Opinie o hotelu Checkin Pineda (ex Koppers)
Hiszpania / Costa Brava

Checkin Pineda (ex Koppers): obiekt, basen

Elżbieta Komandowska

Nie należę do osób bardzo wymagających ale do tego hotelu nigdy bym nie wróciła.Może i jest czysto i schludno ,ale jedzenie to tam jedna wielka porażka.Podczas naszego pobytu tam miałam okazję być na kolacji w innym sąsiednim hotelu w którym nasi znajomi zapłacili taką samą cenę co my tu.Codziennie było jedno i to samo .Przez 5 dni jedynym owocem był arbuz ,śniadanie to tylko 1 ser i 2 rodzaje wędlin ,plus boczek i jajko na twardo .Ot ciągły zestaw śniadaniowo-kolacjowy.Tragedia...Odradzam...Ostatniego dnia w naszym basenie utopił się szczur...

iwona osowska

hotel przecietny,czysty,jedzenie dobre ale monotonne,plaża jak dla mnie daleko 400 m.miasteczko pineda super

Tomeg
    Pobyt: Czerwiec 2010

wojak
    Pobyt: Maj 2009

Witam. spędzilismy tam 9 dni w czerwcu 2009r., hotel jest czysty, sprzatanie regularne, basen czyszczony. jedzenie jeżeli chodzi o ilość bez zarzutów każdy nie zbyt wymyślający będzie zadowolony i znajdzie coś dla siebie. Syn 7 lat był bardzo zadowolony z basenu, jedzenia i ilości sklepów. Spokojna okolica pod warunkiempokoju z widokiem na basen który jest w rzeczywistości mniejszy niz na zdjęciu. Ale moge spokojnie polecić dla rodzin które nie maja wygórowanych wymagań no i ta cena jak najbardziej adekwatna do warubków jakie proponuje hotel.

wyjazd firmowy
    Pobyt: Kwiecień 2009

Byłam w tym hotelu przez 2 noce razem z grupą 100 osób ( głównie 15 lat) ogólnie nam się podobało tyle że byliśmy na początku maja i morze się nie nagrzało i nie sposób było się kompać... po plaży faktycznie nie dało się chodzić bosymi stopami..

Alicja

Hotel przyjazny wspaniała rozrywka polecam wszystkim pragnąch zaznać smak cudownej przygody.

Gordon
    Pobyt: Sierpień 2008

Witam, Spędzilismy tam z moją towarzyszką super wakacje, hotel rzeczywiście nie jest może jakiś wypasiony, ale w zupełności wystarcza. Biuro Itaka bez zastrzeżeń. Pineda jest cicha, spokojna i bardzo ładna. Idealne miasteczko na urlop. Swietny punkt wypadowy do Barcelony i np. Blanes. Polecam gorąco. My byliśmy zadowoleni pod każdym względem.

ultek
    Pobyt: Sierpień 2008

rybcia
    Pobyt: Lipiec 2008

kasia
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel idealny dla wypoczywających z dziećmi, mniej dla młodych poszukujących rozrywki. Jest to pewnie jedna z tańszych ofert w tej części Hiszpanii, więc standard jest jak najbardziej adekwatny do ceny. Pineda de Mar jest urocza miejscowością, zdecydowanie przyjemniejsza niż pobliska komercyjna i zatłoczona Calella. Hotel bardzo czysty, pokoje codziennie dokładnie sprzątane. Do plaży 10 minut spacerkiem, po drodze wiele sklepów, straganów, raz w tygodniu (piątek) rozstawia sie przy plaży ryneczek z lokalnymi produktami. Plaza piękna, świetnie zagospodarowana, kamienista (o spacerach brzegiem morza raczej nie ma mowy). Warto wiedzieć, że specjalną karteczką z hotelu można wypożyczać za darmo kajaki, deski, paletki na plaży oraz rowery.