2208 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Atrakcyjna lokalizacja: w odległości spaceru od wszelkich atrakcji Lloret de Mar.
Tylko 500 m do długiej i szerokiej piaszczysto-żwirkowej plaży.
Cykliczne programy animacyjne.
Plaże z klifami i punktami widokowymi
Tydzień pobytu w Bluesea Montevista Hawai i mam wrażenie, że hotel postanowił zaoferować gościom survival all inclusive. Po wejściu do pokoju pierwszą atrakcją było własnoręczne odkażanie wszystkiego, co dało się dotknąć. Dosłownie. Po tej operacji wywiesiliśmy kartkę, żeby panie sprzątające już do nas nie zaglądały, bo baliśmy się, że poziom czystości mógłby jeszcze spaść. Jedzenie? Codziennie to samo. Bez smaku, bez przypraw, bez polotu i momentami bez pomysłu. Po kilku dniach zaczęliśmy się zastanawiać, czy kucharz przypadkiem nie zgubił soli w pierwszym dniu sezonu. All inclusive działa tutaj według własnych zasad – do obiadu można napić się piwa, wina, drinków i różnych kolorowych napojów, ale kawy już nie. Jeśli ktoś marzy o kawie do deseru, musi odbyć pielgrzymkę do baru na górze, gdzie deserów akurat nie ma. Logika poziom ekspert. Hotel sam w sobie jest mocno zmęczony życiem. Winda działała bardziej jako element dekoracyjny niż środek transportu. Schody okazały się zdecydowanie pewniejszą opcją. Ściany wykonano prawdopodobnie z kartonu premium. Słychać wszystko: rozmowy, telewizory, chrapanie sąsiadów, a czasem można odnieść wrażenie, że również ich plany na następny dzień. Osobny rozdział należałoby poświęcić części brytyjskich gości, którzy wieczorami zamieniali hotel w program typu „walki bez zasad”. Krzyki, awantury, przepychanki – pełen pakiet atrakcji. Niestety ochrona sprawiała wrażenie bardziej zainteresowanej obserwowaniem wydarzeń niż reagowaniem na nie. Basen odwiedziliśmy raz. Po około pięciu minutach uznaliśmy, że plaża jest czystsza, spokojniejsza i po prostu bezpieczniejsza. Taras przy barze również zasługuje na kilka słów. Zdobycie stolika graniczyło z cudem, a kiedy już się udało, czekała kolejna atrakcja – klejący blat. Na szczęście byliśmy przygotowani i regularnie wycieraliśmy stoliki własnymi mokrymi chusteczkami. Pierwszy raz w życiu pakowaliśmy środki do dezynfekcji na wakacje all inclusive i pierwszy raz okazały się niezbędnym wyposażeniem. Co ciekawe, nie trafiliśmy nawet do głównego hotelu. Zostaliśmy zakwaterowani w budynku położonym wyżej, który sprawiał wrażenie miejsca, gdzie wysyła się gości, gdy w głównym obiekcie zabraknie miejsca. Momentami mieliśmy wrażenie, że istnieje tu jakiś system kastowy, a nasz budynek pełni rolę hotelowego getta. Oczywiście z przymrużeniem oka... chociaż nie do końca. Przez lata odwiedziliśmy wiele hoteli all inclusive i pierwszy raz spotkaliśmy się z sytuacją, w której standard był tak niski pod praktycznie każdym względem. Co więcej, byliśmy tam w maju, czyli jeszcze przed pełnią sezonu. Szczerze mówiąc, aż strach pomyśleć, jak wygląda to miejsce w lipcu i sierpniu, skoro już teraz ledwo dawało radę. Jedynym prawdziwym plusem byli pracownicy. Obsługa była naprawdę miła, uprzejma i robiła, co mogła, aby ratować atmosferę. Szczerze mówiąc, momentami bardziej współczuliśmy im pracy w takim miejscu niż sobie pobytu jako gościom. Jedyny plus całego wyjazdu? Lokalizacja i możliwość szybkiej ucieczki na plażę. Gdyby nie to, tydzień mógłby się wydawać znacznie dłuższy. Nie polecam, chyba że ktoś od dawna marzył o połączeniu kolonii, obozu przetrwania, eksperymentu kulinarnego i programu dokumentalnego o życiu hotelowym w jednym miejscu.
Nie ma pozytywnej rzeczy, która wyróżnia ten hotel,
Wiecej wad niż plusów.
Hotel dobrze położony, obsługa miła i bardzo pomocna. Mieliśmy powód ze śniadaniami więc jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę wystarczające i w pełni poprawne. Niestety hotel już przeszedł swoje czasy świetności i mimo tego że trzeba przyznać że jest czysty i zadbany to niestety widać że jest już stary co też ewidentnie było czuć w pokoju. To nie tylko moje odczucia estetyczne, ale też zapach który tam unosił -mocny powiew starości. Minusem też były bardzo cienkie ściany które tak jak drzwi w ogóle nie separowały akustycznie. Poza tym wszystko w porządku... Za cenę którą zapłaciliśmy za pobyt sytuacja jest akceptowalna.
Dobre położenie i miła obsługa.
Starość, zapach unoszący się w powietrzu w pokoju oraz bardzo cienkie ściany i drzwi które w ogóle nie izolowały akustycznie od otoczenia w tym również wszystkich odgłosów z sąsiedniego pokoju.
Jedzenie bardzo dobre Hotel czysty chociaż stary Dla osób bez dzieci super Super miejscowość Pogoda początek października nawet do 27 stopni idzie się opalić na plaży
Jedzenie Dyskoteki w.hotelu
Wymaga remontu
Wszystko było ok. nedzenie również. Co dzień był sprzątany pokój, ręczniki wymieniane. Bardzo fajnie, że nie trzeba brać że sobą żelu do mycia.
Blisko morza, czysto, obsługa hotelowa miła i kompetentna.
Hotel przypomina lata 80, winda ciągle się psuła.
Moja opinia będzie obiektywna i z uwzględnieniem oczywiście ilości gwiazdek za hotel. Pobyt w hotelu był niezwykle udany. Już od momentu przyjazdu czuć było, że obsługa dba o każdy szczegół. Pokoje były czyste, codziennie sprzątane. Oczywiście gdybym pojechała aby szukać niedociągnięć, oczywiście takowe by się znalazły np. pęknięta płytka, kropka pleśni na suficie, rdza na barierce itd. Ale wybierając 3 gwiazdy zdaję sobie z tego sprawy i wcale mi to nie przeszkadza. najważniejszą rzeczą jest aby spędzić mile czas w przepięknym miejscu. To idealne miejsce, blisko do morza i do centrum.
Bardzo dogodna godzina zameldowania 13:00. Profesjonalna i uprzejma obsługa, zawsze gotowa do pomocy. Zawsze uśmiechnięta ( ale jak to w życiu bywa uśmiech za uśmiech). Świetna lokalizacja – blisko atrakcji turystycznych, ale jednocześnie w spokojnej okolicy. Wysoki standard czystości i codzienne sprzątanie pokoi. Pyszne i urozmaicone jedzenie? Pyszne to mało powiedziane, było przepysznie..mniam, mniam... i młody i starszy znajdzie coś dla siebie. Z udogodnień: basen, bilard.
Jedna wada, ale z przymknięciem oka: średnie zupy ( ale wiele państw odbiega od naszych pysznych różnorodnych zupek :-)
Hotel jest w porządku. Czysto, codziennie sprzątanie,wymiana ręczników.Pani na recepcji bardzo miłe, pomocne. Jedzenie w hotelu nie polecam bardzo średnie. Personel na stołówce,bardzo miły,pomocny. Hotel znajduje się blisko plaży. Obok hotelu przystanek autobusowy.
Pomocny, miły personel
Jedzenie jest nie smaczne
Bardzo dobrze oceniam hotel. Idealny na pobyt żeby móc zwiedzać
Blisko plaży , dobra lokalizacja , smaczne jedzenie, pokoje sprzątane codziennie i zmiana ręczników .
Mała winda , mały basen .
Pobyt w tym hotelu oceniam na dobry Pokój był w miarę duży, jedzenie też nie należało do najgorszych Pokoje były sprzątane codziennie
Największą zaletą tego hotelu była odległość od plaży Pieszo było to około 5 minut Kolejna zaletą były drinki serwowane w barach
Powtarzające się jedzenie Widać wiek hotelu
Jedzenie dobre, obsługa miła, bardzo czysto. Brak jakichkolwiek animacji. Nie proponuje wyjazdu w drugiej połowie września, bo niestety pogoda kiepska. Mało słońca, codziennie pada, woda w basenie bardzo zimna.
NIE WYBIERAJCIE TEGO HOTELU!!!! Łazienki wyglądają jak za komuny, w łóżkach jest jakieś robactwo!!!’ codziennie po nie przespanych nocach spowodowanych głośnymi sąsiadami budziliśmy się z krwią na pościeli🤢 Ciasne pokoje tłuste żarcie i obleśne korytarze prze śmiergnięte papierosami🤮 Absolutnie odradzam wam pobytu w tym miejscu
0 ZALET❌
-Łazienka -Pokoje -Smród na korytarzach -Nie działająca winda -Siłownia w ofercie która w rzeczywistości jest nie czynna od roku - Cienkie ściany słychać dosłownie wszystko - Widok z balkonu na sciane sąsiedniego domu
Okropny...nie polecam. Pokoje brudne a jedzenie codziennie takie same. W budynku mieści się basen do góry który też był zaniedbany i z czystością nie miał nic wspólnego. Ten hotel nawet na gwiazdkę nie zasługuje.
Żadnych
Pokoje brudne,jedzenie niesmaczne.
Niestety hotel wymaga remontu- przynajmniej pokoje. Ściany bardzo cienkie- słychać dosłownie wszystko z pokoi obok…
Blisko duży i drogi parking:) 5-7 minut na nogach do plaży.
Cienkie ściany między pokojami, stan pokoi wymaga remontu.
Czytając opinie nastawiłam się bardzo negatywnie do hotelu, ale okazał się adekwatny co do ceny. Idealny na wyjazd ze znajomymi. Blisko supermarket, a w nim paczkomat. Plaża kilka minut spacerkiem. Wyremontowana recepcja, pokoje również. Jedynie łazienki proszą się o remont. Za tą cenę naprawdę jest ok. Materace były wygodne. Na pewno nie jest to hotel dla ludzi pragnących spokoju ponieważ jest dużo imprezowiczów, ale chyba z tego słynie Lloret de mar :) wzięłyśmy z przyjaciółką opcje z samymi śniadaniami i był to strzał w 10tke ponieważ nie byłyśmy uzależnione od posiłków w hotelu, a mogłyśmy skosztować hiszpańskiej kuchni na mieście.
Bliskość do supermarketu Odległość od plaży Miła obsługa Ochrona pilnująca porządku w hotelu Wygodne materace Adekwatny stosunek ceny do jakości Dobre śniadania
Niski standard łazienek
Hotel widać, że do najnowszych nie należy, jednak było czysto, pokoje sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo dobre, choć wybór bardzo mały. Do plaży max 10miniut, sklep 2 minuty. Transfer z lotniska trwał ponad 2 godziny, choć do lotniska było 30km, na lotnisko coś ponad godzinę. Ogólnie mimo wszystko hotel wspominamy dobrze
Trochę się przestraszyliśmy tymi słabymi opiniami, ale bez potrzeby. Hotel w świetnej lokalizacji, 10 min spacerkiem na plażę, 5 min do najbliższego dużego sklepu, blisko restauracje. Hotel nie jest najnowszy, ale bardzo zadbany, obsługa miła i pomocna, codzienna wymiana pościeli i ręczników + sprzątanie pokoju. Łóżka wygodne szkoda jedynie, że pojedyncze i przysunięte do siebie:( Jest klimatyzacja i ogrzewanie, łazienka również w porządku. Śniadania również są bardzo dobre i nie rozumiem skąd opinia, że się nudzą.. Wybór jest duży jajka, naleśniki, kanapki, coś na słodko, sałatki. Serdecznie polecam!
Lokalizacja Jedzenie Obsługa Czystość
Hotel jest w świetnej lokalizacji, do plaży kilka minut spacerkiem, blisko hotelu sklep spożywczy. Obsługa w hotelu uprzejma i pomocna. Hotel 3 gwiazdkowy- wystrój i jakość zgodna z ilością gwiazdek. Posiłki średnie
Lokalizacja -blisko plaży a zarazem daleko od zgiełku uliczek tętniących handlem
Głośni inni goście którzy siedzieli przed hotelem przy stolikach i pili alkohol Pokój był ciasny i obskurny
Jak za tą cenę wszystko jak należy. Codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Duzy wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Dość gwarno i głośno w hotelu ale widoki rekompensują wszystko. To juz mój drugi pobyt w tym hotelu i być może nie ostatni. Polecam
Dobre jedzenie, blisko plaży
Cienkie ściany
Hotel bardzo zaniedbany niedziałająca winda , ściany cienkie nie ma możliwości odpocząć w pokoju hotelowym. Jedzenie zimne
Brak
Zimne jedzenie , obsługa nie miła w recepcji, brudno.
w hotelu czysto, pokoje też ładne choć łazienka malutka i ciasna kiepska troche winda bo czasem nie działała i było trzeba isc na 6 pietro po schodach
blisko morze
winda
Uważam że hotel nie zasługuje na 3*, poza miłą obsługą (recepcja, restauracja, bar) to trudno o pozytywne oceny. Hotel wymaga remontu. dostałem chyba najgorszy pokój, poprosiłem o jego zmianę ale otrzymałem odpowiedź negatywną. Jedzenie przeciętne, byłem już na wakacjach z allinclusive w Hiszpani i tu czułem się jak w tanim barze.
500 metrów do plaży w dół. blisko przystanek autobusowy. czyste podłogi.
Stan hotelu, w opcji all inclusive poza trzema głównymi posiłkami w restauracji gdzie jedzenie było przeciętne, to można było zjeść tylko tosty i odgrzewane frytki. Napoje alkoholowe bardzo niedobre. Pijani goście (w tym przypadku anglicy byli bardzo głośni i do 2 w nocy imprezowali obok w pokoju) więc nie było spokoju. pokój z balkonem za którym są od razy wentylatory z których leci smród i zaraz ściana.
Tripadvisor