Opinie o hotelu Brayka Bay Resort
Egipt / Marsa El Alam

Brayka Bay Resort: teren hotelu, basen

Artur
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Położony przy zatoce ? ochrona przed wiatrami Piękna rafa i możliwość nurkowania Bardzo dobre jedzenie
    • Wady Brak zaplecza handlowego, w sąsiedztwie hotelu nie ma nic.

Położony w zatoce hotel jest dobrym miejscem dla osób chcących nurkować i podziwiać rafę koralową, hotel o bardzo dobrym standardzie. Pokoje przestronne, eleganckie z dużym balkonem. Hotel po remoncie w 2018 r.

Anastazja Kula
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Idealne dla miłośników nurkowania i nurkowania!
    • Wady Idealne dla miłośników nurkowania i nurkowania!

bardzo pracowity personel, pokój był w porządku, jedzenie każdy znalazł coś dla siebie, bardzo relaksujące wakacje

Eugenia Kicinska
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Świetny zespół bardzo, bardzo przyjazny.
    • Wady Świetny zespół bardzo, bardzo przyjazny.

Świetny zespół bardzo, bardzo przyjazny....Coś dla każdego. Po prostu bardzo smaczne ??

Kalina Hejna

• Zalety dobry
    • Wady dobry

Rafa wewnętrzna jest piękna i warta odwiedzenia. Polecam obuwie kąpielowe, ponieważ jest to skalista plaża.

Elżbieta Wyrzykowska
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Niezapomniane miłe wakacje, dziękuję!
    • Wady Niezapomniane miłe wakacje, dziękuję!

Ten hotel jest bardzo polecany, to były moje pierwsze wakacje w Egipcie i miałem wszystkie żółwie delfinów i manat do pływania!

Sabina Gronowska

• Zalety Świetny hotel z dobrym jedzeniem
    • Wady Świetny hotel z dobrym jedzeniem

Świetny hotel, czysty pokój, dobre jedzenie (coś dla każdego), świetna lokalizacja na plaży, rafa domowa, świetne nurkowanie i nurkowanie z rurką. Wrócimy ...... byliśmy tutaj przez pierwsze 2 tygodnie w listopadzie, 32 stopnie bardzo ciepłe, woda 27, TOP

samanta

• Zalety Wakacje nurkowe w Egipcie
    • Wady Wakacje nurkowe w Egipcie

Miły hotel, idealny do nurkowania, nurkowania z rurką i relaksu. Jedzenie było bardzo dobre i szeroki wybór potraw

Para z Wrocławia

• Zalety Piękna zatoka,rafa,plaża teren całego hotelu śniadania obsługa
    • Wady ....

Byliśmy w tym hotelu koniec listopada 2018r. Sam hotel jak najbardziej na + teren,plaża,zieleń,rafa super Śniadania rewelacja,obiady,kolacja już skromniejsze ale da się przeżyć... Muszę to napisać by ostrzec innych,jeśli chodzi o SPA a dokładnie o masażystów,wykupiliśmy z mężem masaż z którego skorzystaliśmy w dniu wylotu. Byliśmy masowani w jednym pomieszczeniu,leżąc podczas masażu usłyszeliśmy że ktoś wszedł nasz masaż nie został przerwany,więc nie było reakcji z naszej strony,po chwili ponownie otwierają się drzwi,teraz wiemy co się działo kiedy my leżeliśmy podczas masowania twarzą wbitą w łóżko,to był dzień naszego wylotu,pokój był już zdany,wiec bagaż podręczny i torebka była z nami,lecz zostało to pozostawione w nogach łóżka na krześle,ta trzecia osoba która weszła wyniosła torebkę i ponownie z nią wróciła tyko jak pózniej to się okazało bez pieniędzy,w torebce miałam małe etui w którym były dolary i euro,i to sobie zabrali,niestety to dopiero spostrzegliśmy w PL,na lotnisku nie robiliśmy zakupów i nie zauważyliśmy że kasy nie ma....PRZYKRE ale prawdziwe....Hotel polecam jak najbardziej ale nie zabierajcie nic do pokoju masażu nawet biżuterii na rękach,szyi itd,pozdrawiam tych którzy się tam wybierają....a może jeszcze jedno opaski zabierają przy zdaniu pokoju a wyloty na Wrocław są póżnym wieczorem....

Sabina
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Piękny ogród z mnóstwem kwitnących roślin, czyste i przestronne pokoje, nasz z tarasem,przemiła obsługa, wyżywienie przepyszne, bardzo duży wybór, nawet moja córka niejadek wychodziła zawsze z pełnym brzuszkiem.

To nasz pierwszy raz w Egipcie. Spędziliśmy cudowny urlop w marcu. Pierwsze wrażenie niesamowite, cudowny ogród z kwitnącymi roślinami i mnóstwem ptaków, zalany słońcem. Rano picie kawy w takim otoczeniu to marzenie. Plaża piaszczysta, cudowna rafa, która pozwala odkrywać ukryty świat. Wspaniałe animacje aqua aerobic, zumba, yoga, streatching i td.. Każdy dzień był pełen wrażeń i zbyt szybko się kończył,

Irena

• Zalety Zielen na terenie całego obiektu,piękna plaża i rafa.Bardzo miły personel hotelu
    • Wady Ponure,przytłaczające ,zaniedbane wnętrza ogólnie dostępne

Przebywaliśmy w tym hotelu od 5 do12 stycznia 2019 .wybralismy to miejsce ze względu na rafę i rzeczywiście plaża i rafa przepiękne ale po nurkowaniu i opalaniu po południu i wieczorem nie było gdzie posiedzieć i się zrelaksować .Restauracja ciemna ponura z popękanymi i odpadającymi kaflami na podłodze ,wszystko brudne.Jedzenie monotonne codziennie to samo ,wydzielane.Pokuj był OK,w pokoju się tylko śpi .Wieczorami problemy z ciepła woda .Na terenie hotelu było kilka basenów w tym podgrzewany ale nie korzystaliśmy .W styczniu poranki i wieczory chłodne