Opinie o hotelu Azuline Bahamas & Bahamas II
Hiszpania / Majorka

Azuline Bahamas & Bahamas II

Justyna

• Zalety bliskość przystanku autobusowego do Palmy, darmowy bus na plażę
    • Wady niektóre talerze w restauracji były brudne , cienkie ściany, trzaskające drzwi

Spędziłam w tym hotelu tydzień. Ogólnie wrażenia pozytywne. Pokoje czyste, często sprzątane (jedyny minus jest taki, że w ostatnium dniu podczas pobytu na śniadaniu zabrano nam ręczniki z pokoju nie pozostawiwszy ani jednego na zmianę. W łazience dwa szampony jednorazowe na osobę i po jednym mydełku. Obsługa ok. Ściany w pokoju cuiut za cienkie (było słychać płaczące dzieci po sąsiedzku) Trzaskające drzwi do pokoju (nie dało się normalnie ich zastrzasnąć) , gdakające kury pod balkonem co lekko przeszkadzało w spaniu ale dało się przyzwyczaić. Hotel organizuje animacje (w lobby jest tablica informacyjna z programem animacji ) Codziennie lub prawie codziennie jest jakiś występ na żywo (raz występ nie odbył się o wskazanej godzinie, chociaż w recepcji zapewniali że będzie) np. flamenco, grupa magiczno-taneczna , koncerty itp. Nie były to jednak wielkie niedogodności, tylko drobne mankamenty (poza tymi ręcznikami) więc hotel ogólnie oceniam bardzo dobrze i polecam.

Magdalena

• Zalety bardzo dobre obiadokolacje, czyste pokoje,
    • Wady nasz pokój był skierowany na coś w stylu parkingu i codziennie budziły nas koguty, mogłoby być więcej animacji, monotonne śniadania,

Posiłki, które oferuje hotel (obiadokolacje) przepyszne. Hotel jest umiejscowiony około 1 km od plaży, trzeba iść do niego cały czas pod górkę, jednak nam to nie przeszkadzało. Pod hotelem przystanki autobusowe, hotel jest położony blisko Aquaparku. Pokoje mogłyby być lepiej wygłuszone. Z informacji dodatkowych - pogoda w połowie maja jest w sam raz na zwiedzanie, niektóre dni były super ciepłe, ale zdarzały się też takie chłodniejsze.

MARTYNA

• Zalety codziennie czyste reczniki
    • Wady - stołówka zapchana o każdej porze - pokoje dużo mniejsze niż w opisie oferty - klimatyzacja działa tylko na niektórych piętrach

1. Spożywanie posiłków w tej dopchanej ludźmi do granic pojemności stołówce powodowało stres, odejmując wszelki apetyt. Tego typu przyjemność co rozłożenie się z kolacją w przejściu podziemnym przy metrze w Warszawie lub na dworcu centralnym. Hotel (mimo tych 3,5 gwizadki) w stylu: WYSPAĆ SIĘ I UCIEKAĆ. 2. Zamiast widoku na "las piniowy" dostaliśmy widok na śmietnik i tylnią uliczkę oraz huk śmieciarki wywożącej śmieci o 6. rano. 3. Uprzedziliśmy przy zakupie wakacji, że to będzie nasza podróż poślubna, ale ugoszczono nas na 2-óch osobnych łóżkach (wcześniej zostaliśmy poproszeni o wzięcie ze sobą kopii aktu zawarcia małżeństwa, co nie było problemem). Po zgłoszeniu zażalenia Hotel Bahamas ulokował nas w pokoju na ostatnim piętrze, gdzie mimo działającej w 100% klimatyzacji z lat 60tych" temperatura w dzień i w nocy nie spadała poniżej 37*C...

Józef Zborowski
    Pobyt: Maj 2009

Dubaj, Hotel Sherathon Jumeira Beach - polecam, fajna plażą i ogród z basenami. Zorganizowano fajne wycieczki fakultatywne - zwiedzanie Dubaju i Safari po pustyni z kolacją w wiosce beduińskiej, można wypożyczyć samochód w hotelu. Natomiast uważajcie na transfer z hotelu na lotnisko, rezydentka pani Barbara z BP Sun

Ewelina xx

Od samego meldowania czuć przyjazną atmoseferę w tym hotelu, pokój jaki dostaliśmy skromny ale ładnie urządzony, na śniadaniach jest spory wybór, jak i obiadokolacje smaczne i różnorodne. Plaża około 500metrów od hotel więc można spokojnym krokiem dojść, a także przejść sie po samej okolicy która sprzyja spacerą. Sam hotel sprzyja wypoczynkowi szcególnie dla osób starszych lub rodzin z najmłodszymi pociechami. Polecam

Marek xx

Rewelacyjne miejsce do wypoczynku, ładne pokoje i miło urządzone, sprzątane bardzo starannie, kuchnia hotelowa bez zarzutu, nie nachalna obsługa która czeka tylko na tipy wręcz przeciwnie bardzo mili. fajnie usytuowany basen, okolice el Arenal śliczne. Polecam

Artur xx

Pokoje bez rewalacji, fajny basen ok 3m głębokości, szama także bez zarzutu, obsługa bardzo miła na dobrym poziomie, rewelacyjny bar polecam. W hotelu da się odpocząć, do plaży jest kawałek. Myślę że jest to fajny pomysł na urlop wpoczynkowy.

Maurycy xx

Hotel ładny i nowoczesny choć pokoje są jakby bez wyrazu. Jedzenie ok, nawet dzieci które są dość wybredne pałaszowały na obiadokolacje rybkę lub inne mięsko. Do plaży jest około 0,5km. Na uwagę zasługuje bardzo miła obsługa, Pan z recepji polecił nam aqua park i delfinarium gdzie dzieciak spędziły fantastycznie czas. Sami goście to przeważnie Niemcy i Hiszpanie w starszym wieku więc w hotelu też da się odpocząć a z Niemcami i porozmawiać po ang.

krzycho
    Pobyt: Grudzień 2007

witam - jedzonko molo urozmaicone, i to nie tylko my tak mowilismy. basen ok, pokoje bez rewelacji, kawalek do plazy ale to chyba nie problem. niedaleko supermarket, park wodny. koszmarni tzw. rezydenci z neckermana

franz
    Pobyt: Maj 2007

Hotel całkiem ładny i nowoczesny pomimo kilku ładnych lat na karku, fajny basen, żarło dobre ale nie rewelacyjne,obsługa na przyzwoitym poziomie. Okolica hotelu bardzo głośna szczególnie wieczorami. Plaża daleko
    (600m) ale piękna,palmy,woda kryształ,super piasek a na nim i tu niespodzianka-śmieći, dużo śmieci które co rano dwie ciężarówy wywoziły na wysypisko. Polecam wypożyczyć rower i wybrać się do Palmy promenadą przy plaży, godne uwagi są aqua park oraz delfinarium.