Opinie o hotelu Caretta Paradise
Grecja / Zakynthos

Caretta Paradise: teren hotelu, zjeżdżalnia

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 100 m od centrum Tragaki, ok. 300 m od najbliższych sklepów, ok. 100 m od przystanku autobusowego.
  • Piękna, piaszczysta plaża w odległości ok. 350 m od hotelu.
  • Z myślą o najmłodszych: park wodny, program animacyjny, brodzik, plac zabaw, menu i krzesełka w restauracji.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Czysty, nowowybudowany kompleks hotelowy, GENIALNA ekipa animatorów z Grecosa, uśmiechnięci, mili barmani, miła, pomocna obsługa gdziekolwiek by się było.
    • Wady Trochę monotonne jedzenie i za mało ogólnodostępnych basenów jak na taką liczbę gości

Był to nasz 3 pobyt w Grecji (wcześniej Kreta i Rodos) i ten był najlepszy zarówno pod kątem wyspy jak i samego hotelu. Obiekt świeżutki, to widać i czuć na każdym kroku. Obsługa w restauracji miła i dyskretna. Barmani świetni. Zawsze z uśmiechem na ustach, chętnie pogawędzą, znają dużo polskich słów, jeszcze więcej rozumieją i chętnie uczą się naszego języka. Angielski oczywiście bez problemu. Aqua park naprawdę fajny, nie za duży, ale każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ale prawdziwą wisienką tego hotelu są animatorzy z Grecosa. Genialna grupa młodych Polaków, którzy robią wszystko naprawdę z pasją, niesamowitą energią, uśmiechem, którymi zarażają wszystkich gości bez względu na wiek. Paweł, Filip, dziewczyny! Jeśli to czytacie, jeszcze raz wielkie ukłony dla Was za fantastyczny czas! Animatorzy z Grecosa wielokrotnie poderwali z leżaka takiego lenia jak ja (co nie jest łatwe), a po kilku dniach sam dopominalem się o udział w kolejnych zajęciach z nimi. Pozostały personel również miły i uczynny. 5 letni syn zasnął nam w trakcie kolacji. Nie było żadnego problemu, by pan z obsługi zawiózł go ze mną melexem do pokoju. Najsłabszym punktem hotelu jest jedzenie. Dość monotonne, aczkolwiek nie zgodzę się z opiniami, że było go za mało, a zjeść naprawdę potrafię konkretnie. Restauracja wbrew dziwnym opiniom spokojnie mieści wszystkich gości. Nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem wolnego, posprzątanego stolika. Duży plus dla hotelu również za brak tolerancji dla Januszowej rezerwacji leżaków ręcznikami o 5 rano. Tu się takich praktyk nie akceptuje i bardzo mi się to podobało. Słowo pochwały również dla ekipy ratowników z aqua parku. Zawsze mili, towarzyscy, ale również czujni i zawsze na posterunku. Pierwszego dnia syn niefortunnie skaleczył kolano na wodnej zjeżdżalni. Wyjąłem go z wody i zanim zdążyłem jakkolwiek zareagować, na miejscu zjawił się ratownik, który opatrzył ranę syna, odkaził, zamroził, nalepił plaster i jeszcze bronił się przed podziękowaniami :)

Tomek

• Zalety Duży i ładny hotel, ładne pokoje!
    • Wady Tyko aquapark (zjeżdżalnie), brodzik oraz jeden duży basen dostępny dla wszystkich! Inne baseny są przypisane do pokojów i mogą z nich korzystać tylko goście mieszkający w tych pokojach.

Jestem zadowolony z wakacji! Dużym minusem jest mała ilość ogólnodostępnych basenów!

N

• Zalety Spokojne miasteczko
    • Wady Jedzenie, stołowka, braki w personelu, dodatkowe opłaty

przede wszystkim cena nieadekwatna do jakosci. Gdyby ocenic sam hotel to przyznaje, ze super dla rodzin z dziecmi, bo aquapark, animacje, auto dowozace do pokoi. Ale za ta cenę nie polecam. Jedzenie kiepskiej jakosci i monotonne, stolowka za mala na ilosc osob (juz w czerwcu), personel pracujacy na stolowce to te same osoby, ktore pracuja w mini barach, recepcji i jako ratownicy. Aquapark super ze jest ale otwarty od 10:30 do 17:00, a slonce grzeje od 8 do 20. Na terenie aquaparku brak glebszego basenu- tylko brodzik i basen od zjezdzalni, w ktorym nie wolno przebywac wiec dorosly jak chce poplywac to dziecko pod pache i w poszukiwaniu glebszych wod musi troche pobiegac (albo polozyc sie w i tak malym brodziku) Park zabaw super, tylko jednorazowe wejscie dla dziecka niezaleznie od wieku to 9 euro, wiec jak ktos chcialby dziecku zafundowac codzienna zabawe to w tydzien to 60 euro nie jego. No i przy parku zabaw mimo all?a wszystko odplatne. Popcorn platny wszedzie na terenie hotelu 2 euro. Z budynku A wszedzie blisko ale spac sie w nocy nie da. Za taka cene mozna znalezc duzo lepszy rodzinny hotel na Rodos

• Zalety Czystość, obsługa, animatorzy, baseny i aquapark
    • Wady Jedzenie-monotonia Klimatyzacja Mała plaża

Jedzenie.... monotonia, sam makaron w różnych postaciach przerabiany z tego co zostało... klimatyzacja tylko w jednym pokoju w apartamencie rodzinnym ( w pokoju przechodnim nie dało się wytrzymać w nocy -tak duszno)

Radek

• Zalety Aquapark , czystość
    • Wady Jedzenie

Hotel - Poza jedzeniem wszystko super , okolica - typowa wieś , do miasteczka 2 km , plaża przy morzu marna

Podróżująca z dziećmi

• Zalety Brak..
    • Wady Maszynka do zarabiania pieniedzy przy "all inclusive"

Miejscowość Tragaki to bardzo spokojna okolica, poza hotelem w zasadzie nic się nie dzieje. Malutka plaża otoczona klifami. Spacery raczej krótkie... Wracamy do hotelu.. O 11.00 hotel nie jest kompletnie przygotowany na gości, pokoje dopiero ok 13 30 ludzie koczujacy na podłodze w lobby. Wody brak w dystrybutorze, po tylu godzinach podróży człowiek ma ochotę odpocząć, tutaj niespodzianka. Po otrzymaniu kluczy kolejny szok budynek A przy głównym "dziedzincu" gdzie toczy się życie hotelu. W nocy spać nie można bo krzyki, muzyka i pijani goście hotelowi. Na szczęście nie było tak codziennie bo można oszalec. Pokoje malutkie i ciemne. Na parterze brak firanek powoduje że zasłony są cały dzień zasłonięte, czujesz się jak w krypcie. Klimatyzacja dawno nie była odgrzybiana, czuć to zaraz po włączeniu. W pokojach panuje wysoka wilgoć i dziwny zapach.. wietrzenie na nic się zdało mimo, że czasami otwieralismy drzwi i okno. Na łopatki rozłożył nas płatny sejf !! 15 euro za tydzień. Brak wifi na terenie hotelu oprócz lobby w którym nie byłam w stanie otworzyć maila. Zasięg tak słaby, że prywatny nie dawał rady... Jedzenie.. Wielu pisało na ten temat.. zgadzam się z przedmowcami. Dramat!!! Snack bar to jakaś kpina po prostu. Na terenie hotelu nie znalazłam żadnej informacji która wskazywalaby, że hotel ma 4 gwiazdki. Wykupilismy kilka wycieczek-pytając o lunch boxy usłyszeliśmy-nie ma!! "For healty reasons" Brak ręczników plazowych. A w markecie obok hotelu cena za ręcznik 18euro, kilka metrów dalej już 7... Okropny zapach kanalizacji przy basenie... wieczorem nie da się wytrzymać. Hotel oszczędza na wszystkim byle tylko zarobić parę euro więcej. W dobie Social mediow i coraz wyższych oczekiwań podrozujacych hotel pokazuje jak bardzo gdzieś ma czy klient wyjedzie stąd zadowolony.

Przemysław

• Zalety Aqua park
    • Wady Brak miejsca przy basenie

Fajny hotel ,lecz duży minus dajemy ze względu na Gości ,którzy korzystają z basenu ,po całym dniu kąpieli i leżakowania ,Ludzie nie sprzątają po sobie ,kiedy idą do pokoi ,pozostawione śmieci leżą pod leżakami i na stolikach ,to nie jest miły widok .

Robert

• Zalety Obsługa, baseny
    • Wady Jedzenie

Jedzenie maja trasznie słabe oraz brzydkie, posiłki często powtarzają się

Sylvia Castrop-Rauxel

• Zalety Super Pokoje
    • Wady Jedzenie straszne

Stolowka bardzo mala,brudna i glosna.Jedzenie straszne.

Damian

• Zalety czystość, miła obsługa, blisko do plaży ( kamienisto-żwirowej ) , współdzielne pokoje z basenem , kompleks zjeżdżalni dla dzieci
    • Wady do najbliższej miejscowości w której wieczorami tętni życie tj. Tsilivi jest ok. 4 km

posiadałem zakwaterowanie w bloku "I" , najdalej oddalonym od recepcji hotelu- na wzgórzu- gorąco polecam-cisza , spokój i piękny widok na morze ( piętro budynku ) , z tego co zaobserwowałem to goście zakwaterowani w centrum obiektu przy basenach oraz przy scenie tego spokoju mieli nieco mniej