Opinie o hotelu Club Side Coast

Club Side Coast: basen

• 2 baseny odkryte i 5 zjeżdżalni wodnych.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 3 brodziki, 2 place zabaw, animacje i zajęcia w miniklubie, menu i krzesełka w restauracji.
  • Tylko 350 m do prywatnej, piaszczystej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, siłownia, sauna, łaźnia turecka, szachy, koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

TL

• Zalety Bardzo mili i uprzejmi kelnerzy oraz personel. Jedzenie w restauracji oraz snack barze na dobrym poziomie. Woda w basenie czysta, alkohole dostępne w formule all naprawdę bardzo przyzwoite.
    • Wady Przygotowanie pokoju hotelowego poniżej krytyki (łazienka poprostu brudna, a czystość muszli klozetowej to armagedon). Ogólna czystość korytarzy zostawia wiele do życzenia. Wi-Fi przy głównym barze przy recepcji działa jedynie, gdy nie korzysta z niego za dużo osób.

Hotel przyjemny, obsługa bardzo miła i ogólnie można miło spędzić tam rodzinne wakacje.

Aga

• Zalety Oceniam bardzo wysoko obsługę restauracji i barów, szybko, sprawnie, posiłki urozmaicone. Animacje bardzo fajne, tylko że po rosyjsku.
    • Wady Ekipa sprzątająca to nieporozumienie.

Panie sprzątające składają czyste ręczniki dla gości na podłodze, pan opłukuje popielniczki w basenie. Wykladziny w pokojach poplamione, może nie wiedzą że można je prac. Reczniki plażowe niedoprane.Ale to nic, w dzień wyjazdu sprzątaczka ukradła nam pieniądze. Biuro podróży oczywiście umywa ręce. Ogólnie hotel się stara, natomiast obsługa sprzątająca nie odpowiada standardom tego hotelu.

• Zalety Dobra lokalizacja, przemiła obsługa, wyśmienite jedzenie, hotel utrzymany w czystości.
    • Wady Zbyt krótko otwarte zjeżdżalnie dla dzieci, brak nazw drinków.

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany. Piękna okolica, na miejscu proponują fantastyczne wycieczki. Plaża piaszczysta. Wyjeżdżającym radzę zażywanie probiotyków przed i w trakcie wyjazdu, po to żeby ustrzec się przed "klątwą Faraona", która mnie niestety dopadła po powrocie z wczasów, a moją rodzinę w trakcie pobytu. Szczerze polecam zwłaszcza bazar w Mangavat, w poniedziałki i czwartki gdzie można kupić okazyjnie podróbki markowych ubrań, butów i perfum.

• Zalety - codzienne sprzątanie, dowóz na plaże, możliwość jedzenia nad wodą, duży wybór jedzenia na obiad i kolacje, wymiana ręczników na basen
    • Wady - prawie sami Rosjanie, animacje słabe tłumaczone na rosyjski, imprezy może 2 razy w tyg i też przeważała rosyjska muzyka, internet koszmarny, brak atrakcji w okolicy

Hotel typowo do odpoczynku. W okolicy poza morzem i bazarami nie ma nic. W hotelach obok słychać jakie mają super imprezy a w Side Coast niestety biednie pod tym względem. Za animacje w dzień np. strzelanie z wiatrówki trzeba było płacić 3 dolary. Jeśli chcesz odpocząć to polecam jeśli chcesz się rozerwać to lepiej nie.

Sylwia M.

• Zalety czysto, znakomite jedzenie, fajny basen ze zjeżdżalniami, bar przy plaży, miła obsługa, dowóz do plaży busikiem

Byliśmy w hotelu w sierpniu 2018, 12-osobową ekipą (w tym 4 dzieci). Hotel spełnił nasze oczekiwania, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie, do pokoju dostarczana butelkowana woda. Jedzenie pyszne i różnorodne, bardzo duży wybór. Kolejki podczas posiłków pojawiały się jedynie do stoisk, w których dania były przygotowywane na bieżąco (np. naleśniki). Obsługa bardzo miła i pomocna. Animacje średnie, szczególnie dla dzieci, codziennie ten sam zestaw muzyczny. Duża atrakcja to dyskoteka w pianie. Baseny czyste, leżaków nie brakuje. Na plażę co kilka minut jedzie bus. Przy plaży fajny bar, dlatego nie potrzeba wracać na obiad do hotelu. Plaża czysta z łagodnym zejściem do morza. Okolica przepiękna, miejscowość otoczona górami Taurus. Szczególnie polecam wycieczkę Jeep Safari, niezapomniana przygoda (bitwy wodne), Zielony Kanion, turecka wieś. Polecamy!!!

• Zalety Miła obsługa. Jedzenia dużo, można posmakować Tureckiej kuchni. Czysto. Wygodne leżaki. których nie brakowało.
    • Wady Brak klimatyzacji w lobby.

Może to nie 5* ale trudno się do czegoś doczepić. Pokoje tradycyjne jak we wszystkich hotelach, czyste. Jedzenie nie do przejedzenia. Busik na plażę co 10 min. W morzu duże kamienne głazy trzeba uważać ale są też miejsca bardzo bezpieczne. Morze rewelacja !!! ciepłe i z falami. Dużo leżaków. Mogę polecić ten hotel.

Grzegorz

• Zalety Baseny, jedzenie, animacje
    • Wady usterki w pokojach i nie włączona klima w lobby

Przełom lipca i sierpnia 2018. Byłaby 10 ale pokoje (braliśmy z osobnym dla dzieciaków) wymagają napraw (w każdym razie ten, w którym byliśmy na 100%). Pokoje czyste i codziennie sprzątane ale pozapychane umywalki, odpadające prysznice, niedokręcone baterie - potrzebna była interwencja rezydentki. Na szczęście pokój służył tylko jako sypialnia ;) Dwa baseny - jeden gdzie z racji dużego brodzika większość rodzin z małymi dziećmi (na nim nie było animacji) Drugi z malutkim brodzikiem i animacjami dla starszych dzieciaków i dorosłych. Team animacyjny rewelacyjny - Aki (główny prowadzący) niesamowity. Polecam udać się wieczorem do hotelowego amfiteatru na SHOW TIME, który prowadzi ;) Jedzenie rewelacja - dużo potraw tureckiej kuchni ale jest również europejska (nie do przejedzenia) Śniadania od 7:00 do 10:30, przekąski, obiad, podwieczorek od 12;30 do 17:30 w restauracji i snack barze przy basenie, kolacja od 19:00 do 21:00 w głównej restauracji, dla niedojedzonych od 00:00 do 00:30 późny posiłek ;) Na obiad polecam udać się do baru na plażę ( można się przejść - ok 300 m lub zabrać hotelowym busikiem, który odjeżdza co 10 min.) po pierwsze mniejszy tłok a widok na morze podczas posiłku rewelacja :) Plaża hotelowa z wystarczającą ilością leżaków, piaszczysta ale dla amatorów nurkowania słabo - woda czysta ale mętna od piasku, który z racji fal (dzieciaki zachwycone) cały czas był wzburzony :) Dwa bary przy basenach czynne od 9:00 do 23:00 i jeden w lobby czynny do 24:00. Wycieczki fakultatywne brać przez biura na miejscu lub biuro w Polsce (wystarczy poszukać na necie) są o połowę tańsze niż u rezydentów. Pobliskie Side i Manavgat polecam zwiedzić samemu wybierając się na wycieczkę dolmuszem (mały autobusik), który kursuje co 10 min (koszt od osoby to 1,5 euro lub 1,5$). Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupami odradzam bazar, który jest około 500m od hotelu (tureckie Janusze z muchami w nosie zdziwieni, że się o coś pyta). Polecam bazar w Manavgat (poniedziałek/czwartek 8-18). Olbrzymi bazar nie tylko z oryginalnymi tureckimi podróbkami wszystkiego ;) ale również mnóstwo pamiątek i bazar z "jedzeniem", przyprawy, chałwy, baklawy we wszystkich możliwych kombinacjach :) Podsumowując to gdyby nie usterki pokojowe byłaby 10 ale spokojnie wyjazd uważam za bardzo udany i śmiało hotel mogę polecić !

Jacek

Byliśmy w kilka rodzin, ogólne wrażenie ok, śniadania monotonne, obiady i kolacje super, bufet przy basenie ok. Do morza dowoziły busiki co 10 minut ale spacerkiem też nie było źle ok 5-7 minut. Bufet nad plażą ok, jedzonko pyszne. Na plaży za ciasno i czuć ostre kamienie wchodząc do wody. Animacje dla dzieci nie były po polsku, zjeżdżalnie były czynne 2 razy dziennie po dwie godziny. Wifi słabo chodziło na terenie całego hotelu. Ogólnie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Byliśmy w 11 osób (6 osób dorosłych i 5 dzieci) w połowie czerwca 2018 r, hotel spełnił nasze oczekiwania. Pierwszego dnia nie dostaliśmy trzech pokoi obok Siebie, ale następnego dnia u Pani w recepcji udało się zmienić pokój tak jak nam wszystkim pasowało. Cena do jakości super. Dosłownie 500 m od hoteli duży bazar na którym każdy znajdzie coś dla Siebie.
    • Wady Zjeżdżalnie mogłyby być dłużej otwarte, dzieci na tym traciły :)

Polecam dla rodzin z dziećmi. Hotel wart polecenia.

Aleksander

• Zalety Zdecydowanie wart swojej ceny. W tym roku wybieramy się tam jeszcze raz.
    • Wady To nie jest standard Titanic Beach czy Delphin Imperial, ale stosunek cena/jakość rewelacyjny

Dobre rozwiązanie na urlop dla rodziny z dziećmi. Minusy zawsze są, ale za tą cenę trudno wybrać coś lepszego..