Cabanas Golden Clube
Portugalia / Algarve

Cabanas Golden Clube

• Udogodnienia dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, miniklub (3-12 lat od maja do września).
  • Tylko 400 m do publicznej, wielokilometrowej, piaszczystej plaży Cabanas z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: na wschodnim wybrzeżu Algarve, w Parku Narodowym Ria Formosa, ok. 300 m od centrum Cabanas, ok. 8 km od Ta
  • Dla miłośników golfa - znakomite pola golfowe w bliskiej okolicy.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

• Zalety Dobra lokalizacja, cisza, spokój. Hotel położony na uboczu nieopodal wioski rybackiej. W pobliżu restauracje i sklepy. Dobry dojazd do Taviry, stacja kolejowa w odległości 2 km od hotelu. Jest możliwość wypożyczenia auta lub roweru dla lubiących aktywny wypoczynek.
    • Wady Wysoka cena wody butelkowanej (2 ?), która nie jest dostępna w ofercie allinclusive. Na szczęście 500m od obiektu jest SPAR, a tam butelka 1,5l kosztuje ok 0,69 ?. :) Mieszkałam w budynku oznaczonym literą E na samym końcu korytarza i żeby dojść do basenu, który widziałam z okna na I p. musiałam obejść cały budynek aż do recepcji i z recepcji dopiero na basen. Wyjście drzwiami ewakuacyjnymi było możliwe ale prowadziło na zamknięty mały ogródek. Podobnie było z wypożyczeniem roweru. Dookoła wszystko ogrodzone, a furtki które umożliwiałyby przejście były zamknięte, więc trzeba było iść przez baseny, recepcję i dopiero na zewnątrz.

Ogólne pobyt oceniam jako bardzo udany. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone, z małymi aneksami kuchennymi. Sprzątane 3x w tygodniu, łącznie z wymianą ręczników. Obsługa bardzo miła i pomocna. Posiłki urozmaicone i smaczne, świeże pieczywo, warzywa, owoce, desery.

Jeśli ktoś potrzebuje tylko przystani aby się przespać to jest to hotel dla niego.

• Zalety Hotel zadbany,miła obsługa w restauracji i w barach,pokoje sprzątane co drugi dzień,pyszne jedzonko-urozmaicone,plaża szeroka piaszczysta, na plaże 2 minuty łódką spod hotelu,

W Hotelu Golden Club Cabanas, miałam okazje przebywać w terminie 2-9.07.2018.Mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny. Jeden mniejszy ,drugi większy przy którym odbywają się w ciągu dnia animacje.Przy jednym i drugim basenie leżaki (ilość wystarczająca, nigdy nie brakowało leżaków ani parasola) Między jednym a drugim basenem znajduje się bar z drinkami itp. Drinki w opcji All do wyboru:whisky, gin, rum, wódka z figi, wina i piwa. Nie są to drinki jak "woda", zapewniam ,że mają swoja moc :).Następnym bardzo ważnym punktem , od którego powinnam zacząć jest jedzenie. Przez cały pobyt jedzenie urozmaicone a co najważniejsze, nie było znaczenia czy na kolacje przybyłeś o 19 czy o 21, jedzenia zawsze było tyle samo i zawsze ciepłe (na bieżąco uzupełniane. Na obiad zawsze był wybór mięsa i ryb.Do kolacji każdego dnia ryby i owoce morza (oraz oczywiście wiele innych możliwości wyboru).Dużo warzyw i owoców, rożne sałatki warzywne, oliwki czarne i zielone no wybór mega i wszystko pyszne:) Zawsze tez były desery (akurat j nie jadłam, ale widziałam że zainteresowanie było spore:) więc myślę ze desery smaczne). Do plaży 2 minuty łódka spod hotelu. Łódki pływają do godziny 19.Pływają w tą i z powrotem:) Plaża mega szeroka piaszczysta, ocean zimny:) Dużo pięknych muszli.Pobyt uważam za naprawdę udany. Na urlopie byłam z biura ITAKA (polecam, dobra organizacja od samego przylotu na lotnisko w FARO)

• Zalety rozległy kompleks z pokojami wyposażonymi w zmywarkę mikrofalówkę , kuchenkę , garnki talerze sztućce , lodówkę ,klimatyzator i TV .Wszystko pachniało nowością. posiłki urozmaicone
    • Wady Słabi animatorzy , brak wieczornych fajnych występów, dojazd do plaży łódką do godziny 18-tej ... później zapomnij aby się tam dostać.TV kilka programów brak polskiego .Po 23.00 bar z alkoholem darmowym czy płatnym .....nieczynny.Znaczy nie posiedzisz ... długo ...

Z wycieczek wybraliśmy do zwiedzania Sevillę ... i Lizbonę...Urocze miejsca. Pozdrawiam Panią przewodniczkę która w sposób bardzo profesjonalny starała się nam przybliżyć klimaty Portugalii i Hiszpanii .Polecam również piękne i bardzo portugalskie miasteczko które jest obok hotelu nazywa się Tavira .. polecam !!!!!!taksówka 9 euro za 4 osoby .Klimat niesamowity .. Wyjazd uważam za bardzo udany .Kuchnia znakomita , nie wiem co się dzieje gdy najazd turystów ma swoje apogeum( byliśmy w maju ) . Ale w tym okresie, kalmary , sardynki ,tuńczyki ,ostrygi, małże ,krewetki i była nawet panga.... pojawiały się co drugi dzień na obiad no i oczywiście jagnięcina i kurczak.Z wieprzka był boczek i kilka kiełbas .Jedzenie pyszne .Drinki nie oszukane i do bólu..Wina przy obiedzie można było wypijać dzbanami, czerwone ,wytrawne różowe i białe .... .W koszach słodkie gruszki i jabłka , pomarańcze i banany... soki owocowe z automatu naprawdę pachniały. Desery również.Bardzo mile wspominam pobyt i gorąco polecam . Oczywiście pokoje sprzątane przez 7 dni 3 razy, Należy zabrać czepek , do basenu krytego i ręczniki na plażę ... nie wolno używać hotelowych. Strach pomyśleć co będzie w czerwcu i w lipcu ... sam wiatr tak niesamowicie opala że masakra ..uważajcie z opalaniem !! pozdrawiam

• Zalety Baseny, plaża, apartamenty
    • Wady słabo sprzątane

Mieszkaliśmy w apartamencie. Był na prawdę duży, i w miarę nowocześnie urządzony. Sprzątaczki mogły by się bardziej postarać. Wydaje mi się, że do tematu podchodziły w taki sposób - wygląda, że jest czysto to nie sprzątamy tylko ręczniki wymieniamy. Ogólnie ośrodek bardzo rozległy. Robaków nie ma. No chociaż w pierwsze dni pobytu w łazience chodziły mrówki. Jedzenie: według mnie każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Animacje są i dla dorosłych i dla dzieci. Jesteśmy zadowoleni z pobytu.

Pokój był sprzątany bardzo niedokładnie i to raz na tydzień. Panie sprzątaczki pojawiały się co prawda 5 razy w tygodniu, ale ich rola sprowadzała się wyłącznie do wyrzucenia śmieci i zasłania łóżka. Dostaliśmy pokój z niesprawną klimatyzacją -na pomoc i rozwiązanie problemu Panów z recepcji nie można było liczyć. Bardzo słaby all inclusive, w szczególności śniadania (nie wiele bardziej urozmaicone od kontynentalnego) i przekąski popołudniowe. Bardzo słabe animacje dla dorosłych. Co drugi dzień ?koncert portugalskiego disco polo? lub udawane śpiewanie piosenek przez animatorów. Plusem była bardzo ładna, kameralna plaża, sam pokój duży, ładny, dobrze wyposażony. Podsumowując, hotel nie wart swojej ceny.

Pierwszy raz zrozumiałam co to monotonne jedzenie!Nigdy dotąd nie narzekałam na wyżywienie a tu tak! Może dlatego hotel ma tylko 3*

Spędzaliśmy dwa tygodnie w hotelu Golden CLub z dwójką dzieci w wieku 13 i 8 lat. Jestesmy bardzo zadowoleni, animatorzy przesympatyczni, nawet płakaliśmy przy odjeździe, na stołówce duży wybór, więc mimo powtarzalności potraw przez dwa tygodnie było w czym wybierać. Pokoje duże , ogromne, czyste, basen super, tylko jak zwykle problem leżaków, ale nie mieliśmy problemu bo zwasze ktos podskoczył po ósmej rano i rzucił ręcznik na leżak. Francuzi rzeczywiście na szczególnych warunkach, animatorzy włazili im do tyłku ( a to byli emeryci) Hotel bardzo polecam dla rodzin z dziećmi lub osób starszych. Nie ma dyskotek, młodzieży i bardzo dobrze. Dużo anglików i holendrów. Pani Ilonka chyba najsłabsza z animatorów , reszta bez zarzutów. Wycieczki zaliczone na wybrzeże Algavre - polecam piękne widoczki zwłaszcza z łódki. Lizbona - przepiękna część nowoczesna, dobrze jest nocować w Lizbonie aby przejść się po zmroku po lizbońskim manhatanie, a na drugi dzień Fatima - warto zobaczyć, przeżyć, niesamowite przeżycie. Pani Przewodnik Aneta świetna kobieta.

Przyjechaliśmy do hotelu po północy. Pierwsze wrażenie - zapach, recepcja, poszukiwanie i dostanie się do pokoju - średnio.Na szczęście następnego dnia, wyspani i wypoczęci zobaczyliśmy wszystko w innych barwach.Pokój rewelacja-ponad 70m2, dwie sypialnie i łazienki, w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon, dwa balkony plus duży taras z widokiem na ocean.Nieważne, że trochę go szukaliśmy, widok z sypialni był niespecjalny, winda nie działała do tego nie było podjazdu i trzeba było wnosić ciężką walizkę na drugie piętro.W końcu robi się to tylko przy przyjeździe i wyjeździe, a widoki i szum oceanu podziwialiśmy z tarasu.Restauracja odnowiona, nigdy nie brakowało wolnych miejsc, obsługa bardzo miła i uprzejma, na bieżąco sprzątali stoliki.Jedzenie super.Naprawdę każdy znajdzie dla siebie coś smacznego.Standardowo najmniej urozmaicone śniadania, przy obiedzie i kolacji wybór przystawek, zawsze jakaś zupka, ryba, mięso, sporo dodatków, owoce i coś słodkiego.Minusem był brak lodów przy obiedzie, a i przy kolacji różnie z tym bywało.W ogóle przy all mógłby być większy dostęp do lodów.Baseny ok. żadnych problemów z leżakami.W hotelu dominowali sympatyczni, weseli i zawsze chętni do zabawy Francuzi w podeszłym wieku.Chciałoby się w ich wieku mieć tyle werwy;) Do plaży trzeba kawałek przejść i podpłynąć łódką, ale warto.Niesamowite wrażenie zrobiła na nas ilość i wielkość muszli, które są na całej plaży.Największym minusem hotelu były animacje wieczorne.Sami animatorzy przesympatyczni, ale wieczorami im nie szło.Wydaje nam się, że goście z Francji mieli dedykowanych dla siebie animatorów (nie wiem czy przez hotel czy biuro podróży i czy są na stałe?) i wieczorem lepiej było pójść na ich animacje w kids clubie aniżeli na główne.Z wycieczek biura podróży nie korzystaliśmy i dobrze, ponieważ odwołali je z powodu zbyt małej liczby chętnych.Pomimo wysokich cen paliw wynajęliśmy w 4 osoby auto i na własną rękę w zwiedziliśy co chcieliśmy.Wyszło nam taniej i szybiej,jednak przejechanie ponad 1200km trochę nas umęczyło.Polecamy!

byłam we wrześniu naprawdę super zgadzam się z p.Magdą że animator najlepiej znał siatkarzy z daleka przy każdej okazji krzyczał np.Przemysławo co do animacji to były super wieczorne show codziennie rewelacyjne, z jedzenia brakowało mi trochę nabiału ale i tak jadę tam w przyszłym roku