Opinie o hotelu BG Caballero
Hiszpania / Majorka

BG Caballero: teren hotelu, basen

Weronika Szczygieł

• Zalety Dobra lokalizacja- blisko do morza. Wieczorami spokojnie.
    • Wady Większość.

Zdecydowanie za małe pokoje, dwie walizki, buty i tu kończy się jakakolwiek przestrzeń. Jak na 4 gwiazdkowy hotel i taki koszt - oczekuje zdecydowanie lepszego standardu. Windy na które trzeba czekać 20 minut. Jedzenie codziennie to samo. Hotel jest zdecydowanie za mały na taka ilość ludzi. Pokoje sprzątane niedokładnie. Basen / leżaki - każdego dnia idąc o 9 rano już niestety nie było wolnego miejsca. Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli kiedykolwiek tu wrócę to na pewno nie w to miejsce.

• Zalety -lokalizacja -spore baseny
    • Wady -brak

To była moja kolejna wizyta w Hiszpanii, ale na Majorce byłam pierwszy raz i bawiłam się świetnie. Hotel ten jest na bardzo wysokim poziomie, jest on nowy, dobrze urządzony, można na prawdę się w nim zrelaksować. Ja akurat byłam z dwójką dzieci, którym też się podobało,a to chyba ze względu na basen dla dzieci i wieczorne animacje. Do plaży dosłownie 2 minuty drogi, jest ona piaszczysta. Kuchnia typowo hiszpańska- doskonałe smaki

Maja xx

Wybraliśmy się tu we cztery osoby, i był to nasz pierwszy wyjazd do Hiszpani i na Majorkę. Plaża jest bardzo blisko a także promenada z liczną ilością sklepów, reastauracji i dyskotek gdzie można świetnie się bawić. Przy hotelu jest przystanek z którego odchodzi autobus do pobliskiego centrum handlowego. Tam można się zaopatrzyć niemal we wszystko. Co do samego hotelu, obsluga, jedzenie i pokoje są ok. My traktowaliśmy hotel jako bazę wypadową. W dzień zwiedzanie a wieczorem nocne życie Majorki. Szukającym tego rodzaju rozrywki polecamy!!

Ignacy xx

Hotel z zewnątrz przypomina wielki wieżowiec. Przy basenie jest sporo zieleni. W niewielkiej odległości od hotelu jest piękna piaszczysta plaża. Minute od hotelu jest promenada która ciągnie się wzdłuż plaży, jest mnóstwo straganów na których można dostać ciekawe towary. Pokój był słusznych rozmiarów nie było problemem wstawienia do niego dostawki. Podsumowując spędziliśmy z Żoną i synem miły tydzień w słonecznej Hiszpani i będziemy go miło wspominać. Możemy polecić każdemu kto szuka słonecznego i interesującego miejsca do zobaczenia.

Artur xx

To mój drugi wypad na Majorkę i właśnie do tego hotelu. Już mówę czemu drugi raz wybrałem akurat to miejsce. Ponieważ hotel jest dobry a to co zaoszczedzę można wydać na samym mieście na wycieczki, sporty itp.W pokojach jest wszystko co normalnemu człowiekowi potrzeba owszem bez luksusów ale jest. Pokoje są sprzątane codziennie, kuchnia hotelowa smaczna i nikomu nie pozwoli umrzeć z głodu. Polecam wypożyczenie samochodu i zwiedzanie na własną ręke. Miejsc do zobaczenia jest cała masa. Klimat Majorki jest niepowtarzalany serdecznie polecam.

Zuźka xx

Bardzo miłe zaskoczenie jak na hotel ***, pokoje schuldne i dobrze wyposażone. Z hotelu na plaże jest około5minut, mniej więcej tyle samo zajmie nam dojście do centrum miasta. Obsługa jest bardzo miła nie nachalna. Plaża bardzo ładna, czysta można spokojnie odpoczywać całą rodziną. Jedzenie powinno smakować każdemu, jest dość zróżnicowane. Polecam hotel jak również Majorkę!!

monika
    Pobyt: Czerwiec 2008

Ana
    Pobyt: Czerwiec 2006

Hotel jest parę minut od pięknej, piaszczystej plaży z bardzo czystą wodą. Obok hotelu jest przystanek autobusowy, którym można dojechać do centrum na zakupy - typu duże centrum handlowe. Minutę od hotelu jest promenada, która ciągnie się wzdłuż plaży, na której tętni życie cały dzień i noc, jest mnóstwo sklepów, straganików, restauracji i dyskotek, różnego rodzaju pokazów czy osób, które plotą warkoczyki na głowie :) (proponuję zapleść, ale najpóźniej po 2 m-cach rozpleść, bo potem są już kłopoty z rozczesaniem i doprowadzeniem ich do ładu i składu). Zaraz przy hotelu jest też wypożyczalnia samochodów, warto wziąć i pozwiedzać na własną rękę Majorkę. Jak ktoś chce mogę podać najciekawsze miejsca z racji tego,że 2 razy zwiedzałam Majorkę i są naprawdę świetne miejsca, których nie podają przewodniki.
    W sumie hotel i jego położenie jest zarówno dla osób chcących spędzić bardzo imprezowo i aktywnie pobyt, jak i dla osób chcących trochę odpocząć, pójście na spacer wieczorem promenadą jest przyjemnością a nie męczarnią. Jak najbardziej plaża i okolica dla dzieci- plaża i woda super.
    Dla mnie jeszcze jedną wielką atrakcją był fakt,że mieliśmy pokój na jednym z wyższych pięter i siedząc sobie na balkonie mogłam obserwować lotnisko i samoloty, które w lipcu co chwilę startują i lądują - pomimo widocznej obecności lotniska nie słychać go tak bardzo, a bynajmniej nie jest przeszkadzające.
    Poza tym fajną sprawą jest też wypożyczenie sobie rowerow i pojeżdżenie wzdłuż promenady. Można też przejechać się ciuchcią.
    W razie pytań odpowiem.

supernesquika