Opinie o hotelu Dimitra
Grecja / Rodos

Dimitra

justyna
    Pobyt: Czerwiec 2010

Byłam 2 lata temu na tydzień- było okej jak za taką cenę- mi nic nie przeszkadzało, wiadomo, że luksusów niema ale to chyba jasne jak się jedzie do taniego hoteliku, wieczorami i w nocy bywało głośno bo niedaleko jest słynna street pub, ale nam to nie przeszladzało bo pojechaliśmy tam się bawić a nie spac o 22! Śniadania bułka, masło, dżem, sok, kawa i tyle! polecam młodym imprezowiczom i ludziom, którzy spędzają czas na plaży! tak jak my!

Pobyt: Lipiec 2008

Hotel położony w centrum miejscowości, wszystko "pod ręką". Przemili właściciele. Pokoje małe, ale bardzo czyste, sprzątane co 2 dni z wymianą ręczników i pościeli. Na parterze w hotelu mieści się bar, w którym pracuje 2 polskich kelnerów- przesympatyczni ludzie, służący pomocą we wszystkim. Gorąco polecam!!!

merry
    Pobyt: Lipiec 2008

Hotel położony w b.dobrej lokalizacji, ale dla osób lubiących się bawić bo na spokój nie ma co liczyć :) Obsługa miła, w barze pracuje Tomek i Sebastian - pozdrowienia :) Serwują nie złe drinki, w pokoju lodówka i klimatyzacja więc dało się żyć, jedynie co można zarzucić to sprzątnie pokoi - podczas całego pobytu - 1 tydzień zdarzyło się to tylko raz! Bardzo blisko tani supermarket AB ok 400m od hotelu, w którym można sobie urozmaicić śniadania, polecam bo o samym dżemie nie da się przetrwać :)Poza tym okolice przepiękne polecam!

Beata Barańska

Hotel położony w centrum miejscowości tym samym wszystko (apteka, budka tel, wypożyczalnia aut, postój taksówek) jest w zasięgu ręki. Wieczorem piękny widok z baru który mieści się na parterze hotelu, w barze przesympatyczna polska ekipa i nasz ulubiony kelner Sebastian który pomoże we wszystkim, doradzi co zwiedzić i zobaczyć. Właściciele równie mili. Pokoje bardzo czyste, sprzątane co 2 dni z wymianą ręczników i pościeli. Do plaży może 5 min. Gorąco polecam!!!

monk 85

Hotel wyglada inaczej niz na zdjeciach, tzn lepiej jest wyremontowany, sprzataja co 2 dni, sniadania paskudne bo codziennie jedna i ta sama buła z obleśnymi tymi samymi dzemami i tyle:) mnie odrazily mrówki, które wyłaziły gdzieś ze scian jak sie zostawiło cos do jedzenia na wierzchu, ale w osateczności da się przezyć...JEST KLIMATYZACJA I LODÓWKA !!! to najważniejsze:) ale ogólnie jestem zadowolona to hotel zdecydowanie dla osób jadacych gdzies w poszukiwaniu ostrej zabawy i dobrej zabawy, hotel jest w samym centrum przy wszystkich klubach a do moża raptem 3 min na piechotę, Faliraki świetna miejscowość dla młodych z całej Europy i nietylko!!! bary-dyskoteki zamykają sięo 1.30 w nocy i potem otwarte są 2 kluby więc kto pierwszy ten lepszy :) do jednego wjazd kosztuje 6 Euro ale w tym jest drink, w klubie małe piwo to wydatek 5 euro a drink 6, w pubach za male piwo 3 euro, obiady kolacje to wydatek rzędu 15 euro:)

kate
    Pobyt: Lipiec 2008

Witam, spędzałam w Faliraki tydzień. Hotel polecam osobom niewymagającym, szukającym rozrywki, bo na spokój w Faliraki nie ma co liczyć. Kto dostanie pokój od ulicy - proponuje zakupić stopery ponieważ hałas dyskotek raczej nie da spać. Obsługa miła, dwóch polskich barmanów, smakowite drinki. Pokoje małe z klimą i lodówką, zarzucam tylko to, że ręczniki wymienili nam raz przez tydzień, ale z tego się nie umiera. Wycieczki proponuje wykupić w biurze obok hotelu połowę taniej niż u rezydenta, po angielsku spokojnie można się porozumieć. Do Lindos czy Rodos można na własną rękę - dogodne połączenia. Śniadania: rogalik i marmolada - kupowaliśmy coś w supermarkecie do tych śniadań. Od hotelu w lewo na krzyżówce w prawo jest supermarket AB-tani.

paweł 36 lat

Piti1981
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel położony w samym centrum rozrywkowej miejscowości Faliraki. Byłem tam z żoną przez tydzień i jedyne czego żałujemy to to, że pobyt ten był tak krótki. Polecam go ludziom młodym nastawionym na zabawę i długie nocne życie, rodziny z małymi dziećmi powinny poszukać sobie czegoś z dala od centrum Faliraki. W promieniu kilkuset metrów od hotelu znajduje się mnóstwo barów, tawern, dyskotek i klubów. W odległości ok 400 metrów przy drodze Rodos-Lindos znajduję się duży i tani supermarket AB. Parter hotelu zajmuje drink bar Colossus, w którym pracuje dwóch Polaków służących praktyczną radą podczas pobytu w Faliraki.

mimo niskiej ceny hotel zaskakuje bardzo ładnym i czystym wyglądem. jest bardzo ładnie urządzony, obsługa jest miła i najlepiej sprawdzi się dla osób szukających rozrywek w centrum miasta. polecam!

Paulina Ł
    Pobyt: Lipiec 2007