Fantastyczny

Best Western Phuket Ocean Resort: teren hotelu, basen

Łukasz
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Życzliwa obsługa, pyszne jedzenie, lokalizacja,

Udaliśmy się z żoną w listopadzie w podróż do Tajlandii, a hotel wybieraliśmy od tak sobie na chybił trafił i padło na Best Western Phuket Hotel. Moja opinia - jak najbardziej na TAK. Polecam - hotel czysty i zadbamy (pokój zawsze posprzątany, łózko pościelone), miła i pomocna obsługa. Mimo, że hotel położony jest przy głównej drodze cisza i spokój, a do plaży trzy minuty spacerkiem. Blisko do różnego rodzaju sklepów, barów i innych miejsc. Mega pozytywne zaskoczenie. Jeszcze tam wrócę.

• Zalety Mila obsluga, czyste pokoje, pyszne posilki, codziennie dostarczana woda, herbata i kawa. Pyszna kawa w recepcji. Plaza 5 min. Hotel polozony w idealnym miejscu, wokol sklepy, restauracje. Zdecydowanie polecam.

Hotel polozony 5 min. od Karon beach, na wzgórzu, piękne widoki z wyższych pięter. Blisko sklepy i restauracje. Hotel czysty, przyjemna obsługa, pyszne posiłki, dużo owoców. Zasługuje na 4 gwiazdki.

Małgorzata Chabura

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, basen na wyciągnięcie ręki, bardzo blisko do miasteczka i tak samo blisko do morza.
    • Wady Nie widzimy żadnych wad!

Hotel- rewelacja!!! Jesteśmy zachwyceni pobytem, serdeczną obsługą, pysznym jedzeniem. Piękny zadbany hotel.

Janek

• Zalety Lokalizacja a przedewszystkim obsługa
    • Wady Żadnych

Polecam! Bardzo dobra lokalizacja oraz niezwykły zespół obsługi hotelu, posiłki dla każdego i do syta 10/10

• Zalety dosyć dobra lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa, wszystko można załatwić w recepcji
    • Wady hotel nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych i utrudnione korzystanie dla rodzin z małymi dziećmi - brak wind, dużo schodów

Hotel dobrze położony, na niewielkim wzniesieniu. My mieliśmy pokój przy samym basenie blisko stołówki, wszędzie blisko. Hotel ładny, 2 duże baseny, z których można korzystać nawet w nocy. Do pokoju codziennie dostarczana woda w butelkach, w recepcji automat do kawy i herbaty. Pokoje w pełni wyposażone w suszarkę, lodówkę, czajnik, kawę, herbatę itp. Pokój w ładny i czysty. Pokoje codziennie sprzątane. Do okolicznych barów i sklepów jest blisko, ale nigdzie nie ma przejść dla pieszych i trzeba bardzo uważać przechodząc przez ulicę. W okolicy bardzo dużo fajnych knajpek (dostępne zarówno lokalne jedzenie ale też mniej egzotyczne potrawy), nie wszystkie są bardzo tanie. Mnóstwo również stoisk, w których można wykupić lokalne wycieczki, warto porównywać ceny, bo bardzo się od siebie różnią. Ogólna ocena bardzo pozytywna.