Opinie o hotelu Club Paradiso

Club Paradiso: teren hotelu, zjeżdżalnia

• Dużo udogodnień dla dzieci

Agnieszka Kurzyk

Hotel świetnie położony na wzgórzu z pięknym widokiem na Alanye, na bardzo wąski terenie ale fajnie zagospodarowany i ma wszystko co powinien mieć pięciogwiazdkowy hotel i na prawdę można sie w nim zgubić, liczne zakamarci przejścia wyjścia dodają uroku. Przy hotelu znajdują sie sklepiki i inne kramy. Plaża ok tylko trzeba dojechać buskiem hotelowym dla mnie bez problemu nawet ciekawiej i bardziej intersująco spacerek 400 metrów to przyjemność. Bardzo mile wspominam menagera hotelu, sympatyczni człowiek traktujący bardzo dobrze polaków.

Aga

alimor
    Pobyt: Wrzesień 2008

Wakacje dla rodzin z dziećmi. uwaga na pokoje !

anna dembińska

brak uwag

Małgorzata Szymajda-Dędek

kuba
    Pobyt: Sierpień 2008

Naprawdę dobry hotel,pod warunkiem że nie trafi się do najmniejszych pokoi 2 osobowych na parterze-te są do bani,ale na szczęście tych jest najmniej.Cała reszta OK!Hotel wart polecenia!!!

iwona***
    Pobyt: Sierpień 2008

Polecam ten hotel bardzo gorąco!!! Hotel i jego położenie jest super, do plaży ok 1 km, ale kursuje busik co pół godziny, więc nie ma problemu. Przepiękne widoki z restauracji i najwyżej położonego basenu. Jedzenie wyśmienite, nie ma szans żeby wszystkiego spróbować. Wszędzie czysto i schludnie. Każdy znajdzie coś dla siebie i rodziny z dziećmi jak i pary. Hotel bardzo zachęca swoją infrastrukturą. Do centrum jedzie się ok 10 min, również hotelowym busem. My mieliśmy tylko jeden problem - na początku zakwaterowano nas w bungalowie, tamten pokój na pewno nie odpowiadał oferowanym 5 gwiazdkom. Po interwencji rezydenta zmieniono nam pokój na hotelowy. Dwie noce spędziliśmy w nieprzyjemnych warunkach :-(

Dobra
    Pobyt: Lipiec 2008

To były super wakacje! Kupiliśmy je kilka dni przed odlotem. Nie byłam pewna czy dobrą wybrałam ofertę, ale po przybyciu do hotelu zostaliśmy miło zaskoczeni z mężem i rocznym synkiem. Pokoje duże, czyste, takie małe mieszkanka. Jedzenie pyszne, dużo i różne. Plaża ok. 1km. bez problemu z dojazdem, a i nawet spacerkiem przyjemne. Plaża prywatna. Można zjeść obiad, napić się, pełno atrakcji (siatkówka, rowery wodne itp...), jedyny mankament żwir i kamienie przy wejściu do morza - bez butów się nie da. Super widok hotelu. Obsługa przemiła. Napiwki 2 euro ok. korzystaliśmy z basenów dla dzieci i jak dla nas ok. Mini klub działa super, ale to już dla dzieci powyżej 3 lat (malowanie twarzy, mini golf, wspólne zabawy...). Polecam gorąco.

radzik
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel super, jedzenie pyszne 24h, drinki, napoje, piwko też 24h. Powiem jedno, za rok zaliczę ten sam hotel. Jedyny minus to targowanie się na mieście, ale doszedłem chyba do wprawy z 1000 euro można utargować się na 160, 150 euro trwa to ponad pół godz, ale warto. A hotel naprawdę polecam.

Iwona