Opinie o hotelu Blumare Resort
Albania / Riwiera Albańska

Blumare Resort

• Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Świetna kuchnia serwująca lokalne specjały.
  • Spokojne położenie w otoczeniu lasu sosnowego.
  • W pobliżu hotelu liczne sklepiki i bary.

kbw

• Zalety położenie - cisza, spokój, bezpiecznie. polski hotel, bardzo przyjemny, przy ogromnej plaży, we wrześniu pusto a pogoda wspaniała

W hotelu sami Polacy, nieprawdopodobnie sympatyczni. Początek września - zamiana pokoju natychmiastowa. Mimo pięknej pogody - po sezonie. Przy basenie, na plaży, w kawiarenkach, restauracjach przy długiej promenadzie pustki. Praktycznie wszystkie hotele zamknięte. Wynajęcie auta bez problemu od 15-30 EUR doba . Stolica Tirana urocza. Południe Albanii bardziej zadbane, ale tutaj jest klimat tego regionu. Albańczycy bardzo pomocni, bezinteresowni. Hotel zapewnia rozrywki typu muzyka na żywo, wieczór albański. Dla tych co mają dość rosyjskich animacji w Turcji , Egipcie, cwaniactwa Greków , Chorwatów i chcą wypocząć po ciężkiej pracy to wybór NR 1. Można odnieść wrażenie, że to taka druga POLSKA.

Patrycja

• Zalety Blisko piaszczysta prywatna plaża, czysta, wystarczająca ilość leżaków na plaży , basen dość głęboki z ciepłą wodą, czyste pokoje, codziennie sprzątane, hotel bardzo czysty
    • Wady Rezerwowanie od rana leżaków przy basenie, obsługa hotelu nic z tym nie robiła, śniadania w hotelu to jakaś porażka, brak przekąsek pomiędzy posiłkami, problemy z WiFi,

Hotel poniżej moich oczekiwan, gdyż dostaliśmy pokój gdzie nawet nie było jak rozstawic suszarki z praniem, z pod prysznica woda wyciekala zalewajac nie raz łazienkę, nie wspominając o codziennych imprezach do 24.00 w sąsiednim lesie przez które ciężko było zasnac,( pomijając to że w niektóre dni zaczynali grać już od 9 rano). W restauracji niektórzy kelnerzy potrafili zabrać nam talerze gdy jeszcze nie skończyliśmy posiłku (np : pozostawiając pełny talerz z owocami na stoliku przy basenie na czas kąpieli, kelner poprostu go zabierał, łącznie ze szklanka pełna napoju, inna sytuacja : mój partner kończąc jeść szaszłyka nie zdążył odłożyć wykalaczki na talarz a kelner już go zabrał, pozostawiajac mojego partnera z patykiem w ręku), jedzenie monotonne i nie zbyt dobre w szczególności śniadania na które przestalismy chodzić, cała sytuację ratuje świeżo wypiekana przepyszna pizza. Ogólnie dużo do poprawy na przyszłość, ale my uważamy że pobyt był pomimo to udany.

Kw

• Zalety Przemiła i pomocna obsługa. Polecam

Dobrze zlokalizowany, przemiła obsługa, bardzo dobre jedzenie

Konrad

• Zalety ????

Polecam. Obsługa miła, pomoca. Hotel nad samym morzem.

Jolanta

• Zalety Nowoczesny,polozony w bardzo spokojnej okolicy, bezpośrednio przy plaży,czyściutki
    • Wady Kuchnia bez polotu,monotonna,mało owoców (wrzesień)

Pobyt dla osób ceniących spokój.Ogólnie byłysmy zadowolone z wyjątkiem repertuaru tamtejszej kuchni.Jezdzę od wielu lat ale tak monotonnej kuchni dawno nie widzialam. Praktycznie z oferowanych produktów moznaby wyczarować fantastyczne posiłki ale kucharz uważał że te cuda wyczarujemy na własnym talerzu.Brak przypraw i ziół .Z owoców były 2 razy zielone,twarde gruszki,2x twarde nektarynki ,2 x winogrona i chyba 2 razy babany.Jak na wrzesień cieniutko. Dla jasności nikt nie chodził głodny bo był bardzo dobry pizzermam ,ale ile można jeść pizzeJestem wielbicielką ciast.Niestety kucharz umiał upiec dwa rodzaje + kruche ciasteczka (3 x dziennie przez 7 dni brrrr). Plaża ma drobny piasek ale o brudnym kolorze (to nie nasze plaże). Warto wykupić wycieczkę ( my wykupiłyśmy w kraju) i zobaczyć kraj który przez tyle lat był niedostępny .

Wakacjusz sierpień 2018

• Zalety Nowy i blisko plaży, obsługa kelnerska i pokoi
    • Wady Jedzenie, bezpośrednie otoczenie hotelu to ugor.

Hotel poniżej 4-gwiazdkowego standardu za jaki się go sprzedaje. Oferta all exclusive to kpina.

MAREK

• Zalety Spokój, bliskość plaży, obsługa
    • Wady Brak wad

Polecam to miejsce na wspaniały urlop, z dala od tłumów i hałasu. Hotel nad samym morzem. Przy prywatnej, szerokiej i codziennie sprzątanej plaży. Leżaki i parasole bezpłatne, ilość wystarczająca.  Z balkonu widok na basen i morze oraz pobliskie wzgórza.  Obsługa w hotelu na wysokim poziomie, posiłki smaczne. Pokoje codziennie sprzątane, z klimatyzacją, wi-fi, lodówką i bezpłatnym sejfem. Wzdłuż wybrzeża bardzo długa promenada z wieloma restauracjami.  Dla lubiących piesze wycieczki, doskonała okazja do "wspinaczki" na okoliczne wzgórza / wspaniałe widoki i szansa odwiedzenia albańskich wiosek /. Polecam odwiedzić Plazhi i Generalit. Około 4 km plażą od hotelu / trochę przedzierania się po skałach /, ale naprawdę miejsce piękne. Możliwość udziału w wielu wycieczkach fakultatywnych. Oprócz najciekawszych miejsc w Albanii można również odwiedzić Macedonię i Kosowo. Za jedyny minus można uznać trochę długi transfer z lotniska do hotelu. Ale jednocześnie jest to doskonała okazja do poznania zwyczajów panujących na albańskich drogach. W samym Spille jest jeszcze wiele spraw do dopracowania.

Kam

• Zalety Czysto
    • Wady Mały basen, niedokończone pokoje, bardzo słabe wyciszenie okien-

Ogólnie ok. Plaża hotelu czysta. Reszta - brud. Bliskość dyskoteki nie pozwala spać do 23:30 - codziennie Hotel czysty, obsługa miła, jedzenie ok.

MAREK

• Zalety Położenie przy samej plaży. Bardzo mila obsługa hotelowa.
    • Wady Długi transfer z lotniska.

Polecam to miejsce na wspaniały urlop, z dala od tłumów i hałasu. Hotel nad samym morzem. Przy prywatnej, szerokiej i codziennie sprzątanej plaży. Leżaki i parasole bezpłatne, ilość wystarczająca.  Z balkonu widok na basen i morze oraz pobliskie wzgórza.  Obsługa w hotelu na wysokim poziomie, posiłki smaczne. Pokoje codziennie sprzątane, z klimatyzacją, wi-fi, lodówką i bezpłatnym sejfem. Wzdłuż wybrzeża bardzo długa promenada z wieloma restauracjami.  Dla lubiących piesze wycieczki, doskonała okazja do "wspinaczki" na okoliczne wzgórza / wspaniałe widoki i szansa odwiedzenia albańskich wiosek /. Możliwość udziału w wielu wycieczkach fakultatywnych. Oprócz najciekawszych miejsc w Albanii można również odwiedzić Macedonię i Kosowo. Za jedyny minus można uznać trochę długi transfer z lotniska do hotelu. Ale jednocześnie jest to doskonała okazja do poznania zwyczajów panujących na albańskich drogach. W samym Spille jest jeszcze wiele spraw do dopracowania.

renata

• Zalety Czysto,miła obsługa.
    • Wady Monotonne posiłki,brak animacji,zero rozrywki.

Byliśmy w tym hotelu z biura podróży ITAKA ,z którym jeździmy od kilku lat i zawsze było okej.Hotel czyściutki,pokoje duże nasz 30 m,codziennie sprzątany.Plaża hotelowa czysta,wystarczająca ilość leżaków i parasoli.Jedzenie trochę monotonne,ale każdy znajdzie coś dla siebie.Cisza i spokój,można wypocząć.