Opinie o hotelu Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay: obiekt

• Różnorodne menu

Lukasz

• Zalety jedzenie , obsługa
    • Wady Mało młodych ludzi w hotelu dyskoteka hotelowa była opustoszała

Spędziliśmy 12 dni w hotelu . Był to nasz 3 pobyt w Egipcie , gdzie hotel Cleopatra Luxury był najlepszy . Hotel jest ogromny wielkości wioski . Bardzo smaczne jedzenie przemili barmani szczególnie na pool bar . W tym kompleksie znajduje się wszystko co potrzeba . Były to nasze najlepsze wakacje w życiu . Nie polecam robienia zakupów w hotelu gdzie ceny wywindowane pod Niemców ( 90 %gosci to Niemcy ) należy udać się plaża do Makadi center od terenu hotelowej płazy 50 m .

Renata

• Zalety Duże pokoje z tarasami, smaczne jedzenie, świetne animacje, piękna plaża
    • Wady Nie dostrzegłam

Bardzo udany pobyt, od samego początku pełne zadowolenie. Ogromny kompleks, ale widać , ze bardzo zadbany. Smaczne posiłki, urozmaicone, każdy na pewno znajdzie cos dla siebie, kelnerzy donosili napoje do stolika. Fajne animacje, wieczorami świetne show i zabawy do północy w pełni wypełniały aktywnie dzień. Bardzo pomocna pani Manager ds relacji klient - hotel (mieliśmy przyjemność z Aleną), która wyjaśniała wszelkie niepewności i pytania. Hotel zapewniał nawet prysznic w spa przed samym wyjazdem, z czego skorzystaliśmy. Super plaża, z przepiękna rafa koralową (do wody można z powodzeniem wchodzić bez butów).

Renata

• Zalety Bardzo fajne pokoje i duże tarasy, smaczne jedzenie, czysto, świetne show, tańce wieczorami do północy.
    • Wady Nie znalazłam

Bardzo udany pobyt, zadbany hotel, smaczne jedzenie. Świetny zespól animatorów, którzy dbali o aktywny wypoczynek. Bardzo pomocna manager ds kontaktów na linii klient - hotel (mieliśmy przyjemność z Aleną). W maju nie było trudności z leżakiem nawet wychodząc na śniadanie po godz. 8. Piękna plaża, piaszczysta, z cudowna rafą (niepotrzebne buty do wody). Nawet możliwość wzięcia prysznica w spa przed samym wyjazdem. Wszystko na PLUS!!!

Piękny zadbany i bardzo duży resort. Przemiła, zawsze uśmiechnięta obsługa- od recepcjonistów po panów zajmujących się zielenią. Cztery baseny i spora plaża, więc nie było problemu ze znalezieniem wolnych leżaków. Jedzenie bardzo różnorodne, zupy, mięsa, ryby, sałatki,duży wybór słodyczy i ciastek (strudel z jabłkami na ciepło i ciepły sernik z karmelem - pycha), ale też spaghetti, frytki i pieczone kurczaki. Co prawda nie korzystałam z aktywności oferowanych przez animatorów, ale było widać, że ekipa się stara. Z lotniska jechało się jakieś 30-40minut. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Jan
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Hotel w zielonym ogrodzie, pięknie ukwieconym i zadbanym. Ładny, obszerny, cichy pokój. Dobra plaża. Miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie.
    • Wady Meble w pokoju - skrzypiące drzwiczki i trochę sfatygowana, choć gustownie urządzona łazienka.

Jakie są moje wrażenia z pobytu w hotelu? Myślę, że wystarczy wspomnieć, że z przyjemnością tam mógłbym być jeszcze raz.

Pobyt: Listopad 2017

• Zalety rafa ,jedzenie ,czystosc

to był mój piaty wyjazd do Egiptu i NAJLEPSZY hotel z pieciu a wszystkie miały 5*

Jurek

• Zalety Położenie, jedzenie,czystość
    • Wady animacje i dyskoteka na plaży

To był nasz 5 pobyt w zatoce Makadi i potwierdzam pozytywne opinie. Szkoda że byliśmy tylko tydzień i jeżeli będziemy wracać to tylko tu. To że 80% wypoczywających stanowią nasi zachodni sąsiedzi mówi w zasadzie wszystko. Polecam rafy i jedzonko.

Jacek

• Zalety duży obiekt, ładnie odniowiony, nic się nie sypie, czysty, smaczne i urozmaicone jedzenie
    • Wady okazjonalnie niemiła obsługa, drinki - sam alkohol (nie dało się wypić), po 20 nie było co robić, tym bardziej, że hotel na odludziu

Poprzednie komentarze są rzetelne. Od siebie tylko dodam, że po kolacji niewiele się dzieje. Trochę nudno jest, ale jak ktoś chce się lenić to świetna opcja. Spać chodziliśmy koło 22, pobudki koło 8 rano. Obsługa okazjonalnie bardzo niemiła, za wszystko chcieli $$$ i wręcz o to prosili. Zdecydowanie wrócę. Wycieczki fakultatywne polecam wyszukać w Internecie i nie korzystać z oferowanych przez Biuro Turystyczne - porażka!!!!

marzena

• Zalety miła obsługa, rafa na miejscu
    • Wady łazienka- dość mała, nieciekawe wyposażenie

bardzo udany pobyt, to nasz trzeci raz w Egipcie, zawsze w hotelach 5*, tu zdecydowanie było najlepiej pod kazdym wzgledem, cisza spokój, miła obsługa , piekna rafa,dobre baseny, zawsze wolne miejsca o każdej porze na basenie i plazy,wejście do morza tylko z pomostu, trzeba dość daleko dojść, ale nam to nie przeszkadzało

• Zalety Piękna rafa blisko plaży
    • Wady Hotel niestety już najlepsze czasy ma za sobą, jeśli ktoś daje temu Hotelowi 9 lub 10 to nie zna w Hurghadzie Hoteli na prawdziwym poziomie. Jedzenie jest ok, jednak mało urozmaicone i wydzielane np. kofta ? Nie ma problemu, 2 sztuki na osobę i żebranie o więcej W hotelu czystość po Egipsku (brudno), nie sprzątają na plaży, nie ma tam kelnerów, to co wyrzuci morze leży i leży... JEDEN bar na plaże, baseny, przez co po prostu nie chciało się nawet korzystać z niczego innego jak wody mineralnej. W wielu hotelach na plaży chodzą kelnerzy, przez cały pobyt (prawie 2 tygodnie) na plaży nie widziałem ani jednego kelnera.

Hotel kiedyś był b. fajny, natomiast kryzys widać gołym okiem - zaniedbane ogrody, sucha trawa, relatywnie mało obslugi jak na Egipt. Wszędzie daleko, po glupi napój trzeba było niedośc że odstać (jeden bar na 3 baseny i plaże) to jeszcze dojście trwało średnio 4-5 minut. 'Hitem' była 'dyskoteka na plaży' - pokój mieliśmy ok 400 metrów w lini prostej od tego miejsca, dostajemy wiadomość na kartce 2 dni przed 'impreza' że przepraszają ale będzie głośno do 1 w nocy, była do 2 w nocy, w pokoju było tak głośno, że gdybyśmy byli z dzieckiem chyba bym poszedł o zmianę Hotelu. Kompletna ignorancja dla ok 50 osób uczestniczących w imprezie CAŁY hotel był członkiem widowiska w którym nie chciał uczestniczyć. Byłem w wielu Hotelach, wiele razy były imprezy na plaży ale nigdy nie było tak głośno, tam 0 problemu impreza na całego....