Opinie o hotelu Area Blue Beach

• 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

Jolanta

• Zalety hotel tuż przy plaży, pokój z dużym balkonem i widokiem na morze
    • Wady bardzo skromne śniadania, brak prowiantu w dniach wycieczek i wyjazdu, apartament do remontu, robactwo w łazience i pokojach, coś nas w nocy pogryzło, niestety nie zmieniono nam pokoju, zmieniono tylko pościel co nic nie dało. Chętnie udostępnimy zdjęcie robala w łazience

Hotel tuż przy kamienistej plaży, blisko sklepów i restauracji. Apartament do remontu, robactwo w łazience i pokojach, coś nas w nocy pogryzło, niestety nie zmieniono nam pokoju, zmieniono tylko pościel co nic nie dało. Chętnie udostępnimy zdjęcie robala w łazience Bardzo skromne śniadania, brak prowiantu w dniach wycieczek i wyjazdu.

Małgosia

• Zalety położenie hotelu (nad samą plażą, nie przy głównej ulicy), piękny ogródek, przestrzeń zielona z kanapami i hamakami, ładny basen, spokój
    • Wady mało urozmaicone śniadania, całkowity brak owoców i warzyw; problemy z działaniem wi-fi

Bardzo dobre położenie hotelu, przy samej plaży. Strefa zielona z hamakami i ogólnie teren hotelu super. Jakość posiłków i wygląd pokoi adekwatne do ceny (bez luksusów, ale w miarę czysto). Pokoje wyposażone we wszystko co trzeba, jedyny minus to słabe śniadania.