Opinie o hotelu Club Aqua Plaza

Club Aqua Plaza

• Duży i rozległy kompleks hotelowy z bujną roślinnością
  • Bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży

rodzina 3+2

• Zalety Aquapark ???? ogród z piekną zielenią
    • Wady Problemy z zakwaterowaniem

Urlop z dziećmi zaliczony do udanych. Poza tym ze angole podbierali reczniki i zajmowali lezaki . Jedzonka wystarczająco na pobyt. Pyszne ciasta. Woda butelkowana pod dostatkiem. Niestety "alkohole" w opcji all incl bezalkoholowe ???????? Polecamy bazar alara w pobliżu hotelu .

kasia i
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety Mila i sympatyczna obsluga przedewszystkim grzeczni i czysci,zawsze usmiechnieci kelnerzyPokoje codziennie sprzatane.Okolica hotelu zielona i przjemna.Mozna odpoczac sobie na plazy przy basenie w jakuzi czy na hamaku wsrod zieleni.Zjezdzalnia przed hotelem :)
    • Wady Jak dla mnie nie bylo zadnych wad.Pojechalismy tam odpoczac,urlop sie udal a to najwazniejsze.Nie ma co sie doszukiwac wad.Razacych zaniedban napewno nie bylo.

Ogolnie bylo bardzo fajnie i spokojnie :))Pobyt byl jak najbadziej udany.Woda byla piekna wrazenia super.Polecam wakacje wlasnie tam :)

i
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety dobre jedzenie
    • Wady fatalna obsługa - nieposługująca się żadnym obcym językiem - fatalna plaża pokryta wielkimi kamieniami - niegrzeczni kelnerzy - brak przestrzegania podstawowych zasad higieny przez obsługę w barze przy plaży

hotel nie spełnia kryteriów 4 gwiazdek - co najwyżej powinien mieć trzy, a to i tak przy dużej dozie tolerancji. obsługa nie posługuje się językami obcymi (jedynie w recepcji pan mówi po niemiecku dość dobrze) - generalnie nie polecam nikomu!!! a na pewno nie za kwotę w okolicach 2 tysięcy...

Waldemar
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety Smaczne jedzenie, miła profesjonalna obsługa
    • Wady fatalna siłownia, zaniedbana

Polecam na spędzenie tam tygodnia. Bardzo dobre jedzenie, miłe otoczenie z wieloma miejscami do odpoczynku niekoniecznie tylko do opalania. Można posiedzieć przy wielu stolikach rozmieszczony na trawie. Poczytać, wypić kawę, piwko. Naprawdę fajne miejsce na doładowanie akumulatorów przed ponownym powrotem do pracy.

Gonia
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Przemiły personel z którym można się dogadać w każdym języku. Czyste pokoje sprzątane codziennie. Blisko morza
    • Wady Bardzo słabe animacje, powtarzające się Brak rozrywek w ciągu dnia dla gości

Ogólnie polecam ten hotel ale dla rodzin z dziećmi. Ja byłam z mężem i znajomymi dlatego czas zleciał nam bardzo szybko i miło ale wieczorami musieliśmy sobie sami organizować czas. Poza tym przemiła obsługa i barmani i ze względu na nich podwyższam swoją opinie dla tego hotelu. Jedyna rozrywka poz hotelem bo bazar w odległości 600m.

kamisia

Krzysiek
    Pobyt: Sierpień 2012

Wróciliśmy 22 sierpnia. Pogoda wspaniała ponad 40 stopni. Woda m morzu czysta i bardzo ciepła. Położenie hotelu dobre, pomiędzy Antalia i Alanya. Wyżywienie cały czas takie samo zmieniały się mięsa i ryby ale było bardzo smaczne i dobrze przyrządzone. Generalnie bez zarzutu. Owoce do każdego posiłku. Lody przez większość dnia - bardzo smaczne. Bary przy basenie i przy plaży ok. Generalnie Hotel był dobry. Uwagi: internet w lobby często się ciął. Poza tym było bardzo dobrze. Animacje dla dzieci i dorosłych od piłki plażowej, sitki, poprzez strzelanie z wiatrówki do zabaw w basenie i wieczornych występów. Obsługa bardzo się starała. Hotel polecam. Jeśli chcecie pływać w morzu koniecznie weźcie buty do pływania. Ps. Wycieczki na ulicy są sprawdzone i o 3/4 do 1/2 tańsze niż u rezydentów. Polecam Rafting za 15 E od Turków warto coś wspaniałego. Zabierają spod hotelu i wiozą prawie 100 km dalej za Manavgat ale przeżycie jest super w tym obiad powrót na 18 do hotelu POLECAM. Turcy rozmawiają po rosyjsku, niemiecku i angielsku. Zdarzają się na bazarze mówiący po polsku. Koniecznie się trzeba targować. Na bazar polecam euro. Potrafią zejść z ceny 60%. Np. trampki czy koszuli pierwsze w cenie 12 - 15 Euro za parę koszulki od 12 Euro za trzy pary w zależności od jakości do 15 E za sztukę. Ceny wycieczek u operatorów (naganiaczy) spod bazaru np.: Rafting - 15 E, Jeep Safari 25E, Błękitny rejs Alanya - 15E, Pamukkale jedyne 35E, Kapadocja 60E, Łaźnia Turecka full wypas ponoć super około 2 godzin proponuję na samym początku - za 15E - taki zestaw w hotelowym spa od 50 do 100E warto poszukać. Jeśli Ktoś poszukuje więcej informacji to zapraszam postaram się pomóc. szorter@o2.pl

jajac

karka
    Pobyt: Czerwiec 2011

hotel bardzo fajny . pojechałam tam na 8 dni hotel włala czysto , pyszne jedzenie mimo tego obsługa ok.

ja
    Pobyt: Wrzesień 2011