Opinie o hotelu Bahia Del Sol

• Wylot z Berlina Śniadania i obiadokolacje
  • Wylot z Warszawy Śniadania i obiadokolacje

Anita
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel naprawde godny polecenia. Położy w pobliżu licznych barów i restauracji (otwartych do ok 1 w nocy) w dosyć spokojnej części Santa Ponca, natomiast jeżeli ktoś oczekuje bardziej rozrywkowego klimatu wystarczy 10 minutowy spacerek do części Santa Ponca, która tętni życiem całą noc.Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane. Jedzenie urozmaicone - dla każdego na pewno znajdzie się coś dobrego. Pozytywnym zaskoczeniem jest obsługa hotelu - zawsze miła i uśmiechnięta, gotowa do pomocy i udzielania rad. POLECAM !!!

Elżbieta Mroczkowska

Dobry hotel, miła obsługa hotelowa, ciekawe programy rozrywkowe w hotelu, świetna miejscowość-blisko plaża (stale sprzątana), pełno knajpek, restauracyjek, barów, sklepików, dobre połączenie komunikacyjne z Palma de Mallorca (gorąco polecam odwiedzenie stolicy wyspy). Ceny potraw w restaruracjach zbliżone do naszych może odrobinę wyższe natomiast napoje bezalkoholowe 300-500% droższe niż u nas, nawet w sklepach 300% droższe.

Marek i Aga

Hotel położony praktycznie w samym centrum, blisko ulicy i nadmorskiej promenady. Do pięknej piaszczystej plaży ok. 300 m. Hotel posiada fajny odkryty basen z jacuzzi, jeden basen kryty, nowoczesne centrum odnowy biologicznej, aromaterapia. Duża restauracja, jedzenie dobre. Pokoje również fajne, dosyć przestronne. Hotel można polecać wszystkim, dla wymagających klientów też. Nam się bardzo podobało!!!

Tomek

Prezydenta w hotelu nie było, oznakom spuszczona flaga. Hotel otwarty w 1998 roku. Od Na’ama Bay oddalony 4 km, do którego dojeżdza darmowy bus. Hotel przy plaży która podzielona jest na dwie części, na półkach skalnych oraz druga piaszczysta ale zejście do morza z pontonu. Wszystkie pokoje standardowe skierowane czołowo do siebie, czyli widok z okienka na okienko. Do dyspozycji gości 4 baseny w tym jeden nie jest podgrzewany i z morską wodą. Płynie sobie również utworzona rzeczka dookoła – 1,3 m głębokości, poprzeplatana kładkami czy pomostami. Na terenie hotelu 8 restauracji, 4 bary. Hotel oferuje wyżywienie BB, HB, ALL . W ciągu dnia program animacyjny skupia się przy dużym basenie ze zjeżdzalniami, przy basenie wykładziny gdzie widać ich zużycie. Wieczorem programy animacyjne w restauracji głównej a w godzinach 22.00 – 02.00 dyskoteka na terenie hotelu. W hotelu 4 korty tenisowe 10 USD dzień, 15 USD noc, wszystkie atrakcje tego typu płatne dodatkowo tj. sauna itd. łącznie z tenisem stołowym, w cenie jest tylko siłownia. Na terenie hotelu znajduje się pole golfowe 18 dołkowe – 80 USD / za grę w 18 dołków, sprzęt do golfa dodatkowo płatny 20 USD

Magdalena

Nie wiem skąd jest tak negatywna opinia, ale ktoś chyba pomylił hotele. Ten z pewnością zasługuje na swoje pięć gwiazdek. Pokoje są przestronne, bardzo wygodne. Obsługa spełnia każde życzenie. Menu w restauracji jest bardzo urozmaicone. Spędziliśmy tu dwa tygodnie, a dla mnie ciągle mało. Nie mogę się doczekać kiedy tam wrócimy. Z pewnością polecam.

anna scislowska

hotel i okolica naprawde super, ja z moich wakacji jestem bardzio zadowolona. spedzilam tam tylko tydzien a z checią została bym dluzej.:-)

Maciej xx

Pokoje 4,5, kuchnia hotelowa 4, obsługa hotelowa 4, tak po krótce można ocenić hotel. Solidnie przygotowany dla klientów o wysokich oczekiwaniach, Z niektórych pokoi piękny widok na zatokę. Dość dużo nowożeńców. Bezpłatna siłownia, dla mniej aktywnych leżaki i ładnie utrzymany basen.

Marianna xx

Hotel położny blisko wspaniałej czystej plaży ( piaszczysta i kamienista). Wystrój hotelu wysokiej klasy, tak samo pokoje ( przynajmniej w moim odczuciu). Dla mniej aktywnych ludzi jest też spa i także raj w postaci świetnego basenu :-) Urozmaicone menu, swietna obsługa. Uważam że dla większości hotel ten będzie całkien fajnym pomysłem na kolejne wakacje. Gorąco polecam. Marianna

Romek xx

Hotel nie darmo szczyci się 4*. Pokoje duże i ładnie urządzone, spa baseny na najwyzszym poziomie. Jedzenie także świetne. Życzę każdemu trafienia na taki Hotel. Byłem z rodziną w lipcu 2007. Wszystko było tak jak trzeba.

T.
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel znakomicie zorganizowany. Obsługa bezproblemowa, pokoje duże, zadbane i czyste. Jedzenie znakomite, świeże, bardzo duży wybór mięs i ryb. Hotel godny polecenia!