Opinie o hotelu Club Paradiso

• Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Gdańska Ultra All Inclusive

sosenka
    Pobyt: Maj 2008

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko wygląda dokładnie tak jak na folderze, trafił się nam pokój z ogromny tarasem. O widoku z tego tarasu w ogóle nie wspominam - po lewej morze, po prawej góry, a na środku Alania, piękne widoki w nocy... Sklepiki pod nosem... Najlepszy był z torebkami, tam byli najfajniejsi ludzie!!!
    Gorąco polecam ten hotel.

ASIA
    Pobyt: Maj 2008

Byłam w tym hotelu w terminie 5-12 czerwca. Hotel rewelacyjny, godny polecenia. Posiłki i napoje 24h, jedzenie urozmaicone. Można się najeść do syta. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane (my mieliśmy salonik i osobno sypialnię, dużą łazienkę i ogrooomny taras z pięknym widokiem). Obsługa bardzo miła, zawsze do dyspozycji. Do plaży 10 min piechotką, ale co chwila kursowały busiki, podobnie jak do centrum miasta. Rezydenci mają wyznaczona dyżury i zawsze się na nich zjawiają. Co do wycieczek fakultatywnych to dość dobrze zorganizowane, jednakże rezydenci czasem wprowadzają w błąd więc najlepiej o wszystko się wypytać przed zakupem. Ceny wycieczek są droższe niż w miejscowych biurach (np. rafting w Wezyrze 80USD w pobliskim biurze 60USD). Lepiej na miejscu wymienić pieniądze na tureckie liry, gdyż płacąc dolarami w sklepie przeliczają 1:1 i wypada to niekorzystnie. Wbrew krążącym opiniom Turcy mało się targują i niechętnie schodzą z cen. W hotelu większość rodzin z dziećmi lub starszych ludzi dlatego dyskoteka, choć był otwarta, była pusta, natomiast hotel naprzeciwko tętnił życiem nawet w nocy. Ogólnie hotel bardzo polecam i życzę udanych wakacji.

Kamil

Było OK

Hotel dla ceniących sobie spokój i należytą obsługę. 14 dni i można się totalnie zresetować. Nie było zbyt wiele Rosjan, co jest dodatkowym atutem tego miejsca. Polecam i pozdrawiam... Paweł

Irena

Nie zapłaciliśmy aż tak wiele, a okazało się że warunki były nadzwyczaj dobre. Bardzo fajny hotel. Wrócimy tu zapewne za jakiś czas

Robert

Obiekt niczego sobie. Całkiem fajne warunki. Personel hotelowy spisuje sie rewelacyjnie, można się śmiało dogadać praktycznie w każdym języku (jak oni to robią?). Do centrum miasta i na plaże dowożą hotelowe busy co jest fajne i praktyczne. W całym hotelu bardzo czysto. Polceam

Aldona B

Turcja jest przepięknym krajem, ludzie są ciepli bardzo serdeczni, a sam hotel wspaniały. Pokoje duże, przestrzenne. Z balkonu rozciąga się cudowny widok na morze i góry. Każdy kto tam nie był powinien żałować! Jedzenie było tak dobe, że do dzisiaj mi leci ślinka, jak sobie przypomnę te wszystkie pyszności. W wersji all inclusive, praktycznie zawsze można było coś zjeść. Picia również nigdy nie brakowało i było dobre. Jak przystało na dobry hotel, wybór alkoholi bardzo duży,. Bardzo fajne baseny, woda czyściutka, nikt się o nikogo nie obijał i leżak też zawsze się znalazł. Dla lubiących sie poruszać( takich jak ja:)) aerobik w wodzie, zajęcia ciekawe z bardzo fajną panią> Oprócz tego była dobrze wyposażona siłownia a wiczorem dla relaksu jacuzzi. Dla "leniuszków":)), przepiękna plaża, gdzie można się spokojnie poopalać i popływać w spaniałej wodzie. Wieczarami animacje i dyskoteka. Nie wiem czego można jeszcze chcieć, dla mnie były to najfajniejsze wakacje, niezapomniane. Wszystko w hotelu na najwyższym poziomie!!!

Krzysztof B

W hotelu jest tak fajnie, że nawet nie wiem kiedy przeleciały te 2 tygodnie, które tam spędziliśmy. Pokoje duże ładnie urządzone, prześliczne łazienki . Niestety co prawda jest telewizor, ale brak polskich programów. W hotelu bardzo dużo różnego rodzaju atrakcjii. Świetne animacje , zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W hotelu duże baseny, przy których nigdy nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca..Tylko na plażę dosyć daleko, trzeba było jeździć hotelowymi busami.Sama plaża ładna, trochę żwirowata, bardzo czysta i przyjemna woda,:))) W hotelu praktycznie nie ma Rosjan, więc jest bardzo spokojnie i przyjemnie. Dla urozmaicenia pobytu chodziliśmy do centrum. Jedzenie w hotelu smaczne. Śniadania lekkie, wieczorny posiłek bardziej urozmaicony i syty. Przekąski również w miarę dobre. Spory wybór deserów, pyszna kawa:).pozdrawiam

Leon B

Jedyne co nam popsuło trochę pobyt to była zepsuta klimatyzacja. Awaria nastąpiła pierwszego dnia naszego pobytu, reakcja obsługi była natychmiastowa, już pół godziny po zgłoszeniu przyszedł technik, ale niestety naprawa trwała 2 dni, gdyż trzeba było wymienić jakąś część, której akurat w hotelu nie było. Temperatura w pokoju dochodziła do 30 stopni. W ramach przeprosin mogliśmy skorzystać z jednego dodatkowego zabiegu. Wybrałem masaż, który był rewelacyjny, od razu opuściło mnie całe napięcie:)). Hotel może pochwalić się swoją kuchnią. Wszystko bardzo smaczne i duży wybór. Wieczorami dyskoteki:)) muzyka dosyć fajna, zróżnicowana, można było się dobrze pobawić.Obsługa była bardzo miła, raczej zawsze uśmiechnięta i uprzejma. Super panie sprzątaczki, nigdy nic nam nie zginęło :)) Hotel jest pierwsza klasa!! Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w nim:))))

Kuba B

Byliśmy w tym hotelu w kwietniu.Wspomnienia mamy rewelacyjne. Pokoje są duże, przestrzenne i jasne. Z balkonu przepiękne widoki. Jeszcze nigdy żaden pokój hotelowy mi się tak nie podobał jak ten. W obsłudze super ludzie, z każdym można było porozmawiać, poprosić o pomoc. W hotelu, zwłaszcza jak na tureckie standardy jest bardzo, ale to bardzo czysto. Pokoje codziennie sprzątane, nawet na basenie cały czas dbano o porządek.(nigdzie nie było walających się plastikowych kubków). Na plaże zawoził nas hotelowy bus. Plaża dosyć ładna, ale żwirowata, lepiej zabrać ze sobą odpowiednie obuwie, fantastyczna woda, ciepła i bardzo czysta, wspaniale było się w niej wykąpać:)) Jedzenie rewelacyjne, na stołach zawsze duży wybór wszystkiego. Bardzo smaczne desery( za każdym razem kilkanaście do wyboru) Wieczorami animacje po angielsku i niemiecku. Ale nawet nie znając tych języków można sie było domyślić o co chodzi. Wszystko na wysokim poziome, za każdym razem bardzo dobrze się bawiliśmy:))) Przy basenach dużo miejsca. W hotelu praktycznie nie doszukaliśmy się niczego co by nam przeszkadzało, było na prawdę rewelacyjnie!!