Club Paradiso

Club Paradiso: teren hotelu, zjeżdżalnia

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Poznania Ultra All Inclusive

• Zalety Bliski transfer z lotniska, autobus spod hotelu do centrum.
    • Wady Restauracja, bary, organizacja w hotelu, animacje na poziomie zero.

Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek na pewno pod żadnym względem. Pierwszy raz podczas pobytu w Turcji nie mieliśmy ochoty chodzić na posiłki i do barów,a byliśmy czwarty raz. W restauracji brud , a posiłki nie apetyczne i pozostałości przezucane na kolejne posiłki, jedna osoba od jajek osadzonych, omletow i naleśników na tyle osób, braki na "szwedzkim stole" uzupełniane po zwróceniu uwagi. W barach szkła nie stwierdzono, barman myl na bieżąco kubki plastikowe przy kliencie (oplukanie) I lal do nich napoje fujjjjjj Chwała się smak barem nocnym hehe Mieliśmy samolot w nocy i poszliśmy coś zjeść, godzina 2 (od północy otwarte) ,a tamprocz zeschnietych resztek chleba niczego nie stwierdzono. Z lobby do restauracji na 3 piętro można się dostać winda i uwaga są dwie po 4 osoby działające w kratkę na tak duży hotel, I tak mógł pisać długo... szczerze nie polecam

Hotel położony na wzgórzu (przepiękne widoki na Alanya i góry) , oddalony 1km od plaży (plaża średnia, drobne kamyki i żwir, woda w morzu pod koniec września 30 st :)) - codziennie kursuje darmowy busik hotelowy, posiłki dość smaczne , dużo sałatek, owoców i ciast . Pokoje codziennie sprzątane, czysto i przyjemnie. Obsługa bardzo miła. Mini klub otwarty 6 dni w tygodniu (z wyjątkiem niedzieli) - dzieci 2,5 roku oraz 4 lata chętniej korzystali z niego jak z basenów - do tego dla dzieci dodatkowo plac zabaw + wodne atrakcje. Chyba jeszcze kiedyś tam wrócimy :)

• Zalety Piekny hotel, 3 baseny zewnetrzne, jeden wewnetrzny, lezaki dostepne bez problemu (poczatek pazdziernika) hotel bardzo czysty obsluga bardzo sie stara, jedzenie nieziemskie. Na plazy bar oraz restauracja all inc ze sporym wyborem lunchu.
    • Wady Troche daleko od centrum, w okolicy dopiero buduja sie budynko, troche brud za terenem hotelu, jest tez dosyc daleko od plazy ale to akurat nie duzy problem bo hotelowy busik sprawdza sie wspaniale.

Hotel dosyc daleko polozony od centrum, ale blisko glownej drogi gdzie kursuja autobusy, spod hotelu kursuje hotelowy bus do miasta za 5 lirow/1 dolar. Autobus jedzie do centrum bez przystankow jakies 15min. Spod hotelu na plaze co 30 min jezdzi busik pod sama plaze, mozna tez przejsc sie pieszo, hotel znajduje sie na górce, piekne widoki. Jedzenie wspaniale, kazdy znajdzie cos dla siebie, my nie jedlismy na miescie bo szkoda nam bylo aby ominela nas tak pyszna kolacja w hotelu :) obsluga pomocna, poza panem który pelni nocna zmiane w recepcji, przydziela pokoje w zaleznosci od humoru, gdyby nie spodobal sie pokój polecam na zmiane w niskich domkach, kameralnie i cicho oraz bardzo czysto. goscie: duzo rosjan i niemcow, obsluga plynnie mowi w ich jezykach. Zdecydowanie polecam hotel jezeli ktos chce odpoczac na miejscu, jezeli ktos woli zycie nocne na miescie to raczej lepiej poszukac czegos blizej centrum. Bylismy 1 pazdziernika, codziennie 35 stopni bez deszczu. Znosnie robilo sie po 17 godz, a po 19 bylo juz ciemno.

• Zalety - duży, elegancki, czysty hotel - dużo atrakcji - świetne jedzenie - przemiły personel

Świetny duży hotel, położony na wzgórzu. Elegancki, zadbany, bardzo czysty. Na miejscu wszystko co potrzebne jest do udanego wypoczynku. Rewelacyjna, przemiła obsługa, świetni animatorzy, dużo atrakcji (zawody, konkursy, animacje dla dorosłych i dzieci, dyskoteki, amfiteatr). Pokoje duże, codziennie sprzątane, nowoczesne z dużym balkonem. Jedzenie bardzo smaczne, dużo, różnorodne. Świetna przyjazna atmosfera. Polecamy w 100%!

• Zalety nie żałują alkoholu, jedzenie ok, przekąski lody gofry i soki super, własny bar, amfiteatr z animacjami, siłownia, przekąski na plaży
    • Wady odległość od plaży (2km) trzeba iść okrężną drogą gdyż plażę oddziela droga szybkiego ruchu przez którą nie ma przejścia na wprost od hotelu, internet darmowy tragedia, baseny w późniejszych godzinach zacienione, słabe widoki poza odkrytą częścią restauracji, cena

Hotel położony jest w mało atrakcyjnym miejscu, daleko od plaży, dużo dalej niż jest to opisane w ofercie. Jedzenie ok, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje w suite room ok, poza prysznicem w łazience stary z nalotami pleśni na silikonach i w zakamarkach. Uważam, że cena powyżej 18oozł za ten hotel jest stanowczo za wysoka.

• Zalety Jedzenie bardzo dobre. Czyste i codziennie sprzątnie hotele. Animacje hotelowe.
    • Wady Prawie nikt nie rozumiał podstawowych zwrotów po angielsku. Hotel od plaży kilometr. Od centrum Alani 7km !! Straszne położenie. Hotel to ogromny kompleks, jednak posiada dwie stare 3-4 osobowe windy. Wspaniały widok o którym mowa w kompleksie, widziałem jedynie z restauracji hotelowej. Masz widok był na palmę..

Tragiczne położenie, większość obsługi nierozumie po Angielsku, nie ma mowy o 5 gwiazdkach. Dał bym 3. NIE POLECAM portalu wakacje.pl , mam masę problemów, a w międzyczasie dowiedziałem się, ze wiele innych klientów miało również problemy. Nawet na miejscu rezydent jak usłyszał o tym portalu, wymownie dał do zrozumienia, ze to zły wybór.

• Zalety Animatorzy z główna gwiazda Keita z Gwineii. Korty tenisowe.Mecze waterpolo i turnieje ping-ponga.Muzyka na basenie i brak muzyki na górnym basenie.Internet w holu głównym hotelu. Brandy .
    • Wady Płatne wifi.Rosjanie.Duzy kompleks

Trochę za duży kołchoz .Dużo ruskich. Bogate menu i napoje. Ultra All.POlecam

• Zalety Zorganizowanie hotelu, czystość,
    • Wady Odległość od plaży, posiłki

Kiedy wykupiliśmy wycieczkę oferowany był jako hotel 5* teraz do recenzji dostaliśmy opis lokalizacji hotelu z 4*. Jeżeli kupowali byśmy wycieczkę do 4* ocena była by 12 pkt na 10 możliwych. Natomiast oferta była na 5* (i taka ilość gwiazdek jest przed wejściem do Hotelu) więc solidne 8 może nawet 9. Mieliśmy pokój rodzinny (sypialnia z salonem) dosyć duży, z dużą łazienką do tego codziennie dosyć dobrze sprzątany (tu 10/10) Niemniej od współuczestników słyszeliśmy o nie równym poziomie mniejszych pokoi. Byliśmy poza głównym sezonem więc 2h dyskusja w recepcji i kierownictwem hotelu pozwoliła na zamianę . Dosyć daleko od plaży i na piechotę nie polecamy wycieczki (nie jest strasznie daleko - jakiś 1 km) ale przejście przez mało atrakcyjne tereny i trasę szybkiego ruchu (konieczność chodzenia przejściami podziemnymi co w Turcji nie jest przesadnie miłe). Na szczęście co 30 min jest bezpłatny hotelowy bus i z niego warto korzystać. Sama plaża dosyć fajna (jedzenie i picie na miejscu). Z samego kompleksu hotelowego dosyć ładne widoki na morze i Alanye. Jest też hotelowy autobus do Alanyi kilka razy dziennie - wycieczka warta polecenia. Jeśli ktoś chce odwiedzić Turcję wycieczkowo warto zapoznać się z ofertami miejscowych biur podróży (widać je podczas jazdy autobusem hotelowym w Alanyi przy głównej ulicy), jak zawsze taniej niż u rezydentów. W opiniach słyszeliśmy o dobrym jedzeniu (i trochę z tego powodu też zdecydowaliśmy się na ten hotel). Niestety nie odbiega ono jakoś szczególnie od żywienia hotelowego - czytaj: raczej słabego. Jak na 5* raczej słabo to wyglądało. Jedzenia bardzo dużo ale niesmaczne. Na szczęście ze względu na ilość różnych przystawek i dodatków dawało zawsze znaleźć się jakieś bardziej jadalne i nie chodziliśmy głodni (polecamy bardzo dobre sery - służyły nam nawet raz za obiad bo dania główne ja jeden mąż były tego dnia nie jadalne). Jedzenie dostępne właściwie non stop (olbrzymia zaleta - czynny przy basenach nocny bar od 24 do 7 , zbawienie dla nieco mocniej zmęczonych. Serwował nie tylko napoje ale i jakieś pozostałości z obiadu nawet ciepłe. W nocy smakowały znacznie lepiej niż za dnia :-) ) W hotelu głównie rosjanie, turcy i trochę holendrów. Polaków dosyć mało. Obsługa grzecznie ale skutecznie pilnowała porządku więc nie było jakiś pijackich ekscesów z czego znane są raczej dwie nacje :-). Nawet kąpiącego się w nocy w basenie jednego dżentelmena najpierw grzecznie upomniano (zresztą po chwili pojawił się ochroniarz i już do zakończenia spotkania towarzyskiego siedział sobie w pobliżu - tu dla hotelu 10/10). Mimo pewnych mankamentów Hotel wart polecenia szczególnie, że i cena we wrześniu był dosyć przyzwoita.

• Zalety Pyszne jedzenie
    • Wady Daleko od plazy

Mieliśmy bardzo duży pokój rodzinny z salonem i 2 sypialniami. Wygodny z wielkim tarasem - polecam. Ale są to pokoje starego typu - stare szafy i drzwi, w łazience trochę duszno. Bardzo dobre jedzenie! Nawet nasze 2 niejadki zawsze mogły coś dla siebie wybrać.

• Zalety -dobre jedzenie -ładne i czyste pokoje -mila obsługa -
    • Wady -odległość od morza -odległość od lotniska

To fantastyczny hotel, bardzo mili ludzie, bardzo dobra obsługa. Pokój duży i czysty. Jedzenie jest bardzo smaczne.Trochę daleko do plaży, ok. 1km, ale często kursuje hotelowy bezpłatny bus. Hotel położony na wzgórzu, cisza i spokój, ładne widoki. Animacje średnie i jak ktoś ma pokój blisko amfiteatru to wieczorem jest dosyć głośno. Turyści głównie z Rosji i pod nich jest większość animacji. Cena adekwatna do jakości.Polecamy.