Opinie o hotelu Cabanas Golden Clube
Portugalia / Algarve

Cabanas Golden Clube

• Udogodnienia dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, miniklub (3-12 lat od maja do września).
  • Tylko 400 m do publicznej, wielokilometrowej, piaszczystej plaży Cabanas z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: na wschodnim wybrzeżu Algarve, w Parku Narodowym Ria Formosa, ok. 300 m od centrum Cabanas, ok. 8 km od Ta
  • Dla miłośników golfa - znakomite pola golfowe w bliskiej okolicy.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive
  • Wylot z Poznania All inclusive

Edyta Kubiak

• Zalety Super położenie, duże apartamenty.

Bardzo fajny ośrodek, super baseny, piękny ogród. Dobra baza wypadowa do Portugalii ale również Hiszpanii.

Sylwia

• Zalety Położenie, spokojna okolica, miła obsługa

Bardzo kameralna, spokojna wioska, bez tłumu turystów. Obsługa hotelowa przemiła, ludzie mieszkający w pobliżu hotelu super uprzejmi. Animacje na wysokim poziomie. Polecamy z czystym sumieniem i nadzieją, ze i nam uda się wrócić w to miejsce raz jeszcze. :)

Edyta Kubiak

• Zalety Apartamenty położone blisko oceanu, niska zabudowa, przestronne pokoje, bardzo fajna infrastruktura wokół ośrodka. Wszystko zadbane. Polecam.
    • Wady Nie ma.

Szczerze polecam ten ośrodek. Byliśmy z dziećmi (5 i 11) w maju 2019. Świetna baza wypadowa do zwiedzania Portugalii oraz Sewilli ????

• Zalety Bardzo ładny basen,dużo animacji,piękna plaża.
    • Wady Drobne uszkodzenia przez upływ czasu,ale jest to naprawiane.

Październik to bardzo dobry termin na wyjazd. Piękne słońce,cieplutko i brak tłumów. Hotel bardzo ładnie położony,dużo lokalnych drzew...palmy daktylowe,bananowce,oleandry i dużo różnych krzewów i kwiatków.

• Zalety Dobra lokalizacja, cisza, spokój. Hotel położony na uboczu nieopodal wioski rybackiej. W pobliżu restauracje i sklepy. Dobry dojazd do Taviry, stacja kolejowa w odległości 2 km od hotelu. Jest możliwość wypożyczenia auta lub roweru dla lubiących aktywny wypoczynek.
    • Wady Wysoka cena wody butelkowanej (2 ?), która nie jest dostępna w ofercie allinclusive. Na szczęście 500m od obiektu jest SPAR, a tam butelka 1,5l kosztuje ok 0,69 ?. :) Mieszkałam w budynku oznaczonym literą E na samym końcu korytarza i żeby dojść do basenu, który widziałam z okna na I p. musiałam obejść cały budynek aż do recepcji i z recepcji dopiero na basen. Wyjście drzwiami ewakuacyjnymi było możliwe ale prowadziło na zamknięty mały ogródek. Podobnie było z wypożyczeniem roweru. Dookoła wszystko ogrodzone, a furtki które umożliwiałyby przejście były zamknięte, więc trzeba było iść przez baseny, recepcję i dopiero na zewnątrz.

Ogólne pobyt oceniam jako bardzo udany. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone, z małymi aneksami kuchennymi. Sprzątane 3x w tygodniu, łącznie z wymianą ręczników. Obsługa bardzo miła i pomocna. Posiłki urozmaicone i smaczne, świeże pieczywo, warzywa, owoce, desery.

• Zalety Położenie , odległość od lotniska, fantastyczna plaża.
    • Wady Słabo oznakowany z zewnątrz wieczorem nie widoczny , bark jakiejkolwiek reklamy od strony ronda.

Opinia moja jest b.dobra obsługa wyrozumiała że pozwala nawet nie przestrzegać palaczom zakazu palenia tytoniu w miejscach publicznych. Tabliczki wiszą może są mniej widoczne niż w Polsce ale bierne palenie tytoniu jest wyjątkowo szkodliwe i należy to koniecznie zmienić a wszystko będzie OK.

Jeśli ktoś potrzebuje tylko przystani aby się przespać to jest to hotel dla niego.

• Zalety Hotel zadbany,miła obsługa w restauracji i w barach,pokoje sprzątane co drugi dzień,pyszne jedzonko-urozmaicone,plaża szeroka piaszczysta, na plaże 2 minuty łódką spod hotelu,

W Hotelu Golden Club Cabanas, miałam okazje przebywać w terminie 2-9.07.2018.Mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny. Jeden mniejszy ,drugi większy przy którym odbywają się w ciągu dnia animacje.Przy jednym i drugim basenie leżaki (ilość wystarczająca, nigdy nie brakowało leżaków ani parasola) Między jednym a drugim basenem znajduje się bar z drinkami itp. Drinki w opcji All do wyboru:whisky, gin, rum, wódka z figi, wina i piwa. Nie są to drinki jak "woda", zapewniam ,że mają swoja moc :).Następnym bardzo ważnym punktem , od którego powinnam zacząć jest jedzenie. Przez cały pobyt jedzenie urozmaicone a co najważniejsze, nie było znaczenia czy na kolacje przybyłeś o 19 czy o 21, jedzenia zawsze było tyle samo i zawsze ciepłe (na bieżąco uzupełniane. Na obiad zawsze był wybór mięsa i ryb.Do kolacji każdego dnia ryby i owoce morza (oraz oczywiście wiele innych możliwości wyboru).Dużo warzyw i owoców, rożne sałatki warzywne, oliwki czarne i zielone no wybór mega i wszystko pyszne:) Zawsze tez były desery (akurat j nie jadłam, ale widziałam że zainteresowanie było spore:) więc myślę ze desery smaczne). Do plaży 2 minuty łódka spod hotelu. Łódki pływają do godziny 19.Pływają w tą i z powrotem:) Plaża mega szeroka piaszczysta, ocean zimny:) Dużo pięknych muszli.Pobyt uważam za naprawdę udany. Na urlopie byłam z biura ITAKA (polecam, dobra organizacja od samego przylotu na lotnisko w FARO)

Robert

• Zalety rozległy kompleks z pokojami wyposażonymi w zmywarkę mikrofalówkę , kuchenkę , garnki talerze sztućce , lodówkę ,klimatyzator i TV .Wszystko pachniało nowością. posiłki urozmaicone
    • Wady Słabi animatorzy , brak wieczornych fajnych występów, dojazd do plaży łódką do godziny 18-tej ... później zapomnij aby się tam dostać.TV kilka programów brak polskiego .Po 23.00 bar z alkoholem darmowym czy płatnym .....nieczynny.Znaczy nie posiedzisz ... długo ...

Z wycieczek wybraliśmy do zwiedzania Sevillę ... i Lizbonę...Urocze miejsca. Pozdrawiam Panią przewodniczkę która w sposób bardzo profesjonalny starała się nam przybliżyć klimaty Portugalii i Hiszpanii .Polecam również piękne i bardzo portugalskie miasteczko które jest obok hotelu nazywa się Tavira .. polecam !!!!!!taksówka 9 euro za 4 osoby .Klimat niesamowity .. Wyjazd uważam za bardzo udany .Kuchnia znakomita , nie wiem co się dzieje gdy najazd turystów ma swoje apogeum( byliśmy w maju ) . Ale w tym okresie, kalmary , sardynki ,tuńczyki ,ostrygi, małże ,krewetki i była nawet panga.... pojawiały się co drugi dzień na obiad no i oczywiście jagnięcina i kurczak.Z wieprzka był boczek i kilka kiełbas .Jedzenie pyszne .Drinki nie oszukane i do bólu..Wina przy obiedzie można było wypijać dzbanami, czerwone ,wytrawne różowe i białe .... .W koszach słodkie gruszki i jabłka , pomarańcze i banany... soki owocowe z automatu naprawdę pachniały. Desery również.Bardzo mile wspominam pobyt i gorąco polecam . Oczywiście pokoje sprzątane przez 7 dni 3 razy, Należy zabrać czepek , do basenu krytego i ręczniki na plażę ... nie wolno używać hotelowych. Strach pomyśleć co będzie w czerwcu i w lipcu ... sam wiatr tak niesamowicie opala że masakra ..uważajcie z opalaniem !! pozdrawiam

• Zalety Baseny, plaża, apartamenty
    • Wady słabo sprzątane

Mieszkaliśmy w apartamencie. Był na prawdę duży, i w miarę nowocześnie urządzony. Sprzątaczki mogły by się bardziej postarać. Wydaje mi się, że do tematu podchodziły w taki sposób - wygląda, że jest czysto to nie sprzątamy tylko ręczniki wymieniamy. Ogólnie ośrodek bardzo rozległy. Robaków nie ma. No chociaż w pierwsze dni pobytu w łazience chodziły mrówki. Jedzenie: według mnie każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Animacje są i dla dorosłych i dla dzieci. Jesteśmy zadowoleni z pobytu.