Opinie o hotelu Arka Medical Spa
Polska / Pomorze Zachodnie

Arka Medical Spa: obiekt, teren hotelu

• Mnóstwo atrakcji dla dzieci takich jak ścianka wspinaczkowa, miniklub, pokój gier i zabaw, oraz plac zabaw z dmuchanym zamkiem.
  • strefa Spa oraz centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji, oferujące min.: grotę solną, akupunkturę, zajęcia z aquafitnessu.
  • Jedyne 50 m od pięknej piaszczystej plaży, w sąsiedztwie Ekoparku Wschodniego.

Agnieszka woj. dolnośląskie
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Blisko morza, fajna długa ścieżka rowerowa przy samym hotelu, przy otwartym oknie słychać szum morza, dobre ale monotonne jedzenie, wieczorne dancingi z muzyką na żywo
    • Wady Hotel pełen malutkich dzieci i schorowanych seniorów na turnusach sanatoryjnych, ciasne wąskie pokoje ,pokoje wieloosobowe z łóżkami pojedynczymi jak na koloni, w hotelu zapach chloru jak na miejskiej pływalni, bardzo niemiła i kapryśna obsługa hotelu, nie polecam tego miejsca na przyjazdy z pupilem, pobyt pieska kosztuje tyle za dobę co pobyt dorosłej osoby tylko z taką różnicą że w cenie pobytu piesek nie ma prawa naset do posiłku hotelowego a mimo akceptacji zwierząt w ofercie hotelu piesek ma wszędzie zakaz wstępu, z jadalni nie można wynieść nawet jabłka na drugie śniadanie obsługa pilnuje jedzenia jak żandarmeria...żenada.

Bliskość morza i wieczorki taneczne to jedyne atuty hotelu.

Kate
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Jest: siłownia (ale z kiepskim sprzętem), basen, sauny, muzyka na żywo co dzień
    • Wady Hurtownia: mnóstwo ludzi, pełno dzieci

W hotelu okradziono mnie. Wiem, to się zdarza. Hotel jednak nic nie zrobił, zero reakcji, żadnych przeprosin. Dlatego innych ostrzegam.

Lucyna

• Zalety blisko morza nastrojowo atmosfera rodzinna sprzyja relaksowi
    • Wady być może dla niektórych za dużo seniorów

urzekła mnie obecność muzyki na żywo ,słychać szum morza oraz dostępność przekąsek i napojów

Lucyna

• Zalety Blisko morza muzyka posilki duzo atrakcji weenatrz dla dzieci i pelen pakist zabiegow
    • Wady Moze dla mlodych par za duzo dzieci i seniorow. Nam to nie przedzkadzalo wrecz przeciwnie atmosfera rodzinna

Super ale najwazniejsze ze pogoda dopisala A gdyby nie dopisala tez bysmy sie nie nudzili

Ryszard

• Zalety Świetna lokalizacja, b.dobra kuchnia, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
    • Wady Zbyt drogi parking, leżaki odpłatnie (powinny być w pokoju)

Pobyt bardzo udany, ale to też zasługa pięknej pogody. Hotel przyjazny choć pokój z dwoma dostawkami (łóżka składane) dla dzieci trochę za ciasny. W łazience przykry zapach z wc (przydałby się prosty wkład do muszli). Ogólnie jesteśmy b. zadowoleni, świetna kuchnia, mnóstwo zajęć dla dzieci, świetne baseny z sauną, siłownia, sala gimnastyczna, kort, a także możliwość skorzystania z zabiegów i spa. Do plaży b. blisko i urocza ścieżka rowerowa. Polecam.

Hanna

• Zalety położenie i bliskość plaży
    • Wady zakwaterowanie 4 osób w małym 2 osobowym pokoju, wielki przytłaczający, moloch

Spędziłam 10 dni z trzema wnuczkami w wieku 7, 11 i 13 lat zakwaterowana w dwu osobowym pokoju z dwoma dostawkami (fatalnymi), które wtłoczono pomiędzy dwa standardowe łóżka. Efekt straszny, bo stworzono jedno wielkie legowisko bez dostępu do poszczególnych łóżek i wąski przesmyk pomiędzy stolikiem do balkonu. Pobyt zaczęłam od przestawiania mebli. Hotel ma piękne położenie i bogatą ofertę gastronomiczną, medyczną i spa. Atrakcje dla dzieci słabe, klubik jedynie dla maluchów i zawsze oblężony. Plac zabaw na zewnątrz fajny, ale korzystanie z niego związane z absurdalnymi kosztami - 10 zł za 10 minut od dziecka. Hotel bardzo duży i oblężony, a wiec zero kameralności. Generalnie wszystko ratowało nasze piękne morze i basen, które moje wnuczki uwielbiały.

Natalia

• Zalety Położenie
    • Wady Stare pokoje, remont korytarza podczas sezonu

Przestrzegam Państwa przed zakupieniem wczasów w tym hotelu przez portal typu travelist trivago. My zostaliśmy zakwaterowani w starym budynku A, który nie spełniał kryteriów hotelu 4*. Stary pokój, grzyb w łazience, a na korytarzu remont, gdzie śmierdziało klejem. Obsługa mało pomocna. Nie polecam!!

Magdalena

• Zalety Bardzo blisko plaży, dużo rozrywki, animacje dla dzieci
    • Wady Jak dla mnie brak

Bardzo fajny hotel, super położony. Obsługa również na plus.