Opinie o hotelu Chrousso Village
Grecja / Chalkidiki

Chrousso Village: obiekt, basen

• Rozległy kompleks hotelowy położony w pięknym ogrodzie z licznymi trasami spacerowymi.
  • Dobra lokalizacja: 1,5 km do Paliouri (przystanek autobusowy 200 m od hotelu).
  • Tylko 500 m do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla dzieci: 3 place zabaw, program animacyjny.

ktośka

Witam. Byliśmy w tym hotelu rok temu w okresie wrzesień październik i.. nie polecam tego hotelu pod koniec sezonu. Generalnie.. leżaki na plaży jak była pogoda odpłatne 5 EUR, jak pogody nie było wtedy mozna było korzystać za darmo. Snac bar wogóle nie funkcjonował tzn. jak zostało cos ze śnadania wsadzali do snac baru i tak się kreciło. Na plaże trzeba przejść spacerkiem ok 15 min laskiem pinowym jednak nie ma tam żadnego hotelowego baru wiec napaoje trzeba było nieść z ośrodka. Plaża piaszczysta jednak zanieczyszczenia przynoszone przez fale nie były sprzatane na bieżąco. Woda ciepła i czysta. Pokoje wyposażone waneks kuchenny ( kuchenka gazowa, komplet sztućców dla 2 osób, komplet tależy i filiżanek, czajnik bezprzewodowy) Pokoje sprzatane były co 2 - 3 dzień chyba że sie zostawiło napiewk to codziennie. Bar przxy mniejszym basenie z uwagi na koniec sezonu zamknięto nam tydzię po przyjeżdzie a byliśmy tam 15 dni. Do pobliskiego miasteczka można pojechac autobusem hotelowym ale godziny są takie że jeśli sie

Pobyt: Styczeń 2010

Podróż poślubna 10/2009. Ostatni turnus, woda 25stopni, slonce, malo turystow. Cisza, spokoj, pusta plaza, niepelna restauracja. niska zabudowa, duze pokoje, wygodne materace, duze balkony. POSIŁKI/DESERY ALLINCL_ dużo-zroznicowane, kuchnia grecka i europejska! SZEF SALI uśmeichniety starszy Pan. Rodzinna atmosfera. PLAZA- dojscie ok 10-15 minut przez las piniowy obok nieczynnego hotelu. Plaza szeroka piaszczysta, dno morze równiez. Morze ma piekny turkusowy kolor w tej zatoczce. BUS bezplatny z hotelu do kolicznych miejscowośći. Ladna okolica na spcery i jazde na rowerach. WYCIECZKI do ATOS- odradzam tłum na statku ala drewniany pirat. METEORY- długo jazda ale iwdoki wspaniałe!

Jacek
    Pobyt: Sierpień 2011

Świetne położenie obiektu.Atutem hotelu są bezprzecznie bungalowy mieszkalne rozsiane w malowniczym parku-ogrodzie.Miła obsługa zawsze służąca pomocą.Znakomite miejsce dla osób z dziećmi lub szukających wytchnienia.Polecam w 100%!

margaux
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel bardzo mnie rozczarował. Ręczniki zmieniono dopiero po 3 dniach pobytu, a pościel jeden raz w tygodniu. Jedzenie kiepskiej jakości jak na hotel 4 gwiazdkowy. Hotel nie zatrudnia animatorów. Baseniki malutkie. Nie polecam tym, co przywykli do wyższych standartów.

Magda.O
    Pobyt: Maj 2011

Wróciłam z tego hotelu 6 czerwca po tygodniowym urlopie. Hotel to raj dla dzieci. Mój 2 letni syn nie chciał wracać do Polski. 3 place zabaw dla dzieci, 2 duze baseny dla doroslych, 2 brodziki dla dzieci, pyszne jedzenie, pieknie ulokowany hotel, plaża z idealnym zesjciem do morza dla dzieci, czysciutkie morze- cisza i spokój- nigdy nie byłam w hotel, a podróżuję bardzo dużo który byłby tak nastawiony na dzieci. Jesli ktos chce moze się wybrać do miejscowości w poblizu bezplatnym busikiem 3 godziny do wyboru.Hotel wart polecenia, bardzo duzo Polaków tam jeździ z dziećmi.

Dora.s
    Pobyt: Kwiecień 2011

Fajne położenie hotelu,400 m do plaży,sympatyczne przejście lasem piniowym.Jedzenie urozmaicone i smaczne,mogło być trochę więcej owoców ale za to desery były przepyszne.Śniadania były bez rewelacji.Bardzo miła obsługa hotelowa.Ładny ogród na terenie hotelu z drzewami cytrusowymi.Na terenie hotelu są organizowane animacje ,konkursy. .Polecam biuro podróży Rainbow Tours,w porównaniu z Itaką i Triadą stawiam to biuro jak narazie na pierwszym miejscu,profesjonalne rezydentki,organizacja super.Pokoje w hotelu czyste i przestronne.3 baseny na terenie hotelu,w jednym 2,5 metra głębokości.Polecam ten hotel i lokalizację.

mazda
    Pobyt: Wrzesień 2010

Mirek
    Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel piękny,wygodny,teren bajkowy,2baseny 2brodzikiOK;2baryOK,alkohole marne,piwoOK,wno słabe,barmaniOK,posiłki średni wybór ale smakowo super, baraninka,czasem frutti di mare,królik 3x;przekąski i nocne kanapki=dno; leżaki przy basenach=bez rezerw!,pokoje duże,każdyOK;animacje=dno-polski animator=tragedia;wieczorem komary-zabrać coś;do Paliouri piechotą pod górę 1,5km=4tawerny,cmentarz,3sklepiki,cerkiew ortodox 7:30-10 i wsio, plaża=OK;wycieczka na Górę Atos-nieporozumienie,na Meteory=OK;darmowy bus do Pefkohori=2xdz.ale tam nudy;ogólnie byłoOK-polecam,ale to hotel typowo dla rodz.z dziećmi,dominują rosjanie,serbowie,grecy,polacy,śladowe il. niemców,skandynawów,bułgarów,angoli, pozdro,w razie pytań odpowiem mailem. Mirek

Pobyt: Maj 2010

Hotel położony w pięknym ogrodzie. Niestety odległość do morza jest przekłamana jest około 700 m - przy dwójce dzieci, kołach, materacach i innych niezbędnych drobiazgach potrzebnych przy małych dzieciach - dość duża odległość (zwłaszcza jak temperatura przekracza 30 stopni). Leżaki na plaży są płatne - dla klientów hotelu troche mniej - 3 E. Nie decydować się na pokoje w piwnicy - robale!!

Ola
    Pobyt: Kwiecień 2010