Opinie o hotelu BG Java

BG Java

• Wylot z Berlina Śniadania
  • Wylot z Wrocławia 2 posiłki

Marek

• Zalety Hotel jest bardzo blisko plaży 100m od wyjscia i deptaka ale bezpośrednio przy nim tylko budynek znajduje się w pierwszej uliczce równoległej do plaży. Kolejny plus to przystanek autobusowy pod hotelem
    • Wady Do obiado-kolacji wszystkie napoje płatne- nawet woda. Jeśli się podziękuje za napoje to kelnerki zaraz zabierają kieliszki lub nawet dają nasze kieliszki klientom z sąsiedniego stolika jeśli potrzebują. Nikt niezna jęz. polskiego tylko niemiecki, angielski i hiszpański. Brak kanałów polskich w Tv. Słabo chłodzi klimatyzacja

Po przylocie byliśmy w hotelu o godz 6.00 a pokój najwcześniej o 13.00. Nikt z hotelu niewpadł na pomysł aby nas zaprosić na śniadanie- minus dużego hotelu. Rok wcześniej byliśmy w Grecji, w bardziej kameralnym hotelu- to tam właściciel dał nam chociaż śniadanie gratis. tak więc do 13.00 spaliśmy na kanapach obok baru basenowego. Dostaliśmy pokój 2os z dostawką dla dziecka. Pokój dostaliśmy na parterze za schodami w korytarzu wyglądającym jak pokoje socjalne dla obsługi hotelu. Początkowo zgłosiliśmy chęć zamiany pokoju na wyższy poziom ale gdy żona usłyszała że musimy znowu się spakować i kilka godzin być bezdomnym, to zrezygnowaliśmy i nieposzliśmy do recepcji o zamianę. Później doszliśmy do wniosku że dobrze zrobiliśmy. Dzięki temu że pokój był na parterze niemusieliśmy korzystać z windy i czekać w kolejkach do niej a szczególnie jak jedna się zepsuła. Kolejny + parteru to zacieniony cały dzień balkon. Mogłem spokojnie usiąść sobie na balkonie i zapalić a inni na wyższych poziomach cały popołudnie mieli słońce prosto w okna. Pokój z dostawką ciasny przejścia między łóżkami i meblami 50cm. Jesteśmy szczupli więc daliśmy rade ale grubsze osoby będą miały kłopot. Reczniki zmieniane codziennie a pościel raz na 10 dni pobytu. Tv bez polskich kanałów, lodówka malutka umieszczona w szafce z 1 podgrzewaną szufladą- podgrzewaną ponieważ lodówka tak grzała że wszystko w szufladzie było ciepłe. Sejf dodatkowo płatny. Podłoga w pokoju i na tarasie niezamiatana. Łóżka 1os pozestawiane ze sobą. Żeby przytulić się do żony trzeba najlepiej związać łóżka, żeby niewpaść między nie. Łazienka ładna nowoczesna a reczniki zmieniane codziennie. W barze za 10E z szt można wypożyczyć ręczniki plażowe i je wymieniać codziennie i zabierać na plażę. Plaża 100m od wyjścia a po drodze tani sklep. O atrakcjach hotelowych niepiszę bo cały czas byliśmy na plaży lub jechalismy autobusem do stolicy Palmy za 1,5E

Witold

• Zalety dogodne położenie, smaczne jedzenie, miła obsługa, czyste i ładne pokoje
    • Wady jedzenie dość monotonne, słabe animacje

Ogólnie pobyt uważamy za bardzo udany. Samo położenie hotelu jest bardzo atrakcyjne, około 50m do szerokiej, piaszczystej plaży. Okolica spokojna. Przystanej autobusowy 10m od hotelu pozwala na dogodne dojazdy w wiele ciekawych miejsc.

Pobyt: Sierpień 2011

Hotel znajduje się w Can Pastilla,a nie jak napisano w opisie w Playa de Palma.Położony jest bardzo dobrze-blisko do Palma Aqarium, piaszczystej plaży wzdłuż której biegnie piękna promenada z drogą dla rowerów.Tuż przy hotelu przystanek autobusowy oraz wypożyczalnia samochodów.Obsługa w hotelu bardzo przyjazna i pomocna (nie mieliśmy problemu z zamianą pokoju).Posiłki smaczne i duży wybór.Can Pastilla to typowa wioska wakacyjna, natomiast sama Majorka jest przepiękna, a hotel Java stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania wyspy.Generalnie hotel bardzo dobry w kategorii 3 gwiazdek,a wakacje bardzo udane.Polecamy.

Emil

Hotel naprawdę ok .Bardzo dobrze położony(blisko morze , sklepy). Jeśli chodzi o jedzenie to urozmaicone ale czasami monotonne.Polecam dla osób niewymagających luksusów.

Pobyt: Maj 2011

Polecam ten hotel, bardzo dobra lokalizacja, przystanek autobusowy przy hotelu( cena biletu do Palmy 1,25 euro ) Piękna szeroka piaszysta plaża ok 100 m od hotelu.