Opinie o hotelu Club Cala Romani
Hiszpania / Majorka

Club Cala Romani

Turysta

• Zalety Duży basen i spacerem nad morze
    • Wady Dużo Anglików z dziećmi słabe stare pokoje same zabawy dla dzieci nic dla dorosłych hotel nastawiony na rodziny

Nie polecam tego hotelu dla singli i par.lubicych dobre jedzenie smaczne ponieważ nic prawie nie smakowało nam oraz poznanym tam osobom.Jedyne alkohole ok i obsługa miła

urbaniaktomasz@wp.pl
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety ladne widoki... fajne baseny
    • Wady brak klimy , brak animacji dla doroslyych, dużo dużo dużo dzieci

witam . zaczne od tego ze byłem w hotelu na początku lipca 2014 na tydzień... hotel sam w sobie calkiem fajny tyle ze duzy. pokoje czyste lecz brak klimy jest straszny. tydzień czasu pogoda 38stop a w nocy 32. dojście do morza 500m sciezka z hotelu bądź przez miasto. miasto jeśli można to tak nazwac to po prostu rynek na srodku pomiędzy hotelami. do kupienia mydlo i powidło. do wynajęcia samochod (panda 38e/dzień) . jeśli chodzi o sam hotel. atutem hotelu sa 3 baseny i to nie ma co ukrywać ze sa fajne ale tyle ze do 20.00 bo później nie ma ratownikow i nie można już plywac!! brak klimy to masakra. dla rodzin z dziecmi fajna sprawa bo przez caly dzień animatorzy zajmują się nimi... ale tylko nimi... starszy nie maja tam nic do roboty oprócz picia i lezenia na lezaku. gdyby nie wynajem samochodu na dwa dni uważam ze strata czasu dla rodziny bez dzieci. moja ocena 3/10

Karooolina
    Pobyt: Czerwiec 2010

Nasz pobyt mial miejsce w drugiej połowie lipca 2010.(para bez dzieci): miejscowosc -jezeli ktos szuka spokoju to idealany wybór, malo dyskotek ,na miescie raczej dancingi i wieczorki dla starszych. wieczorem nie bylo co robic.. nie bylo tez co zwiedzac za bardzo .(na mieście golf, bary, sklepy z duperelami) jezeli chodzi o hotel-> czas wieczorem zorganizowany tylko pod katem anglikow i niemców , tak samo jak animacje dla dzieci. hotel glownie dla rodzin z dziecmi, duzo bachorków latało, nie dalo sie wytrzymać.mało mlodych ludzi. w pokojach BRAK KLIMATYZACJI (mozna bylo dokupic wiatraki) jedzenie strasznie monotonne . przekaski miedzy glownymi posilkami tez bardzo monotonne , codziennie zostawalo to samo , bulki, mslo , dźem i ser