Opinie o hotelu Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun: basen

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Dużo możliwości uprawiania sportu

Elzbieta

• Zalety Nowy, przestronny.
    • Wady Lokalizacja i głosna muzyka cały dzień.

Hotel nowy, ładny. Niestety na odludziu. Głośna muzyka przy basenie, nie wiem po co? Windy, chyba za mało jak na tylu gości. Jedzenie bardzo dobre, ale trudno o wolny stolik. Tłok. Ludzie siedzą i bawią się telefonami po posiłku zamiast zwolnic stolik. Kawę po posiłku można wypić w dowolnym miejscu a nie godzinami blokować, ale taka jest obecnie kultura.

Barbara

• Zalety czysty,miłypersonel,dobre jedzenie

polecam ten hotel,jedzenie bardzo dobre,miła obsługa,czysto,animacje,dobra atmosfera

Emilia

• Zalety Hotel położony 20 min jazdy autobusem od Side. Nowy i bardzo czysty. Można zauważyć obsługę która sprząta najmniejsze zakamarki. Pokoje eleganckie, i stylowe. Lepsze od strony basenu.
    • Wady Obsługa nie rozmawiająca w ogóle po angielsku. Mało terenu zielonego. Przewaga rosyjskich gosci.

Hotel godny polecenia. Nowy i zadbany. Dookoła tylko inne hotele, żeby coś zobaczyć trzeba jechać busem do side lub Manavgat. Przewaga rosyjskich gości którzy nie wiedza co to kolejka. Bardzo fajne drinki dostępne do 24. Piana party dwa razy w tygodniu. Oprócz tego nie ma animacji. Zespół animatorów bardzo słaby jak na taki hotel. W spa polecam masaż całego ciała, później naciągają na następny mówiąc ze są problemy z napięciem i trzeba wziąć cała serie, ale do jak u Turków standard. Sam hotel robi wrażenie, jest bardzo czysty. Pokoje przestronne i wygodne. Polecam

• Zalety Czysty, nowoczesny

Zgadzam się z wszystkimi pochlebnymi opiniami. Napiszę krótko:rewelacja!!!!

Agata

Wraz z mężem wybrałam się na dwa tygodnie do tego nowoczesnego, pięknego hotelu. Piękniejszego miejsca nie widzieliśmy. Od samego wyjścia z autobusu ogromne wrażenie wywarł na mnie hotel, który świecił się całą gamą kolorów. Piękne zielone ogródki, mnóstwo leżaków i parasoli a do tego wielki basen w kształcie myszki Mikki. Wystarczająca ilość leżaków przy basenie nawet dla tych osób które lubią sobie rano pospać. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane. Obsługa uzupełniała lodówkę w pokoju zimnymi napojami a na blacie można było nawet znaleźć kawę jak i rozmaite smaki herbat. Jedzenie obłędne! Każdy znajdzie coś dla siebie. Kilka stołów z deserami i owocami. Bary przy basenie i plaży miały bogate menu. Kucharze popisywali się swoimi umiejętnościami kulinarnymi które każdy miał możliwość zasmakowania. Sympatyczne osoby na recepcji były do dyspozycji 24h/dobę. Kelnerzy w hotelu jak i przy basenie dwoili się i troili aby zapewnić dogodny pobyt w tym miejscu. Zaspakajali każdą zachciankę turystów i nawet często ich zaskakiwali nowymi pomysłami. Dojazd do plaży ułatwiony ? co 5 minut jeździły meleksy. Plaża szeroka wzdłuż jak i w szerz. Pełno leżaków, woda ciepła i błękitna a co najważniejsze PLAŻA STRZEŻONA. Ogromne hamaki w kształcie kółek dawały dużą wygodę i zapewniały chwilę relaksu. Widok z tarasu zapierał dech w piersi, z jednej strony można było obserwować pływające statki a z drugiej morze. Hotel godny polecenia i na pewno wrócimy tam w przyszłym roku.

Magdalena

• Zalety - nowoczesny desing - czystość -pyszne jedzenie - super obsługa ( poza jednym barmanem w pool bar) - ciekawe animacje - rewelacyjny masaż i zabiegi w spa

Hotel cudowny pod każdym względem... Jesteśmy wymagającymi klientami i możemy powiedzieć,że hotel przerósł nasze oczekiwania i na pewno do niego wrócimy. Nowoczesne, czyste i przestronne pokoje. Wszystko bardzo zadbane i bardzo dużo nienagannej przestrzeni do wypoczynku. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane i ekskluzywne. Pyszna kawa lavazza i kawiarnia z mega deserami i ciastami:) Jedzenie smaczne i urozmaicone. Obsługa na najwyższym poziomie. Na restauracji czysto i miło. Nigdy nie było zbędnego tłoku i przepychania się do jedzenia :) Kelnerzy cały czas przynoszą napoje do posiłków, zawsze mili i uśmiechnięci. Barek w pokoju uzupełniany codziennie w napoje typu cola, fanta, sprite i wodę. Bardzo dużym plusem są alkohole importowane, które serwowane są we wszystkich barach hotelowych. Wifi działające nienagannie w każdym miejscu hotelowym, nawet na plaży. W lobby można się codziennie relaksować przy muzyce na żywo ( codziennie dziewczyna gra na fortepianie). Animatorzy zachęcają do brania udziału w ciekawych animacjach. Byliśmy z mężem 10 dni i ani jednego dnia się nie nudziliśmy. Autobus spod samego hotelu co 5 min. jeździ do Side i Manavgatu za 1$. Polecam wypoczynek dla rodzin z dziećmi i par. Cudowne miejsce i atmosfera.

Robert

Świetny hotel, bardzo zadbany z formułą Ultra All Inclusive z restauracją na plaży oraz 3 restauracjami a la carte no i restauracją główną. Pokoje są bardzo zadbane, czyste przestronne, dobrze wyposażone. Dla rodzin z dziećmi są przygotowane animacje, a dla maluchów znajdzie się brodzik. Świetny hotel! Jedynym minusem jest odległosc do plaży, która wynosi około 250 metrów. Serwis plażowy w cenie!

Dominika

• Zalety Blisko plaży, Centrum nurkowe na plaży, Animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady recepcjonistki rozmawiają głównie w języku rosyjskim

Hotel blisko plaży. Czysta piaszczysta plaża. Pyszne jedzenie. Hotel czysty, nowoczesny i zadbany.

Wioletta

• Zalety Cudowny, nowoczesny hotel. Jedzenie przepyszne, którego nie da się przejesc.. Pokoje czyste z codziennie uzupelnaianym mini barem. Dużo atrakcji w hotelu. Obsługa 10/10. Animacje na plaży i na basenie. zaraz przy wyjsciu z hoteku xnajduje sie przystanek z ktoego odjeżdżają autobusy do Side i Manavgatu co 5 min. Polecam skorzystanie z restauracji A la carte, my wybraliśmy włoską i było pysznie i z klasa. Na pewno tam wrócimy :)

Robert

• Zalety Luksus na każdym kroku, duża ilość restauracji, nowoczesny budynek, dbany w każdym calu
    • Wady Hotelowa okolica, nic poza tym