Opinie o hotelu Crown Resort Horizon
Cypr / Cypr Południowy

Crown Resort Horizon: teren hotelu, basen

• Bogata oferta rekreacyjna: sauna, masaże wodne, SPA, jacuzzi, łaźnia turecka, strzelanie z łuku, program zajęć animacyjnych.
  • Udogodnienia dla najmłodszych: program animacyjny, plac zabaw.
  • Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy: w pobliżu przystanek autobusowy, postój taksówek, wypożyczalnia samochodów.
  • Tylko 300 m do piaszczystej plaży.

Paulina
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Blisko centrum i plaży Dużo zieleni Hotel, pokoje zadbane i czyste Darmowy basen i sauny Dużo animacji organizowanych przez obsługę hotelową
    • Wady Brak wad

W lutym spędziłam tydzień w hotelu, wszystkim serdecznie polecam. Miałam wyżywienie HB jedzenia było pod dostatkiem, myślę, że nawet największy niejadek wybrał, by coś dla siebie. Pokoje są zadbane i czyste - codziennie Panie z obsługi w nich sprzątają, wokół hotelu jest bardzo zielono, teren jest ogrodzony, sporo animacji, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, parasole i leżaki przy basenie. Świetna lokalizacja do centrum kilka kroków, do marketu 5 minut spacerkiem, autobusy do Pafos kursują co 15 minut.

Aga
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Blisko morza, Miła obsługa

Spędziłam tydzień w hotelu i bardzo mile wspominam pobyt. Duży wybór jedzenia, każdy może znaleźć cos dla siebie. Czysto, codziennie wymieniane ręczniki. Cisza i spokój, podczas pobytu przeważała duża cześć osób starszych-Brytyjczyków. W hotelu pracują Polacy co myślę,że jest pomocne dla osób nie posługujących się dobrym angielskim. W hotelu znajduje się basen , sauna, siłownia. Polecam. Na recepcji pracuje zawsze uśmiechnięta i pomocna Pani Gosia-pozdrawiam:)

Leszek

• Zalety Dobra lokalizacja przy kapitalnym klubie z muzyką na żywo
    • Wady Hotel duży przestronny ,niezłe baseny ale jego świetność już dawno minęła .Wszystko przestarzałe i niby wszystko było a jednak standard bardzo słaby .Hotel to takie sanatorium dla Brytyjskich emerytów których jest 90% .Nie polecam

To był krótki pobyt z grupą znajomych z pracy i całe szczęście ponieważ nie dał bym rady jeść więcej tych śniadań .Wszystko jak w All ale dla ubogich.

Maria

• Zalety Bliskość morza, miła obsługa.

Byliśmy z mężem przez 7 dni z opcją śniadań i obiadokolacji. Pogoda piękna, około 30 stopni codziennie. Dojście do plaży zajmuje 10 minut. Przy hotelu baseny. Od poniedziałku do piątku od 9.00. do 10.00 aerobik w wodzie. Codziennie wieczorem animacje typu Bingo, Karaoke i inne. Przed hotelem od strony morza uliczka z mnóstwem restauracji, w których każdego wieczoru jest grana muzyka na żywo. Dla wybierających się tam na wczasy polecam restaurację Ocean Basked, w której serwują cudowne i świeże owoce morza. Dodatkowa opcja pokoju z widokiem na morze dostarcza cudownych widoków na zachody słońca. Posiłki dobre i urozmaicone. W hotelu mnóstwo starszych turystów, co gwarantowało ciszę i spokój. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wczasów w tym hotelu.

Aleksandra Bialic-Sieńkowska

• Zalety Bardzo miła obsługa, pokój sprzatany prawie codziennie, ładny i przestronny pokój z widokiem na morze i góry jednocześnie, zadbany ogród i basen
    • Wady Jedzenie, położenie

Jedzenie monotonne, mały wybór dań dla wegetarian, plaża niedaleko hotelu piaszczysta ale mała i zatłoczona nawet po sezonie, malutko atrakcji turystycznych, brak ładniejszych krajobrazów w pobliżu, nudno. Jeśli ktoś lubi tylko leżeć nad basenem i pić rozwodnione drinki to polecam.

• Zalety Zadbany , czysty , dużo zieleni , miła atmosfera ( obsługa).

Hotel godny polecenia , codziennie sprzątane pokoje , często wymieniana pościel, zadbane i duże obejście , gdzie mozna polezec w cieniu palm, 5 min. do morza.

Natalia

• Zalety Dobre położenie, smaczne posiłki, widok z pokoju, przestronny pokój, fajny basen, mila obsługa, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników
    • Wady Pokoje zdecydowanie potrzebują odswiezenia, basen również powinien przejść remont, ceny w barze bardzo wysokie (duże piwo 4.75e!!!), Słabe wifi, co chwilę przerywa i bardzo wolny internet., Stary telewizor szumiące kanały, materaca o ostrych kantach.

Spędziłam z mężem w hotelu Crown Resorts Horizon tydzień w październiku. Nie było tłoczno, bardzo dużo starszych ludzi. Jedzenie smaczne, na kolację bardzo duży wybór, codziennie coś innego. W basenie orzeźwiająca woda. Bardzo mila obsługa. Jeśli chodzi o Cypr i Coral Baby to jest to typowo turystyczne miejsca ceny są wysokie. Polecam wycieczkę na półwysep Akamas jeepem z rejcem na Blue Lagoon ;)

Magdalena

• Zalety Duże i czyste pokoje, wygodne łóżka, dobre kolacje
    • Wady brak lodówki i czajnika w pokoju, wanna zamiast prysznica, 800m do plaży

Hotel fajny ale mamy duże zastrzeżenia do biura podróży Exim Tours. Jeżeli nie znasz angielskiego to się nie wybieraj. Na lotnisku brak opiekuna, tylko informacja w języku angielskim gdzie mamy iść do autobusu (dla osób jadących po raz pierwszy lub nie znających języka to może być duży stres). Kierowca to Cypryjczyk, na recepcji nikt nie mówił po Polsku. Rezydent był dopiero w następnym dniu o godz. 20:00 przez 15min i to na dodatek z innego biura.

Alena Mynářová

Pobyt bardzo udany, bylismy bardzo zadowoleni. Jestesmy wczasowicze z Czeskiej republiky, wylot z Krakowa.

Grażyna

• Zalety dobre położenie, pokoje o dobrej wielkości, bardzo smaczne kolacje (mieliśmy HB), potraw nie było jednorazowo dużo, ale to akurat był plus, bo nie było pokus do przejedzenia.
    • Wady brak włączonych lodówek co przy lipcowym upale było ogromnym minusem. plaża znacznie dalej niż 300 m

POLECAM. Hotel bardzo fajnie położony, z dużą przestrzenią koło hotelu, można korzystać z leżaków nie tylko koło basenu, Klimatyzacja w pokojach działa cichutko i bardzo dobrze, co przy lipcowych upałach było niezbędne. W lobby już nie, bo wszędzie są stale otwarte okna. Jedzenie niby stałe, a jednak urozmaicone, obiadokolacja zawsze tematyczna np. śródziemnomorska, meksykańska. Blisko sklep Phillipos, w którym można wszystko kupić. Przy hotelu jest przystanek autobusowy. Można dojechać na najbliższą plażę Coral Beach jak też dalszą Coralia beach (dla nas lepsza). Komunikacja w Pafos bardzo dobrze zorganizowana i tania. Bilety dzienne po 5euro za osobę, jednorazowe po 1,5 euro. Po dniu nad morzem można na ten sam bilet pojechać wieczorem do Pafos. Polecam wycieczki jeepem z Exim Tours. Kierowcą i przewodnikiem jest Stawas, Cypryjczyk, który mówi po polsku (ma żonę Polkę) sympatyczny i zabawny facet. W restauracji i recepcji pracują też Polacy co czasem bardzo pomaga.