Opinie o hotelu Club Turan Prince World

Club Turan Prince World: obiekt, basen

• Bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki na plaży.
  • Doskonała infrastruktura sportowo-rekreacyjna.
  • Atrakcje dla dzieci: place zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawki, małpi gaj.
  • Hotel z aquaparkiem z licznymi zjeżdżalniami, 4 odkrytymi basenami i brodzikami dla dzieci.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety Pokoje czyste i zadbane. Blisko plaży. Dobra kuchnia. Miły personel.

Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Pokoje czyściutkie , codziennie dokładnie sprzątane. Przepiękny ogród . Blisko plaży . Nie było problemów z leżakami. Dużo basenów i atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ciekawe animacje . Jedzenie smaczne i urozmaicone. Personel miły i uczynny. Polecam każdemu. Z pewnością kiedyś tu wrócę.

• Zalety Fajny aquapark, bardzo zadbany hotel, piękne ogrody, urozmaicone jedzenie. Hotel dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Masa ludzi - szczególnie w restauracji głównej, brak oryginalnych alkoholi, trzeba rezerwować wcześnie rano leżaki na basenach!

Hotel raczej średniej klasy z tłumem ludzi. Jeżeli szukacie hotelu premium to nie polecam. Rezerwacja miejsc przy basenie od 6 rano ! Alkohole tylko lokalne. Przy hotelu pełno sklepów i centrum handlowe, w którym śmiało wszystko kupicie bez targowania się po takich samych cenach albo taniej niż w butikach. Dla dzieci super aquapark i lunapark w cenie! Woda w morzu bardzo czysta.

• Zalety aquaprk, zoo zjeżdzalnie , lunapark, plaża jest szeroka ogrody kwiatowe na całym obiekcie

Hotel jest po remoncie, obsługa jest bardzo uczynna a zarząd miły i pomocny. Dużym atutem hotelu jest bogata oferta atrakcji dla każdego w każdym wieku.Jest aquapark ,zoo , park rozrywki(luna park- z karuzelami w starym stylu), plaża jest blisko i piękna. Na całym obiekcie są ogrody kwiatowe.

KLAUDIA

• Zalety -idealne położenie, blisko lotniska, przy plaży piaszczystej można z basenów przejść do morza, lunapark, hamaki, 4 place zabaw, aquqpark bardzo duży i dla starszych i dla niemowalków basen, piekny zadbany ogród, bardzo czysto, obok bazar, smaczne jedzenie
    • Wady w bungalowach małe , ciasne pokoje które wymagają odświeżenia, brak czajnika, bez nadzejne drinki nie do wypicia.

To był nasz 7 pobyt w Turcji. Byliśmy z 3latkiem tydzień w październiku. Pomimo końcówki sezonu, hotel działał na 100%. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci, lunapark - 6 karuzeli, 4 duże place zabaw, nigdzie indziej się nie spotkałam z tyloma atrakcjami dla dzieciaków, dużo basenów, zjeżdżalni, jest tez basen dla niemowlaków. Nie ma szans na nudę. Wszędzie lodówki z wodą. Kawa Nescaffe, automaty z pepsi, oranżadą. Ogólnie pobyt bardzo udany, jedynie do czego mogłam sie przyczepić to fatalne pokoje w bungalowach, czyste ale małe -ciasne i trochę zaniedbane wymagają odświeżenia, może lepsze są w hotelu. Bardzo dbają o czystość na całym terenie hotelu. Słabe drinki, był jeden kelner który faktycznie umiał je robić. Obsługa miła i uprzejma. Obok hotelu duży bazar. Polecam ten hotel :)

Sławomir

• Zalety Cisza spokój czystość wszystko zadbane duzo atrakcji dla dzieci pyszna różnorodna kuchnia dla dorosłych i dzieci duzo pięknej zieleni i kwiatów miła obsługa w skali od 1 do 6 dałbym 5.8 byłem w różnych miejscach i hotelach Tak ze wiem o czym mówię

Super położenie w miarę blisko od lotniska sklepy i bazar na wyciągnięcie ręki wszyscy bardzo przyjaźni jest co zwiedzać hotel zadbany czysty bardzo duzo obsługi z niczym niema problemu polecam hotel z czystym sumieniem jakość do ceny 100%

ema

• Zalety dużo atrakcji dla dzieci, super zjeżdżalnie, luna park, mini zoo, piękny teren wokół hotelu
    • Wady monotonne i niezbyt smaczne jedzenie, codzienna walka o stolik

Byliśmy z dziećmi na początku sierpnia 2017. Jest to hotel dla rodzin z dziećmi-bardzo dużo atrakcji dla najmłodszych. Jednak w sezonie odniosłam wrażenie że jest więcej gości niż miejsc na stołówce, leżaków na basenie, stolików przy wieczornych animacjach. Codziennie polowaliśmy na stołówce o miejsca do siedzenia (po dwóch dniach było to męczące), wszystko na talerzu trzeba było nosić kilkadziesiąt metrów do wolnego stolika .Horror.. Restauracja główna to nie restauracja a stołówka.Bardzo duży tłok, ścisk i hałas. Jedzenie niezbyt smaczne i monotonne...Jedno i to samo... Był to nasz czwarty pobyt w Turcji i jedzenie było najgorsze w tym hotelu. Bardzo dużo Rosjan i Turków, którzy bardzo hałasują oraz marnują tony jedzenia (widocznie taki dobrobyt w tych krajach). Toalety przy basenach, oraz schody przy zjeżdżalniach mogłyby być czystsze. Pokoje standardowe, zatkane odpływy od prysznica oraz niedziałające zamki w drzwiach łazienkowych.( w pierwszym dniu zatrzasnęłam się i nie mogłam wyjść- dopiero po chwili mój mąż otworzył siłą drzwi). Okropna kawa, nawet po turecku. Ogólnie wakacje udane ale stołówka śni nam się jako koszmar. Animacje na średnim poziomie bez szału.

Wojtek
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Niska zabudowa, dużo zieleni. Smaczne jedzenie.
    • Wady Luna park otwarty w ciągu dnia w porze aqa parku. Kamienista plaża.

Polecam dla rodzin z małymi dziećmi dużo udogodnień. Mini zoo, dużo miejsca do spacerów wózkiem. Alejki porośnięte kwiatami , zacienione. Aqa park dla dzieci w każdym wieku. Baseny podzielone wiekowo. Polska opieka w mini clubie. Mnustwo atracji nawet w ciągu dnia. Dyskoteka na plaży w pianie, fajerwerki.

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety animacje dla dzieci, animacje dla dorosłych, zadbane i czyste pokoje

Świetny hotel dla rodzin z dziećmi, bardzo dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Duży wybór jedzenia i picia:)) Zadbane pokoje. Polecam

Bw
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Animacje dla dzieci z wezyra, jedzenie, lunapark, jakis bazarek w okolicy,
    • Wady Nie dzialala nam klima w pokoju!!

Najpierw neg - klima, dmuchala ale ochlody zero, w nocy ciezko bylo spac,zglaszalismy to kilkakrotnie w recepcji, pozniej interweniowal rezydent, ale przysylali tylko specow do naprawy, bez rezultatu, wprzeddzien wyjazdu zrezygnowalismy z kolejnych zgloszen. Plusy- animacje z wezyra, club dla dzieci. - jak tylko otwieraly sie tamdrzwi nasza corka juz nie chciala wychodzic, w przerwach zaliczala tylko basen, bo nawet posilki im do tego klubiku dostarczali. Wiec my mielismy calusienki ten czas na relaks przy basenie... Mini disko tylko po rusku i angielsku wiec naszej corce tonie przypadlo do gustu ale itak byla tak zmeczona ze juz chciala spac, iwtedy wlasnsie wracalismy do pokoju bez klimy...grrr.... Bazarek fajny (np. Plastikowe baleriny ktore wszyscy tam nosili udalo nam sie kupictam najtaniej za 1 euro, a wszedzie chyba po2-3?. A wsklepiku na terenie osrodka identyczne 22?. Lunapark- tylko 2h dziennie, ale ogromny walor calego hotelu...corka zachwycona, wiec polecam zdecydowanie.... Dla rodzin z dziecmi rewelacja.

Olka
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Duży , czysty przestronny hotel.
    • Wady Daleko od centrum.

Hotel rewelacyjny dla rodzin z dziećmi. Dużo placów zabaw, super aqua park, bardzo smaczne jedzenie. Bardzo miła obsługa, POLECAM