Opinie o hotelu Caretta Paradise
Grecja / Zakynthos

Caretta Paradise: teren hotelu, zjeżdżalnia

• Atrakcyjna lokalizacja: ok. 100 m od centrum Tragaki, ok. 300 m od najbliższych sklepów, ok. 100 m od przystanku autobusowego.
  • Piękna, piaszczysta plaża w odległości ok. 350 m od hotelu.
  • Z myślą o najmłodszych: park wodny, program animacyjny, brodzik, plac zabaw, menu i krzesełka w restauracji.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Ola

• Zalety czysty, zadbany, nowoczesny, fajny aquapark
    • Wady brak poważnych wad

Bardzo polecam wakacje w hotelu Caretta Paradise. Wybraliśmy się tu na wypoczynek grupką 4 osób we wrześniu, po sezonie. Ogólne wrażenie - bardzo pozytywne. Hotel czysty, zadbany z wyraźną przewagą polskich gości, toteż animacje czy nawet podpisy dań w restauracji były w języku polskim. Pokoje urządone nowocześnie, minusem może być klimatyzacja znajdująca się tylko w jednym pokoju. Nie rozumiem narzekania niektórych osób na brak dostępu do prywatnych basenów... W ofercie jasno zaznaczone jest, że za dopłatą można wykupić apartament z współdzielonym basenem, poza tym przy ogólnodostępnych basenach i aquaparku znajduje się naprawdę dużo leżaków. Co do jedzenia - typowe all inclusive, może faktycznie szału nie ma, ale każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, plusem na pewno są barmani i całkiem bogata oferta alkoholowa ???? Miejscowość raczej malutka, polecam wypożyczyć samochód, by móc dotrzeć do wszystkich niesamowitych miejsc na wyspie.

• Zalety Czystość i atrakcje dla dzieci
    • Wady Lokalizacja i pobliska plaża

Bardzo schludny hotel. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jak na greckie warunki bardzo czysto. Polożenie- hotel znajduje się w małej miejscowości Tragaki, plaża jest tam kamienista i wąska. Jeśli ktoś chciałby tam pospacerować to nie ma gdzie.

Marecki

• Zalety Hotel super animatorzy extra polecam wszystkim

Hotel godny polecenia w szczególności dla rodzin z dziećmi

• Zalety Czyste pokoje oraz teren ośrodka. Bardzo miła obsługa. Jedzenie smaczne, świeże.....

Nie rozumiem tych krytycznych komentarzy względem jedzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Z tego co widziałam to wszyscy goście mieli pełne talerze jedzenia. Nikt nie rezygnowal z jedzenia... Raczej wszyscy biegli co sił wnogach żeby mu nie zabrakło w cieplych korytkach :) na ladach

Anns

• Zalety Super animacje, lokalizacja, czystość całego obiektu, miła obsługa

To były nasze trzecie wakacje z dziećmi w Grecji (wcześniej byliśmy na Krecie i Kosie) i na pewno najlepsze. Hotel położony w dogodnej lokalizacji-blisko lotniska a na obrzeżach miasta ok 4km to Tsivilli. Cisza i spokój a dla dzieci atrakcją dodatkową były nisko latające samoloty. Hotel czysty, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane reczniki. Pokoje duże (dwa oddzielne). Mały minus jest taki że tylko w jednym jest klimatyzacja ale jak otworzy się drzwi można schłodzić drugie pomieszczenie. My akurat mieliśmy pokoje w bloku F na przeciw zjeżdżalni... Super widok na morze :) meleksy dowodzą pod pokoje bez problemu. Jeżeli chodzi o jedzenie... Dla mnie bez zastrzeżeń i szczerze mówiąc nie rozumiem ludzi narzekających na nie.. Jak ktoś był w Grecji wie jak wygląda masowe żywienie w hotelach... Na śniadanie, obiad i kolację jest tyle rzeczy że każdego dnia można zjeść coś innego a jak ktoś chce zasmakować prawdziwego greckiego jedzenia to w mieście jest bardzo dużo tawern. Do miasta Zakynthos jest ok 8km... Samochodem jedzie się ok 8min. Warto wypożyczyć i zwiedzać wyspę ms własną rękę. Plaża jest wąska i żwirowo-kamienista więc obowiązkowo trzeba mieć buty do wody. Duży plus za aqua park.. Rewelacja dla dzieci jak i dorosłych. Animacja na wysokim poziomie. Klub Delfinka z Grecodsa robi robotę. Gorąco polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Czysty, nowowybudowany kompleks hotelowy, GENIALNA ekipa animatorów z Grecosa, uśmiechnięci, mili barmani, miła, pomocna obsługa gdziekolwiek by się było.
    • Wady Trochę monotonne jedzenie i za mało ogólnodostępnych basenów jak na taką liczbę gości

Był to nasz 3 pobyt w Grecji (wcześniej Kreta i Rodos) i ten był najlepszy zarówno pod kątem wyspy jak i samego hotelu. Obiekt świeżutki, to widać i czuć na każdym kroku. Obsługa w restauracji miła i dyskretna. Barmani świetni. Zawsze z uśmiechem na ustach, chętnie pogawędzą, znają dużo polskich słów, jeszcze więcej rozumieją i chętnie uczą się naszego języka. Angielski oczywiście bez problemu. Aqua park naprawdę fajny, nie za duży, ale każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Ale prawdziwą wisienką tego hotelu są animatorzy z Grecosa. Genialna grupa młodych Polaków, którzy robią wszystko naprawdę z pasją, niesamowitą energią, uśmiechem, którymi zarażają wszystkich gości bez względu na wiek. Paweł, Filip, dziewczyny! Jeśli to czytacie, jeszcze raz wielkie ukłony dla Was za fantastyczny czas! Animatorzy z Grecosa wielokrotnie poderwali z leżaka takiego lenia jak ja (co nie jest łatwe), a po kilku dniach sam dopominalem się o udział w kolejnych zajęciach z nimi. Pozostały personel również miły i uczynny. 5 letni syn zasnął nam w trakcie kolacji. Nie było żadnego problemu, by pan z obsługi zawiózł go ze mną melexem do pokoju. Najsłabszym punktem hotelu jest jedzenie. Dość monotonne, aczkolwiek nie zgodzę się z opiniami, że było go za mało, a zjeść naprawdę potrafię konkretnie. Restauracja wbrew dziwnym opiniom spokojnie mieści wszystkich gości. Nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem wolnego, posprzątanego stolika. Duży plus dla hotelu również za brak tolerancji dla Januszowej rezerwacji leżaków ręcznikami o 5 rano. Tu się takich praktyk nie akceptuje i bardzo mi się to podobało. Słowo pochwały również dla ekipy ratowników z aqua parku. Zawsze mili, towarzyscy, ale również czujni i zawsze na posterunku. Pierwszego dnia syn niefortunnie skaleczył kolano na wodnej zjeżdżalni. Wyjąłem go z wody i zanim zdążyłem jakkolwiek zareagować, na miejscu zjawił się ratownik, który opatrzył ranę syna, odkaził, zamroził, nalepił plaster i jeszcze bronił się przed podziękowaniami :)

Tomek

• Zalety Duży i ładny hotel, ładne pokoje!
    • Wady Tyko aquapark (zjeżdżalnie), brodzik oraz jeden duży basen dostępny dla wszystkich! Inne baseny są przypisane do pokojów i mogą z nich korzystać tylko goście mieszkający w tych pokojach.

Jestem zadowolony z wakacji! Dużym minusem jest mała ilość ogólnodostępnych basenów!

N

• Zalety Spokojne miasteczko
    • Wady Jedzenie, stołowka, braki w personelu, dodatkowe opłaty

przede wszystkim cena nieadekwatna do jakosci. Gdyby ocenic sam hotel to przyznaje, ze super dla rodzin z dziecmi, bo aquapark, animacje, auto dowozace do pokoi. Ale za ta cenę nie polecam. Jedzenie kiepskiej jakosci i monotonne, stolowka za mala na ilosc osob (juz w czerwcu), personel pracujacy na stolowce to te same osoby, ktore pracuja w mini barach, recepcji i jako ratownicy. Aquapark super ze jest ale otwarty od 10:30 do 17:00, a slonce grzeje od 8 do 20. Na terenie aquaparku brak glebszego basenu- tylko brodzik i basen od zjezdzalni, w ktorym nie wolno przebywac wiec dorosly jak chce poplywac to dziecko pod pache i w poszukiwaniu glebszych wod musi troche pobiegac (albo polozyc sie w i tak malym brodziku) Park zabaw super, tylko jednorazowe wejscie dla dziecka niezaleznie od wieku to 9 euro, wiec jak ktos chcialby dziecku zafundowac codzienna zabawe to w tydzien to 60 euro nie jego. No i przy parku zabaw mimo all?a wszystko odplatne. Popcorn platny wszedzie na terenie hotelu 2 euro. Z budynku A wszedzie blisko ale spac sie w nocy nie da. Za taka cene mozna znalezc duzo lepszy rodzinny hotel na Rodos

• Zalety Czystość, obsługa, animatorzy, baseny i aquapark
    • Wady Jedzenie-monotonia Klimatyzacja Mała plaża

Jedzenie.... monotonia, sam makaron w różnych postaciach przerabiany z tego co zostało... klimatyzacja tylko w jednym pokoju w apartamencie rodzinnym ( w pokoju przechodnim nie dało się wytrzymać w nocy -tak duszno)

Radek

• Zalety Aquapark , czystość
    • Wady Jedzenie

Hotel - Poza jedzeniem wszystko super , okolica - typowa wieś , do miasteczka 2 km , plaża przy morzu marna