Opinie o hotelu Club Palm Bay
Sri Lanka / Zachodnia Prowincja

Club Palm Bay: obiekt, basen

• Ok. 200 m do pięknej, piaszczystej plaży.
  • Wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, m.in. fitness, minigolf, squash.
  • Wspaniałe położenie na terenie rozległego ogrodu z palmami.
  • Plac zabaw oraz basen dla najmłodszych.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Cisza, spokój

Piękne wakacje w listopadzie, cisza spokój. Nie ma animacji, głośnej muzyki, aerobiku w wodzie, hotel dla osób chcących odpocząć od ludzi, pracy, gonitwy życiowej. Jadąc tam wiedzieliśmy o tym z innych opinii, więc nie pisze, że liczyłam na te rzeczy. Nie ma walki o leżaki, kolejek po jedzenie, wrzawy, krzyku.Obsługa ciągle uśmiechnięta, darmowe rowery, kajaki. Na internecie ciągle brzydka pogoda w tych miesiącach, to jest totalna bzdura, był upał, a czasami padało tylko w nocy. Jedzenie przepyszne, prawie codziennie sushi, dużo ryb, ostrych potraw. Przyjechałam z piękną opalenizną ,zdjęciami, wspomnieniami.

• Zalety Duzy basen z częścią dla dzieci i do plywania, aquaareobik, ping-pong, siatkówka w wodzie, silownia, pięknie zagospodarowany teren - wśród ogrodu, laguny i palm, bardzo mili i sympatyczni animatorzy
    • Wady Za malo aktywnosci - wieczorami nic sie nie dzialo Karaluchy w pokoju (w lozku!), jaszczurki i grzyb na scianach, w niektórych pokojach z klimatyzacji lala sie woda

Ogólnie hotel oceniam pozytywnie, ale karaluchow w pokoju nie mogę przeżyć...mimo wszystko polecam

Wojciech

• Zalety Obsługa, położenie, wyposażenie
    • Wady Praktycznie brak

Hotel w świetnym miejscu jeśli ktoś chce odpocząć od hałasu i miejskiego zgiełku. Bardzo zadbana plaża hotelowa. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie.

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Dobre pikantne jedzenie, Ocean fantastyczny masa muszli na brzegu. Teren hotelu duży rozległy zadbany
    • Wady W dniu wyjazdu zabierają opaski ,

Hotel jak i obsługa na dość dobrym poziomie. Wieczorkami fajna muzyka na żywo. Wszyscy się starali by goście byli zadowoleni i tak było, natomiast czar prysł w dniu wyjazdu po zdaniu kluczy od pokoju. Pracownicy hotelu biegają po całym terenie w poszukiwaniu osób które opuszczają hotel by zabrać opaski. Na transfer czekaliśmy kilka godzin bez jedzenia i picia. Co do wycieczek spod hotelu: byliśmy z Fernandem i nie polecam. Zdecydowanie lepiej prowadzi wycieczki Emanuel. Znajdziecie go przed bramą hotelu - pytać kierowców TUK TUK. Kierowcy TUK TUK bardzo kompetentni, zawiozą was do pobliskich miasteczek, możecie robić zakupy i zwiedzać nie poganiają. Zawieźli nas do małpek, wcześniej kupiliśmy wielki kiść bananów, by je nakarmić.

• Zalety Piękne położenie, jak w dżungli. Ze wszystkich stron woda. Ciekawe zwierzęta zamieszkują teren.

Wiza na lotnisku kosztuje 40$, a nie 30$. Na lotnisku jak się wyjdzie poprzez EXIT, to już nie wpuszczą do środka !!!

• Zalety Spokój i baaaaaardzo kulturalna i miła obsługa.
    • Wady Bez widocznych wad.

Obsługa rewelacyjna, pomocna.posilki doskonale, dla każdego.lokalne piwo serwowane w barach hotelu dość smaczne :)Bardzo przydatna i wręcz niezbędna znajomość języka angielskiego (wszyscy rozmawiają w tym języku , nawet pracownicy obsługi, w każdym sklepie i na ulicy).Z wycieczek fakultatywnych polecam zdecydowanie Safari i Train do Kandy.Warto zaopatrzyć się w preparat p/komarom (Mugga) aczkolwiek w czasie 11-dniowego pobytu widziałem może 3 komary :))).Zdecydowanie polecam ten kraj i ten hotel.Serdeczne podziękowania.:)))

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety duży ale kameralny. Smaczne posiłki
    • Wady w dniu wyjazdu ograniczone posiłki. Na transfer czekasz kilka godzin głodny bez picia.

Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany. Czas spędzony w miłej atmosferze i klimacie hotelu. Czar tylko prysł w dniu wyjazdu, gdy po wymeldowaniu i oddaniu kluczy obsługa ganiała wszystkich po terenie by odciąć opaski. Starali się 11 dni by ostatniego dnia popsuć własny wizerunek. Poza tym nie mam nic więcej do zarzucenia. Jeśli chodzi o rezydenta P. Wojtka mam odmienne zdanie od poprzedników. Dla mnie mało pomocny . WYCIECZKI LOKALNE: Fernando tzw Play Boy, zainteresowany tylko kasą. Byliśmy z nim na wycieczce dwu dniowej w 9 osób, nie byliśmy zadowoleni. Mało zainteresowany grupą, bez przerwy rozmawia przez telefon, nie otrzymasz od niego żadnych informacji . Jeśli chcecie zwiedzić i poznać prawdziwą Sri Lankę zdecydowanie z czystym sumieniem POLECAM wybrać się EMANUELEM , skromny miły chłopak zorganizuje i doradzi w każdej wycieczce. Pytać o niego pod hotelem u kierowców TUK TUK ( długie związane do góry włosy to jego brat) on też obwiezie was po okolicznych świątyniach i pokarze, gdzie można karmić małpki.

Krzysiek
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety hotel położony na rozleglym terenie robiącym wrażenie ogrodu batanicznego miła i uczynna obsluga, pamiętać tylko trzeba,że tam wszystko toczy się wolniej rewelacyjny basen doskonałe jedzenie idealny na spokojny wypoczynek
    • Wady plaża prawie pod hotelem, ale ze względu na silę oceanu nie przypomina tych baltyckich. Dość szybko robi się gleboko i dość mocne prądy. Sama woda przy brzegu zmącona przez fale, oczywiście czysta i gorąca. Pusto Fale przecietnie okolo 1m, sporadycznie 1.5, ale niosą inną wodę i mają zupełnie inną silę jak te z Europy. Dla mnie plaża/ocean super, ale Ci ktorzy plywają słabiej mogą mieć problem

nie wyobrażam sobie wakacji w hotelu w bloku, ten hotel /domki w ogrodzie/ pasował mi pod każdym względem naprawdę mili ludzie, ale to cecha chyba wszystkich lankijczykow przy głównym wejściu łatwo znależć Fernanda z ofertami wycieczek,.Zorganizuje wszystko czego sobie zażyczycie a i doradzi. Polecam. Blisko hotelu, zaraz za restauracją "rosyjską" w niepozornej chacie masażysta . Pewnie są lepsi i tańsi, ale przy cenie ponad 3 razy niższej jak w Polsce i jakości usługi dającej naprawdę ulgę, nawet nie próbowałem szukać gdzie indziej jeśli ktoś oczekuje imprez - to albo sam sobie zorganizuje ze znajomymi albo zmienić hotel - tu nastawieniem był wypoczynek. Oczywiście jest bar przy basenie, były pokazy , ze dwa razy można było potańczyć, pograć w tenisa, piłkę, aerobik w wodzie, stoły do bilardu zawsze puste ale to tylko do uzupełnienia wypoczynku. Okolica też spokojna, najbliższe imprezy pewnie w Negombo Przy ocenie hotelu odjąłem po punkcie za wyposażenie pokoju - nie działał w pełni panel sterowania klimą i oświetleniem wbudowany w łożko - dla zasady. Podobnie za atracje i restauracje w okolicy

HALINA
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Świetny hotel cudowni i przemili ludzie pracujący w nim.
    • Wady bez wad

Polecam wszystkim cudowny wypoczynek. Szczególnie chciałabym podziękować rezydentowi panu Wojtkowi. Wreszcie spotkałam rezydenta który zawsze służył pomocą.

Kamil
    Pobyt: Grudzień 2015

• Zalety bardzo duże pokoje, fajny teren hotelu, dużo zieleni, bardzo dobre jedzenie, duży wybór, w barze przy basenie piwo butelkowane w all inclusive, bardzo zadbana infrastruktura sportowa m. in. 5 dołkowe pole golfowe, boisko do kosza i nogi, siłownia, bilard, snooker!, darts + animatorzy który organizowali konkursy
    • Wady w okresie świąt zakaz spożywania alkoholu także w hotelu, mała, wąska plaża

Hotel świetny, bardzo zadbany i fajnie zagospodarowany. Dużo atrakcji sportowych, więc cały czas jest co robić. Fajni animatorzy którzy zachęcali do aktywności. Sympatyczna obsługa. Plaża bardzo mała i z małą ilością leżaków, ale przez to kameralna ;) Polecam ten hotel. Oceniłbym go na 4*