszali ludzi, kilka słów po polsku też znali :D). Codziennie wieczorem dyskoteka przy barze na wolnym powietrzy do około 24. Co do plaży to strasznie zaniedbana (błoto!), chyba chcieli zrobić plażę kamienisto-piaszczystą, ale nie miał kto o to zadbać, my kilka razy jeździliśmy do Rodos- prawdziwa, naturalna, kamienista plaża. W październiku morze niespokojne, czerwona flaga, ale ludzie i tak się kąpali. Temp. ok. 30 stopni, spory wiatr, dlatego człowiek szybko się opalał bez żadnej kropli potu. Jeśli chodzi o atrakcje to w pobliżu nie ma nic ciekawego, trzeba się wybrać autobusem (ewentualnie wypożyczyć samochód- stanowisko wypożyczalni w hotelu i naprzeciwko hotelu, generalnie w miejscowości dużo wypożyczalni). Obsługa bardzo miła i pomocna, pokoje sprzątane codziennie.

Iwona

• Zalety położenie blisko plaży, bardzo blisko lotniska - krótki transfer
    • Wady brak wody mineralnej w pokojach

Jak na 4* to trochę za mało. Posiłki - w ciągu tygodnia pobytu praktycznie żadnego urozmaicenia. Nawet na wieczornych kolacjach codzienny standard. Oczywiście przy wersji all inclusive można było codziennie jeść coś innego ale przyjemne są wieczorne niespodzianki serwowane przez kuchnię. Bardzo duszno w restauracji głównej, zwłaszcza w trakcie obiadu. Nakrycie stołu - obrusy wyglądają tak jakby ktoś na nich spał, potem jeszcze podeptał bo były za mało pogniecione :). Pod koniec pobytu przed kolacją zaczęto sprawdzać numery pokoi (może za dużo osób chodziło po kilka razy?). Nie wiem, ale trochę to dziwnie wyglądało. Mała dostępność owoców - zwłaszcza tych południowych (melony, arbuzy, winogrona), wystawiona jedna taca, która bardzo szybko się "kończyła". Przychodząc w późniejszych godzinach wydawania posiłków można było tylko liczyć na jabłka, śliwki. W pokoju czysto, ale materace w łóżkach zużyte z 10 lat temu. Bez podłożenia pod prześcieradło narzuty nie dało się spać, czuło się każdą sprężynę. Ręczniki w łazience wymieniane codziennie, ale... nigdy wszystkie. Zawsze został 1-2 nie wymienione. Leżaki przy basenie z parasolem nagminnie zajmowane bardzo wcześnie - ale to już nie wina hotelu, tylko kultury gości. duża ilość leżaków, które można było rozstawić w wolnych miejscach nad basenem albo na trawnikach. Plaża niezbyt przyjazna - żwir i kamienie, do tego sporo wyschniętej trawy, czy czegoś trawopodobnego. Nie zachęca do wypoczynku w tym miejscu. Klimat bardzo wietrzny w związku z tym bardzo duże fale. Uniemożliwia to pływanie. Bliskość lotniska - to zaleta i wada, z jednej strony krótki transfer, ale słychać lądujące i startujące samoloty. My po dwóch dniach przestaliśmy na to zwracać uwagę, ale byli i tacy dla których był to duży problem.

Plutek
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety animacje, basen, bar przy basenie.
    • Wady Klimatyzacja, obsługa recepcji, mało miejsca przy basenie (wszystkie leżaki zawsze zajęte), olewający klienta manager.

Połowę pobytu w tym hotelu spędziłem w recepcji i na oględzinach pokoju z managerem gdyż pokój jaki wykupiłem miał mieć widok na morze i działającą klimatyzację. "Widok na morze" to biała ściana na przeciwko balkonu oddalona o 10 m i czarna powierzchnia dachu pokryta papą. Klimatyzacja nie działała (nasuwa się pytanie czy w ogóle tam była?). Dodatkowo personel hotelu stara się zrobić z człowieka idiotę tekstami że klima działa przecież wiatrak się kręci albo przecież nie jest tak gorąco 34 stopnie w cieniu. Jednym słowem nie polecam!!! Dodatkowo na odszkodowanie ze strony NetHoliday czekam już ponad dwa miesiące,a kontakt jest w jedną stronę. Zapewnienia telefoniczne ze strony obsługi biura i na tym koniec.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety dobre jedzenie miła obsługa
    • Wady klimatyzacja

Klientami hotelu w 80 % są turyści z Francji. W hotelu ogólnie jest problem z klimatyzacją panuje zaduch i wysoka temperatura ( w pokojach też) Jedzenie dobre i do wyboru. Baseny czyste.Animatorzy spisują na piątkę.Spokojna okolica,plaża kamienista.

Darek i Małgosia
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety posiłki, baseny, animacje,duża powierzchnia hotelu
    • Wady Brak klimatyzacji w pokojach o standardzie ekonomicznym (wentylatory),brudna plaża

Klientami hotelu w 80 % są turyści z Francji. Obsługa hotelu jest nastawiona szczególnie na tą grupę gości ,pozostali są traktowani bardzo chłodno. W hotelu ogólnie jest problem z klimatyzacją (lobby, restauracja ,bar i pokoje ekonomiczne ) ogólnie panuje zaduch i bardzo wysoka temperatura. Jedzenie dobre i do wyboru. Animatorzy spisują na piątkę.

Patrycja

• Zalety Bliskość morza
    • Wady Brudno, grzyb na ścianach, pokoje do remontu, w WC nie działała spłuczka. Generalnie nie polecam tego hotelu.

Nie polecam. To hotel kategorii 2 gwiazdek a nie 4 !

Majka
    Pobyt: Lipiec 2015

Po zakwaterowaniu w pokoju pierwsze co zrobiłam to zadzwoniłam do rezydenta z prwtensjami że miała być klimatyzacja a jej brak. I co się okazało klimatyzacja jest ale nigdy nie uwierzycie gdzie :) :) To takie dziwne urządzenie jak kaloryfer zabudowane, trzeba :) zapytać a zdziwko bedzie jeszce jak u mnie przez kolejne lata ha ha ha

Sylwia

• Zalety dobra pogoda xD
    • Wady zbyt drogi hotel w stosunku do jakości, nie miła obsługa, kiepskie jedzenie, niskiej jakości produkty, braki w leżakach, brak klimatyzacji

Hotel położony w spokojnej okolicy. Polacy w tym hotelu nie są najlepiej traktowani, ponieważ powstał on chyba z myślą o Francuzach. W Hotelu brak klimatyzacji mimo informacji, że się znajduje, pokoje z widokiem na morze to dla nich również pokoje gdzie trzeba się mocno wychylić z balonu by zobaczyć trochę wody. Co do jedzenia to prawdą jest, że jest go bardzo dużo, natomiast jest ono niskiej jakości. Dania są robione masowo, nie przyprawione, tłuste bez wyczucia smaku. Wszystkie napoje są najtańszymi zagęszczonymi syropami, których nie da się pić. Lepsza sama woda lub alkohol, który trzeba pochwalić. Lody którymi się chwalą, że jako nieliczni mają w opcji all są beznadziejne.. mam wrażenie, że świecą w ciemności - nawet najtańsze lody w Polsce są lepsze od tych w tym hotelu. Obsługa w recepcji nie miła i z wielką łaską rozmawia. Hotel ten nie ma odpowiednio dużej ilości leżaków przy basenie i plaży w stosunku do ilości gości przyjmujących. Jeżeli ktoś wybrał ten hotel niech ustawi sobie budzik na 5 rano by zarezerwować hotel, później może liczyć tylko na trawę :) Plaża jest kamienista, więc trzeba mieć specjalne obuwie.