Opinie o hotelu Bodrum Holiday Resort
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Bodrum Holiday Resort: obiekt

• Kompleks hotelowy położony w spokojnej okolicy z zapierającym dech w piersiach widokiem na zatokę i grecką wyspę Kos.
  • Bezpośrednio przy hotelu prywatna plaża w formie platformy (400 m długości).
  • Bogata oferta sportowa: siłownia, sauna, łaźnia turecka, 2 korty tenisowe, koszykówka, miniboisko do piłki nożnej.
  • Wylot z Poznania Ultra All Inclusive
  • Wylot z Katowic Ultra All Inclusive

Elżbieta

• Zalety Położenie
    • Wady posiłki, brak ciszy przy basenach.

Wakacje super ale chyba nie poleciłabym tego hotelu. Posiłki monotonne, nie dali suchego prowiantu chociaż wyjeżdżaliśmy w nocy... Nie wszystkie bary były otwarte. Basen tzw." relax" gdzie miała być cisza i spokój - tylko z nazwy, ponieważ było tam dużo krzyczących i chlapiących dzieci. Ponoć byliśmy ostatnim "turnusem". Wyglądało tak jak by pozbywali się resztek. Można by wyliczać...

Martyna

• Zalety wieczorem hotel tętni życiem bardzo duży obiekt bary 24/7

wszystko w jak najlepszym porządku, pokoje sprzątane codziennie, dużo atrakcji

Kamila

• Zalety Piękne widoki, komfortowo urządzone pokoje, wspaniałe jedzenie, bardzo miła i profesjonalna obsługa!!!
    • Wady BRAK

Hotel położony na obrzeżach Bodrum na wzgórzu skąd rozpościera się przepiękny widok na zatokę i wyspę Kos. Hotel bardzo zadbany otoczony bujną roślinnością, wszędzie bardzo czystko, a obsługa bardzo uprzejmy, przyjaźnie nastawiony do gości. Jedzenie bardzo urozmaicone w każdym jednym dniu, palce lizać w dwóch słowach. Animatorzy nawet na koniec sezonu dali z siebie wszystko i zadbali by nikt się nie nudził dart, piłka, aerobik, zumba, korty tenisowe, piłka plażowa i wiele innych atrakcji nie pozwoliły aby czuć znużenie podczas pobytu. Jeśli chodzi o dzieci wszystko tak rozplanowane by rodzice mieli chwilę wytchnienia mini klub oceniam wzorowo wile atrakcji począwszy od malowania, zajęć w wodzie jak również mini disco, które moim chłopcom przysporzyło wiele radości. Zapomniałam wspomnieć o morzu tutaj zarówno miejsca na plaży piaszczystej jak i platformach z drewna dla wszystkich nie było żadnego problemu ze znalezieniem miejsca. Ceny usług dodatkowych przyzwoite jednak ze względu, że to nasz 5 wyjazd do Turcji z wycieczek fakultatywnych nie korzystaliśmy ale ceny podobnie jak wcześniej nic się nie zmieniły dla tych, którzy nigdy nie byli polecam rejs na Kos. Transfer lotnisko hotel na najwyższym poziomie, rezydentka bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę. Hotel oceniam na 5* z czystym sumieniem. Serdecznie pozdrawiam Kamila z Rodziną.

Zofia

• Zalety piękne położenie,miła obsługa

Otrzymaliśy pokój nienadający się do użytku,jednak po interwencji w recepcji zmieniono nam pokój bez problemu.Pobyt był niezapomniany.Korzystaliśmy zarówno z plaży jak i z 3 basenów.Plaża czysta,wyposażona w leżaki.Bardzo dobra opieka rezydenta,ciekawe wycieczki.

Natalia z rodzinkom

• Zalety Położenie, obsługa, pogoda, ogólne atrakcje zapewniane przez hotel, piękna zadbana zieleń wokół hotelu, piękne widoki
    • Wady Czystość w pokojach, animatorzy sympatyczni tylko wtedy kiedy musza, słabe zachęcanie ludzi do rozrywki, w porównaniu do ilości gości hotelu w sezonie bardzo małe lobby i słaby internet

Super wakacje, polecam, byliśmy 2 tygodnie bardzo nam się podobało, dużo atrakcji czystość jak na Turcje bardzo dobra obsługa sprzątająca bardzo się stara, ogolnie cała obsługa sympatyczna, zawsze jest co robić od samego rana przez cała noc, biuro podróży stara się o klientów zwłaszcza pani Weronika z miniklubu bardzo sympatyczna dziewczyna angażująca się w swoją prace z dzieciakami. Jeżeli mielibyśmy kogoś wyróżnić z obsługi to pan menager z sali 1 w głównej restauracji bardzo się stara i jest bardzo szybki i pan główny menager animacji bardzo profesjonalny jednak że powinien trochę bardziej ogarnąć swój zespół młodszych pracowników, pan z relax pool bar stara się i przy bliższym poznaniu zyskuje, zadaniem ratownika jest sprzątanie i zabieranie ręczników zamiast pilnować biezpieczenstwa na basenie ale ratownicy bardzo mili, nie polecamy restauracji a?la cart, już lepiej da zie zjeść w ratauracji głównej. Taki krótki opisik ludzi którzy zapadli nam w pamięć jednak ze cała obsługa stara się zachowywać profesjonalnie i jest ogólnie bardzo sympatycznie i bardzo polecamy BODRUM : )

• Zalety Duzo atrakcji ,duża powierzchnia hotelowa ,piekne widoki ,dużo zieleni ,wspaniali animatorzy .
    • Wady mało urozmaicone posiłki

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany .Polecam rodzinom z dziecmi jaki i parom .

Iwona

• Zalety Pięknie położony ,widoki cudowne zieleń na terenie zadbana .
    • Wady Nie znalazłam

Jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu obsługa miła ,posiłki smaczne każdy znalazł coś dla siebie . Pokój który mieliśmy duży ładny i z widokiem na morze byłam zadowolona .Wieczory tematyczne super przygotowane .Animacje umilały pobyt jeśli ktoś chcieli brać udział Mini Klub super .Rzeczywiście dużo chodzenia bo hotel jest położony na wzgórzu ma to swoje zalety zmuszało to ruchu nie narzekaliśmy .

Artur

• Zalety Położenie, doskonałe jedzenie, dużo atrakcji.
    • Wady Trochę \"słabe pokoje\" i sprzątanie.

Wyjazd bardzo udany. Piękne położenie hotelu, cudne widoki. Blisko Bodrum więc busikiem można było w każdej chwili podjechać, około 20 min. W hotelu wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, ładna promenada nad morzem z pomostami. Jedzenie doskonałe, szczególnie kolacje i wieczory tematyczne (polecam meksykański). Do niewielkiej poprawy sprzątanie i standart pokoi. Polecam zdecydowanie.

Barbara

• Zalety Hotel pięknie położony na wzgórzu schodzącym do morza. Piękna roślinność i kwitnących kwiatów.
    • Wady Strome podajścia i schody- ale o tym byliśmy poinformowani przed podjęciem decyzji o wyjeździe. Po prostu trochę więcej dziennej gimnastyki.

Piękne miejsce, blisko malowniczego portowego miasta Bodrum. Fajna atmosfera miała obsługa, dużo basenów, dobre jedzenie. Świetni animatorzy (animatorki) klubu dziecięcego. Pani Ola- wesoła, spontamiczna i oddana pracy z dziećmi.

Marzena
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Wszystko super

Czytając te opinie jestem w szoku. Nie wiem byłam w tamtym roku łazienka czysta ogromna . Jedzenie szok ,wszystkiego pod dostatkiem . Naleśniczki grill sałatki , pełno ciast .Faktycznie basen ze zjeżdżalniami wymaga remontu . Animatorzy boscy Katarina super. Pojechałam za takie same pieniądze do Bułgarii to był dopiero szok . Kąpiel w glonowej wodzie , cały pokój jak w Turcji łazienka .