Opinie o hotelu Bahia Del Sol
Hiszpania / Majorka

Bahia Del Sol: basen, sport i rekreacja

Zanzi
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety - położenie, - standard, - wyżywienie, - obsługa.
    • Wady - małe windy

Dogodne położenie hotelu - blisko plaży, przy ulicy z restauracjami, sklepami. Piękne widoki na morze i plażę oraz panoramę miasta. Od samego wejścia prezentuje się okazale - o wiele lepiej, niż sąsiednie obiekty. Przestronne, duże pokoje, codziennie sprzątane. Uśmiechnięta obsługa, zawsze chętna do pomocy. Dobrze zorganizowana strefa relaksu - basen, jacuzzi, leżaki, łóżka ogrodowe itd. - na odpowiednim poziomie i dobrze utrzymane , zawsze czysto i schludnie. Dobrze urządzona zieleń przed obiektem powoduje, że można się tam poczuć jak w ustronnym miejscu, mimo położenia blisko ulicy - rozwiązanie zasługuje na duży +. Bardzo duży wybór jedzenia, do tego co kilka dni organizowane posiłki tematyczne, np. kuchnia azjatycka itp (oprócz tego i tak dostępne inne dania dla tych, którzy wolą tradycyjne jedzenie). Urozmaicona oferta w drink barze. Duży przedział czasowy wydawania posiłków powoduje, że nie trzeba się śpieszyć. Pod hotelem przystanek autobusowy - bardzo dogodne rozwiązanie podczas przyjazdu i wyjazdu z/na lotnisko. Charakterystyczne iluminacje świetlne widoczne z daleka ułatwiają powrót do hotelu wieczorową porą, zwłaszcza w pierwszych dniach pobytu, gdy nie do końca znamy jeszcze topografię miasta. Obsługa profesjonalna niezależnie od języka, którym posługują się klienci. Za wadę uznałbym jedynie windy, które są małe i przy większej ilości gości w hotelu powodują, że trzeba za nimi dłużej poczekać albo wybrać schody. Niemniej decydowanie hotel zasługuje na swoje 4 ****, chętnie bym tam wrócił. Szczerze polecam to miejsce :)

Bożena Barańska
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Mila obsługa, sprzątanie codziennie pokoje
    • Wady Kapie woda z sufitów, ściany popękane, wanna cała zardzewiała, z prysznicy leje się woda na przedpokój! Klimatyzacja a zmienialiśmy pokój w żadnym z nich nie działała !!!

Gdyby nie ludzie poznani na miejscu bym była bardzo wkurzona, nie wiem skąd takie opinie wysokie dla tego hotelu ! Data mojego pobytu lipiec 2020 jeszcze w tak zaniedbanym hotelu nie byłam a nie jestem osoba wymagająca. Dostaliśmy pokój 304 po dniu zamieniłam go ponieważ kapała woda z sufitu w łazience i nie działała klimatyzacja. Drugi 409 nie kapała woda z sufitu a toalety i klimatyzacja nie działała. Hotel mega zaniedbany ściany popękane wywietrzniki tak brudne ze dziwne ze robali nie widziałam łóżka się rozsuwają wanna zardzewiała nie nadaje się do użytku ! Jedzenie takie sobie ale śniadania ubogie, Hotel nie leży przy plazy!!! hotel nie ma baru na płazy ! Nie ma żadnych przekąsek w trakcie dnia ! do obsługi turystów za mało pracowników!!!na drinka czy nawet wodę trzeba czekać wieczorem po 15 min . Zalosne animacje ... Np bingo . Na płazy leżak płatny 5e parasol 4e. Nie ma toalety . Ja nie polecam.

Anita
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel naprawde godny polecenia. Położy w pobliżu licznych barów i restauracji (otwartych do ok 1 w nocy) w dosyć spokojnej części Santa Ponca, natomiast jeżeli ktoś oczekuje bardziej rozrywkowego klimatu wystarczy 10 minutowy spacerek do części Santa Ponca, która tętni życiem całą noc.Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane. Jedzenie urozmaicone - dla każdego na pewno znajdzie się coś dobrego. Pozytywnym zaskoczeniem jest obsługa hotelu - zawsze miła i uśmiechnięta, gotowa do pomocy i udzielania rad. POLECAM !!!

Elżbieta Mroczkowska

Dobry hotel, miła obsługa hotelowa, ciekawe programy rozrywkowe w hotelu, świetna miejscowość-blisko plaża (stale sprzątana), pełno knajpek, restauracyjek, barów, sklepików, dobre połączenie komunikacyjne z Palma de Mallorca (gorąco polecam odwiedzenie stolicy wyspy). Ceny potraw w restaruracjach zbliżone do naszych może odrobinę wyższe natomiast napoje bezalkoholowe 300-500% droższe niż u nas, nawet w sklepach 300% droższe.

Marek i Aga

Hotel położony praktycznie w samym centrum, blisko ulicy i nadmorskiej promenady. Do pięknej piaszczystej plaży ok. 300 m. Hotel posiada fajny odkryty basen z jacuzzi, jeden basen kryty, nowoczesne centrum odnowy biologicznej, aromaterapia. Duża restauracja, jedzenie dobre. Pokoje również fajne, dosyć przestronne. Hotel można polecać wszystkim, dla wymagających klientów też. Nam się bardzo podobało!!!

Tomek

Prezydenta w hotelu nie było, oznakom spuszczona flaga. Hotel otwarty w 1998 roku. Od Na’ama Bay oddalony 4 km, do którego dojeżdza darmowy bus. Hotel przy plaży która podzielona jest na dwie części, na półkach skalnych oraz druga piaszczysta ale zejście do morza z pontonu. Wszystkie pokoje standardowe skierowane czołowo do siebie, czyli widok z okienka na okienko. Do dyspozycji gości 4 baseny w tym jeden nie jest podgrzewany i z morską wodą. Płynie sobie również utworzona rzeczka dookoła – 1,3 m głębokości, poprzeplatana kładkami czy pomostami. Na terenie hotelu 8 restauracji, 4 bary. Hotel oferuje wyżywienie BB, HB, ALL . W ciągu dnia program animacyjny skupia się przy dużym basenie ze zjeżdzalniami, przy basenie wykładziny gdzie widać ich zużycie. Wieczorem programy animacyjne w restauracji głównej a w godzinach 22.00 – 02.00 dyskoteka na terenie hotelu. W hotelu 4 korty tenisowe 10 USD dzień, 15 USD noc, wszystkie atrakcje tego typu płatne dodatkowo tj. sauna itd. łącznie z tenisem stołowym, w cenie jest tylko siłownia. Na terenie hotelu znajduje się pole golfowe 18 dołkowe – 80 USD / za grę w 18 dołków, sprzęt do golfa dodatkowo płatny 20 USD

Magdalena

Nie wiem skąd jest tak negatywna opinia, ale ktoś chyba pomylił hotele. Ten z pewnością zasługuje na swoje pięć gwiazdek. Pokoje są przestronne, bardzo wygodne. Obsługa spełnia każde życzenie. Menu w restauracji jest bardzo urozmaicone. Spędziliśmy tu dwa tygodnie, a dla mnie ciągle mało. Nie mogę się doczekać kiedy tam wrócimy. Z pewnością polecam.

anna scislowska

hotel i okolica naprawde super, ja z moich wakacji jestem bardzio zadowolona. spedzilam tam tylko tydzien a z checią została bym dluzej.:-)

Maciej xx

Pokoje 4,5, kuchnia hotelowa 4, obsługa hotelowa 4, tak po krótce można ocenić hotel. Solidnie przygotowany dla klientów o wysokich oczekiwaniach, Z niektórych pokoi piękny widok na zatokę. Dość dużo nowożeńców. Bezpłatna siłownia, dla mniej aktywnych leżaki i ładnie utrzymany basen.

Marianna xx

Hotel położny blisko wspaniałej czystej plaży ( piaszczysta i kamienista). Wystrój hotelu wysokiej klasy, tak samo pokoje ( przynajmniej w moim odczuciu). Dla mniej aktywnych ludzi jest też spa i także raj w postaci świetnego basenu :-) Urozmaicone menu, swietna obsługa. Uważam że dla większości hotel ten będzie całkien fajnym pomysłem na kolejne wakacje. Gorąco polecam. Marianna