Opinie o hotelu Club Paradiso

brak uwag

Małgorzata Szymajda-Dędek

kuba
    Pobyt: Sierpień 2008

Naprawdę dobry hotel,pod warunkiem że nie trafi się do najmniejszych pokoi 2 osobowych na parterze-te są do bani,ale na szczęście tych jest najmniej.Cała reszta OK!Hotel wart polecenia!!!

iwona***
    Pobyt: Sierpień 2008

Polecam ten hotel bardzo gorąco!!! Hotel i jego położenie jest super, do plaży ok 1 km, ale kursuje busik co pół godziny, więc nie ma problemu. Przepiękne widoki z restauracji i najwyżej położonego basenu. Jedzenie wyśmienite, nie ma szans żeby wszystkiego spróbować. Wszędzie czysto i schludnie. Każdy znajdzie coś dla siebie i rodziny z dziećmi jak i pary. Hotel bardzo zachęca swoją infrastrukturą. Do centrum jedzie się ok 10 min, również hotelowym busem. My mieliśmy tylko jeden problem - na początku zakwaterowano nas w bungalowie, tamten pokój na pewno nie odpowiadał oferowanym 5 gwiazdkom. Po interwencji rezydenta zmieniono nam pokój na hotelowy. Dwie noce spędziliśmy w nieprzyjemnych warunkach :-(

Dobra
    Pobyt: Lipiec 2008

To były super wakacje! Kupiliśmy je kilka dni przed odlotem. Nie byłam pewna czy dobrą wybrałam ofertę, ale po przybyciu do hotelu zostaliśmy miło zaskoczeni z mężem i rocznym synkiem. Pokoje duże, czyste, takie małe mieszkanka. Jedzenie pyszne, dużo i różne. Plaża ok. 1km. bez problemu z dojazdem, a i nawet spacerkiem przyjemne. Plaża prywatna. Można zjeść obiad, napić się, pełno atrakcji (siatkówka, rowery wodne itp...), jedyny mankament żwir i kamienie przy wejściu do morza - bez butów się nie da. Super widok hotelu. Obsługa przemiła. Napiwki 2 euro ok. korzystaliśmy z basenów dla dzieci i jak dla nas ok. Mini klub działa super, ale to już dla dzieci powyżej 3 lat (malowanie twarzy, mini golf, wspólne zabawy...). Polecam gorąco.

radzik
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel super, jedzenie pyszne 24h, drinki, napoje, piwko też 24h. Powiem jedno, za rok zaliczę ten sam hotel. Jedyny minus to targowanie się na mieście, ale doszedłem chyba do wprawy z 1000 euro można utargować się na 160, 150 euro trwa to ponad pół godz, ale warto. A hotel naprawdę polecam.

Iwona

Kalina

Gastronomia 5.0 Kilka barów i restauracji, również snack bar na plaży, Tanstelle Bar serwuje "dobre" drinki od 18-2 w nocy koło amfiteatru - warto zająć po kolacji miejscówki bo masa ludzi (w sezonie). Jedzenie dość smaczne, mimo, że niektóre potrawy się powtarzają nikt nie chodzi głodny, kawa dobra z automatów, napoje (niby soki z dystrybutorów takie sobie) Hitem okazała się restauracja a'la carte rybna!!! super klimat, polecam wybrać rybę z grila i zupę rybną. Można też skorzystać z baru Barbecue ale to nas nie powaliło (nie polcam tam czerwonego wina). Barcecue "daje jeść" w nocy - radzę zapytać o szaszłyki z kurczaka bo mogą sami nie podać. Podaję drobne minusy a ogólnie to super, smacznie i piekne dekoracje. Do pani z plackami kolejki al warto. sport rozrywka 5.5 siłownia, basen kryty, kilka na powietrzu, gry i zabawy na basenie, fotograf, amfiteatr z SUPER animacjami, Lekarz jest, fryzjer, kafejka internetowa, dla dzieci zjeżdzalnia plac zabaw na plaży, animatorzy co wieczór i opieka. Plaża ok 300 m żwirkowa - zabrać aqua buty lub sandały do wody. Leżaków na plaży wystarcza darmowe, dobre jedzenie, obok centrum sportów wodnych, banany, PARASAILING, itd. Dyskoteka w podziemiach ale w tygodniu nie zdążyliśmy jej odwiedzić. Oferują wyjazdy do Alanyi ale polecam tylko młodym. Uwielbiany animator Joker :) starszym osobom polecam Horror Show - naprawde dobry. W sierpniu wieczorem było 39 stopni w cieniu bardzo duża wilgotność, filtry 40 nie dopuszczą do poparzeń przy 3 godz na słońcu przy jasnej cerze. Parasole i materace na plaży i basenie bezpłatne, przy basenach trzeba rezerwować kładąc ręcznik! Pokój 5.5 pokoje w budynkach A B C w widokiem na basen i góry to spokojna część kompleksu dużo dzieci, budynek D po środku, E F za główny basen z animacjami (głośniejsza rozrywkowa część) Pokoje zarówno duże z tarasami jak podobno i małe bez tarasu. Wszystkie ładnie czysto urządzone, łazienki czyste, klima na pilota - u nas działała super, suszarka ok, meble ładne i nie zniszczone. W recepcji dość ładnie ale dałabym max 4* klimatyzowana. Piękna roślinność i palmy :) sekrety & polecenia najtańsza sieć dla ery to Avea, waluta - wolą dolary i euro od lirów, pora na wycieczke do Alanyi polecamy po obiedzie by nie jechać w sezonie w samo południe, zabrać ranigast, rennie - chociaż nam nie były niezbędne, masa podróbek markowych rzeczy D&G i inne wszędzie, negocjować nawet o połowę ceny, kupić oko proroka na szczeście, reczniki, dość drogie olejki do opalania, w bankomatach można wypłacać w dolarach, euro i lirach, lekko uciążliwe chodzenie po schodach między budynkami

Tigra79
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel z bdb-ą obsługą, po ang bez problemu inne języki też i bez :) Czysto, klima działa, sprzątanie ok, jedzenie i drinki całą dobę, animacje rewelacja dla dzieci i dla dorosłych, z hotelu jeździ bezp bus na plażę (ok. 1km) i do Alanyi 8 km za 1$. Wolą $ i euro niż liry, targować się o połowę, uwaga na biuro Turka "Sankaytour" oferują polskiego pilota, który zna 4 słowa po polsku - idąc z hotelu do plaży po prawo. Sporo Polaków, nie było problemów z Rosjanami i Niemcami. Restauracja rybna a'la carte rewelacja! Polecam rybę z grilla i zupę rybną. Na plaży bar 12.30 16.30. W sezonie było 40 st.C polecam filtr 40, min.20. Ręcznik na podłodze oznacza do wymiany. Napiwki ok 2$ wystarczą.

i
    Pobyt: Maj 2008

Gorąco polecam. Może odległość do plaży jest spora, ale są minibusy, które dowożą. Takie same minibusy jeżdżą codziennie do Alanyi. Jedzenie b. dobre. Jedyne zastrzeżenie mam do basenów. Pomimo tego, że było ich 4 czy 5 to wszystkie były dosyć małe. Nawet basen główny. No i najlepsza sprawa all inclusive 24h :)