Opinie o hotelu Dessole Malia Beach

Dessole Malia Beach: basen

• Dobra lokalizacja: tylko 500 m do centrum Malii z licznymi restauracjami, sklepami i barami, ok. 30 km od Heraklionu.
  • Atrakcje dla dzieci: animacje, miniklub, mini disco, zajęcia sportowe, plac i pokój zabaw.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Kazimierz

• Zalety Dobre położenie i wspaniała obsługa, bardzo dobre posiłki. Czystość.
    • Wady Łazienki i wyposażenie pokoi z lat 80-tych. Zimna woda w basenie.

Wygląd i wielkość pokoju nie zgodna z przedstawioną ofertą. Urzekło mnie położenie hotelu i bardzo miła obsługa.

Ilona

• Zalety Położenie, miła obsługa
    • Wady Walka o leżaki

Pokoje w stanie dobrym, ale bez szaleństwa. Sprzątane codziennie. Wadą hotelu jest mała plaża i rezerwowanie leżaków przez osoby, które później z nich nie korzystają. Jedzenie dobre, obsługa bardzo pomocna i miła.

Ilona

• Zalety Świetne położenie przy plaży. Obsługa. Jedzenie
    • Wady Walka o leżaki

Wszystko fajnie poza walką o leżaki i na plaży i przy basenach. Powinni jakoś to rozwiązać i nie pozwalać na to żeby ludzie rzucali ręczniki na lezaki i pojawiali sie na nich za 5 h albo wcale.

• Zalety Położenie, pyszne jedzenie i pod dostatkiem, pokoje czyste - codziennie sprzatane, mila obsluga
    • Wady Daleko do przystanku

Hotel oceniam bardzo dobrze, obsługa hotelu na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne - kazdy znajdzie cos dla siebie, pokoje czyste, wyglad pokoju typowo grecki, jedyna wada to odleglosc hotelu do przystanku, ale za to pod hotelem jest mnostwo wypozyczalni aut i ceny y nie sa wygórowane. Hotel znajduje sie przy plazy co jest ogromnym plusem. Szczerze polecam!!

Kinga

• Zalety Fajna lokalizacja, chociaż biorąc pod uwagę wycieczki fakultatywne nam się trafiło ze zawsze byliśmy 1 hotelem jak nas zabierali na wycieczki i ostatnim hotelem co do powrotu stąd też podroż była mecząca, aczkolwiek jak ktoś ma w planach samemu sobie zrobić wycieczki to lokalizacja jak najbardziej wspaniała. - pyszna pizza ! pyszne jedzenie w tawernie! super zejście do morza bo i skałki i z 2 strony piaszczysta plaża. - szybka reakcja kelnerów. - pomimo że przyjechaliśmy o 2 w nocy to dostaliśmy jeszcze kolacje! super sprawa! wcześniejsze śniadania były również możliwe nawet o 4 rano. Luch boxy na wyjazdy całodniowe - kanapka, ogórek, pomidor, ciasto woda, owoc, ale zawsze było.
    • Wady - zimna woda w basenie - cieplejsza była w morzu:)

Byliśmy w hotelu tydzień, pokój mieliśmy z widokiem na basen z tyłu - było tam trochę ciszej i spokojniej ( bliżej do przepysznej pizzy:)) Jedzenie ogólnie dobre i było można z czegoś wybrać, ale np przy pobycie 2 tygodnie to jedzenie mogło się znudzić. Bo codziennie prawie to samo ale było z czego wybrać. Pokoje sprzątane codziennie i bardzo dokładnie. Recepcja - przy wymeldowaniu mieliśmy problem z oddaniem ręczników bo podobno jak dostaliśmy karteczkę do odbioru ręczników to tą samą karteczkę powinniśmy mieć przy oddaniu - o czym nas nie poinformowali bo ręczniki odbiera się w spa a oddaje na recepcji. po kilku minutach rozmowy udało się oddać ręczniki i odzyskać kaucje, chociaż pani wzięła ręczniki a kaucji nie chciała oddać. no cóż zależny na kogo się trafi na recepcji. Co do samych leżaków to byliśmy po sezonie że więc nie było problemów. zawsze wszędzie o każdej porze można było znaleźć miejsce. Fajna sprawa bo blisko do wysepki z kościołkiem na która można popłynąć samodzielnie - a szczerze mówiąc to przy wysokości swojej 175 miałam 1 moment że nie miałam dna. Super sprawa i fajne otoczenie. Ogólnie super hotel.

Ewelina

• Zalety Pięknie położony, przy samej plaży, zadbany, czysty hotel. Jedzenie pyszne i pod dostatkiem. Super wakacje z rodziną.
    • Wady Prawie brak placu zabaw dla malutkich dzieci i brak animacji po polsku

Ogólnie wspaniale miejsce na rodzinny wypoczynek. Pięknie położony i zadbany hotel. Obsługa wspaniała. Trochę mało atrakcji dla najmniejszych dzieci. Ale brodzik i plaża jak najbardziej fajne. Polecam

Remigiusz

• Zalety położenie tuż przy plaży, b.dobre jedzenie i wiele możliwości żeby coś zjeść różne punkty wydawania przekąsek między posiłkami głównymi, świetna pizza z pieca, dobra organizacja czasu i zajęć, fajni animatorzy,
    • Wady wąska plaża przy samym hotelu ale nie dalej niż 400m od hotelu już jest super, pokoje mogły by być troszkę lepiej urządzone ale w sumie to nie przeszkadza bo i tak się w nich w zasadzie nie przebywa,

Hotel świetnie położony, baseny dla dzieci super, na drinkach nie oszczędzają, fajni animatorzy i miła obsługa. Co prawda w pokojach nie ma szału z wyposażeniem i wystrojem ale za to są czyste i często sprzątane - więc w sumie to nie przeszkadza bo i tak nie siedzi się w pokoju. Hotel i roślinność wokół zadbane, czyste, ładne alejki. szczerze można polecić nawet dla rodzin z dziećmi. nam się bardzo podobało. minusikiem jest wąska i mało ustawna plaża przy samym hotelu ale 200 - 400m od hotelu już na prawdę można się zrelaksować na fajnej i szerokiej plaży.

• Zalety Świetna lokalizacja idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Trochę małe pokoje,ale czyściutkie i zadbane.

Hotel w najlepszej lokalizacji w mieście Malia -wszędzie blisko,a jednocześnie cicho i spokojnie nie dociera tu gwar z głównej ulicy.Bardzo miła i pomocna obsługa spotkałem w hotelu kilku naszych rodaków,którzy nie mówili po angielsku mimo tego nie mieli żadnych problemów z komunikacją.W hotelu najwięcej gości to Rosjanie trochę Czechów i Polacy większość z dziećmi.Dużo leżaków na basenie i na plaży, nie ma problemów ze znalezieniem miejsca do opalania,bezpłatne ręczniki plażowe to naprawdę atuty tego hotelu,jeżeli ktoś szuka odpoczynku to tam go znajdzie.Jeżeli chodzi o jedzenie to jest go naprawdę pod dostatkiem wybór ogromny,każdy znajdzie coś dla siebie.Pyszne ciasta,desery,lody i świeże owoce.Pokoje sprzątane codziennie bardzo dokładnie,ponadto w każdym pokoju sejf więc nie musimy się o nic martwić.Jak na Grecję to super plaża dosłownie parę kroków od hotelu.Bar na basenie doskonale zaopatrzony,a obsługa zna się na rzeczy nigdy nie czeka się na drinka dłużej niż parę sekund niezależnie od ilości osób,które coś zamawiają.Fajnie,że w hotelu nie ma Angielskiej młodzieży,bo ona robi niesamowicie dużo hałasu,można się o tym przekonać spacerując wzdłuż plaż innych hoteli.Codzienne animacje dla dorosłych i mini klub dla dzieci jest czym się zająć jeżeli nie chcesz się tylko opalać :).Klimatyzacja w pokojach jest tak wydajna,że jeżeli chcesz to możesz zmarznąć przy największych upałach.Byłem w tym hotelu w lipcu tego roku z żoną i sześcioletnim synem jesteśmy z pobytu super zadowoleni chcemy namówić znajomych i jechać tam jeszcze raz,bo już kilka podobnych urlopów mamy za sobą i ten hotel jak do tej pory był najlepszy za tą cenę.Mam nadzieję,że swoją opinią pomogłem i naprawdę uważam,że hotel ma zasłużone 4 gwiazdki jest tylko jedna rzecz,która mi się nie podobała-łazienka w pokoju.Mimo tego,że czysta i wyposażona we wszystko co powinno być w łazience,włącznie z suszarką do włosów to wanna miniaturowa ja mam 180 cm wzrostu i nie było szansy komfortowo się tam wykąpać,po prostu za mało miejsca.Życzę udanego wypoczynku i niezapomnianych wakacji Tomasz.

Alinka
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Może do pływania i rafa do oglądania ???? zadbany ogród dużo zieleni
    • Wady Hotel troche już podniszczony... Dyskoteki praktycznie brak. Jedzenie raczej nijakie takie... Animacje wieczorne cieniutkie.

Ogólnie wrażenie i tak dobre... Nawet jeszcze raz chętnie byśmy tam spędzili mały urlop... Ale to zasługa głównie możliwości sorkelingu tuż przy hotelu - rafa...choć niewielka... i tak nas zauroczyła.

Jacek

• Zalety Położenie, czystość, kuchnia
    • Wady brak w recepcji osoby mówiącej po polsku (a spora część klijentów jest z polski)

Bardzo polecam, piękny hotel, czysty, dobre jedzenie, świetne położenie.